Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пройшла акція “SOS. Врятуй Україну від СНІДу”

Time Додано: вівторок, 01 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Бердичеві пройшла Всеукраїнська акція “SOS. Врятуй Україну від СНІДу”. Організаторами виступили представники Всеукраїнської мережі людей, що живуть із ВІЛ. Захід приурочили до Дня порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Статистика поширення СНІДу Україною жахає, кажуть організатори. Станом на 1 серпня 2009 року близько 80 тисяч українців потребують лікування від цієї страшної хвороби.

У Бердичеві пройшла акція “SOS. Врятуй Україну від СНІДу”

Подібні акції, впевнено стверджують усі присутні на заході, необхідно проводити не раз у рік, а набагато частіше. Кожна людина повинна задуматися над тим, що найбільше багатство у її житті — здоров’я. До акції “SOS. Врятуй Україну від СНІДу” приєднуються навчальні заклади міста, підліткові клуби та громадські організації.

Тамара Ковалик, нач. Відділу молодіжної та сімейної політики виконкому Бердичівської міської ради: «На протязі тижня проводитимуться акції для дітей та молоді тому, що ця проблема є як в Україні, так і у Бердичеві. Хочеться побажати людям із ВІЛ-інфекцією надії. Хочеться, щоб наші медики, вчені винайшли ліки від цієї хвороби. А до молоді хочеться звернутися із проханням берегти своє здоров’я.»

З допомогою акції організатори у боротьбі зі СНІДом намагаються об’єднати усі гілки влади на символічному рятівному крузі. Лише спільні дії людей допоможуть перемогти жахливу хворобу, підкреслює представниця Всеукраїнської мережі людей, що живуть із ВІЛ Ольга Котик.

Ольга Котик, представниця Всеукраїнської мережі ЛЖВ благодійного фонду “Вікторі”: «Я вважаю так: коли людина бачить, що вона не одна, що є такі організації, такі люди, які можуть їй допомогти, то вони будуть звертатися до нас і отримувати потрібну допомогу.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0