Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві продовжують ремонтувати міські двори

Time Додано: субота, 01 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Закінчується ремонт прибудинкової території біля багатоповерхівки, що на вулиці Новоіванівська, 36. ЇЇ мешканка, а за сумісництвом і голова об’єднання співвласників “Відродження”, Любов Кулик розповідає, що у їхньому дворі була зламана криниця, аби її відремонтували, звернулася до міської ради. Прохання виконали. Ось так, каже вона, і з дорогою біля будинку.

У Бердичеві продовжують ремонтувати міські двори

Любов Кулик, голова ОСББ “Відродження” «Ми стали просити міського голову поремонтувати нашу дорогу. Ми живемо тут з 1986-го року, дорога не ремонтувалася і мала поганий вигляд, навіть непридатною була для ходьби. Помогли: дорогу зробили, і тепер вона у хорошому стані. Усі мешканці задоволені.»

Перш за все, каже начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук, асфальтування внутрішньо-будинкових проїздів здійснюватиметься у місцях громадського користування, як наприклад, ремонт вулиці Фрунзе у районі дитячої поліклініки. Зі слів Олега Повійчука, для ремонту вулиць кошти виділяються із міського бюджету і розподіляються за певним критерієм. Ним є стан міжбудинкових проїздів: десь потрібна більша сума коштів, а десь можна обійтися і меншою.

Олег Повійчук, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «В минулому році з ініціативи міського голови було розпочато програму асфальтування внутрішньо-будинкових проїздів. В цьому році вона продовжується. На даний час виконано робіт на загальну суму близько мільйона гривень. Вже відремонтовано такі вулиці: Свердлова, Гірська, К. Лібкнехта, Раскова.»

Важливим фактором при асфальтуванні доріг виступають не лише фінанси, а й погода, каже Олег Повійчук, адже негодою асфальт не покладеш, тож закінчити ремонтування вулиць планується до кінця поточного місяця, допоки не настала дощова осінь.

Олег Повійчук, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «Подальші плани — перейти на вулиці Фрунзе і Котовського, на останній досить значний обсяг робіт, тож будемо дивитись по фінансуванню: на скільки вистачить коштів.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0