Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві продовжують ремонтувати міські двори

Time Додано: субота, 01 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Закінчується ремонт прибудинкової території біля багатоповерхівки, що на вулиці Новоіванівська, 36. ЇЇ мешканка, а за сумісництвом і голова об’єднання співвласників “Відродження”, Любов Кулик розповідає, що у їхньому дворі була зламана криниця, аби її відремонтували, звернулася до міської ради. Прохання виконали. Ось так, каже вона, і з дорогою біля будинку.

У Бердичеві продовжують ремонтувати міські двори

Любов Кулик, голова ОСББ “Відродження” «Ми стали просити міського голову поремонтувати нашу дорогу. Ми живемо тут з 1986-го року, дорога не ремонтувалася і мала поганий вигляд, навіть непридатною була для ходьби. Помогли: дорогу зробили, і тепер вона у хорошому стані. Усі мешканці задоволені.»

Перш за все, каже начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук, асфальтування внутрішньо-будинкових проїздів здійснюватиметься у місцях громадського користування, як наприклад, ремонт вулиці Фрунзе у районі дитячої поліклініки. Зі слів Олега Повійчука, для ремонту вулиць кошти виділяються із міського бюджету і розподіляються за певним критерієм. Ним є стан міжбудинкових проїздів: десь потрібна більша сума коштів, а десь можна обійтися і меншою.

Олег Повійчук, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «В минулому році з ініціативи міського голови було розпочато програму асфальтування внутрішньо-будинкових проїздів. В цьому році вона продовжується. На даний час виконано робіт на загальну суму близько мільйона гривень. Вже відремонтовано такі вулиці: Свердлова, Гірська, К. Лібкнехта, Раскова.»

Важливим фактором при асфальтуванні доріг виступають не лише фінанси, а й погода, каже Олег Повійчук, адже негодою асфальт не покладеш, тож закінчити ремонтування вулиць планується до кінця поточного місяця, допоки не настала дощова осінь.

Олег Повійчук, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «Подальші плани — перейти на вулиці Фрунзе і Котовського, на останній досить значний обсяг робіт, тож будемо дивитись по фінансуванню: на скільки вистачить коштів.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0