Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшла п’ята церемонія нагородження кращих з кращих

Time Додано: субота, 15 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Урочисто під слова пісні “Многая літ” та під залп феєрверку у міському Палаці культури відкрили щорічну церемонію нагородження кращих бердичівлян, яка цього разу мала назву “Твої перемоги, Бердичів!”. Першими, хто отримували нагороди, були люди, які більшу частину свого життя віддали роботі, за що нині мають звання “Ветерана праці”. Відзнаку року, альманах із фотографіями номінантів та цукерки вручали ветеранам міський голова Василь Мазур та голова Житомирської облради Йосип Запаловський. Також нагородили вони і учасників наступного напрямку “Його величність виробник”. І в одному, і в другому свою відзнаку року отримав Леон Ліпецький, директор Бердичівського пивзаводу. На таких людей, кажуть представники влади, потрібно рівнятися, що і роблять інші 400 номінантів.

У Бердичеві пройшла п’ята церемонія нагородження кращих з кращих

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «П’ять років тому було започатковано дуже гарне свято. Свято, якого чекають бердичівляни, свято перемог, здобутків та любові до свого міста. І кожен бердичівлянин йде на це свято, щоб показати свої здобутки та перемоги і внести їх у загальні здобутки міста. Я низько вклоняюся перед вами за такий патріотизм, за любов до свого міста, за те, що ви пишете і сьогодення, і майбутнє Бердичева.»

Йосип Запаловський, голова Житомирської обласної ради: «П’ятий рік проводиться таке чудове свято у Бердичеві. І як не прикро, ви єдине місто в області, яке проводить подібні свята. Слава вам за це! Вам дійсно є чим пишатися. У виробництві, в освіті, в культурі і в спорті, ви скрізь маєте перше місце в області. І ті здобутки, які є у вашому славному місті, вони значно покращують показники і нашої Житомирської області.»

Після чергового художнього номеру нагороджували номінантів трьох напрямків: нового — “Сторінка пам’яті і слави” — і традиційних “Моє квітуче місто” й “Бердичів — муза для митця”. Тут відзнаки року отримували бердичівляни, які бачать місто по-іншому, й намагаються своє оригінальне бачення передати усім людям.

Не забули й цього року про вічну категорію життя — милосердя. У цій номінації відзначали лікарів, медсестер, донорів та жінок, які у 2010-му подарували Бердичеву справжніх діток-богатирів.

Наступний напрямок “Найкращі в освіті” включав у себе чи не найбільшу кількість бердичівлян. Перш за все, нагородили вчителів-переможців тих або інших конкурсів, тоді викладацькі творчі колективи, і перейшли до нагородження дітей. І колишні випускники, і сьогоднішні учні, які прославили або прославляють місто своїми здобутками у навчанні отримали від керівництва області почесні дипломи.

“Пізнавай, твори перемагай!” У цій номінації організатори церемонії нагородили дітей, які займаються у Центрі позашкільної освіти ім.. О. Разумкова. Їхні перемоги на теренах України та світу вже не є новиною для бердичівлян. Але з кожним роком цих перемог стає ще більше. У подарунок “разумковці” відколядували та відщедрували гостям свята із великим задоволенням.

Найкращих в культурі нагороджував начальник обласного управління культури та туризму Юрій Градовський. Він уже бував на цій сцені, але стільки талановитих бердичівлян разом бачить вперше.

Юрій Градовський, начальник управління культури і туризму Житомирської ОДА: «Хочу сказати, що найкрасивіші, найкращі, найпрацьовитіші люди нашого Поліського краю живуть у місті Бердичеві. Найкращі жінки й дівчата України живуть у Бердичеві. Найкращий міський голова Європи живе і працює в Бердичеві. Отож, хай живе і процвітає найкраще місто в світі — Бердичів!»

Передостання номінація теж об’єднала у собі чимало людей, які у 2010-му принесли багато нагород Бердичеву на спортивному поприщі. Найкращих спортсменів міста, які виборюють перші місця в області, Україні та світі, також відзначили почесними дипломами.

Завершенням церемонії став напрямок “Славімо рідне місто”. Тут відзначили 19 матерів-героїнь, які у досить нелегкі для країни часи народили більше п’яти дітей. А також 4 людини отримали “Відзнаки року” за державні нагороди, що їх вони же мають у своєму арсеналі.

Щоправда, керівництво області на цьому зупинятися не стало. Від імені губернатора Житомирщини Сергія Рижука Йосип Запаловський передав почесні грамоти Василю Мазуру та людям, які завжди його підтримують і допомагають влаштовувати такі урочисті свята.

На такій піднесеній ноті завершили п’яту церемонію нагородження кращих з кращих. Наступного року, сподіваються організатори дійства, на сцену виходитиме ще більше талановитих, працьовитих бердичівлян.

Повну версію церемонії дивіться незабаром на телеканалі “ВІК”.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0