Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві продовжують ремонтувати міські двори

Time Додано: субота, 01 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Закінчується ремонт прибудинкової території біля багатоповерхівки, що на вулиці Новоіванівська, 36. ЇЇ мешканка, а за сумісництвом і голова об’єднання співвласників “Відродження”, Любов Кулик розповідає, що у їхньому дворі була зламана криниця, аби її відремонтували, звернулася до міської ради. Прохання виконали. Ось так, каже вона, і з дорогою біля будинку.

У Бердичеві продовжують ремонтувати міські двори

Любов Кулик, голова ОСББ “Відродження” «Ми стали просити міського голову поремонтувати нашу дорогу. Ми живемо тут з 1986-го року, дорога не ремонтувалася і мала поганий вигляд, навіть непридатною була для ходьби. Помогли: дорогу зробили, і тепер вона у хорошому стані. Усі мешканці задоволені.»

Перш за все, каже начальник управління житлово-комунального господарства Олег Повійчук, асфальтування внутрішньо-будинкових проїздів здійснюватиметься у місцях громадського користування, як наприклад, ремонт вулиці Фрунзе у районі дитячої поліклініки. Зі слів Олега Повійчука, для ремонту вулиць кошти виділяються із міського бюджету і розподіляються за певним критерієм. Ним є стан міжбудинкових проїздів: десь потрібна більша сума коштів, а десь можна обійтися і меншою.

Олег Повійчук, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «В минулому році з ініціативи міського голови було розпочато програму асфальтування внутрішньо-будинкових проїздів. В цьому році вона продовжується. На даний час виконано робіт на загальну суму близько мільйона гривень. Вже відремонтовано такі вулиці: Свердлова, Гірська, К. Лібкнехта, Раскова.»

Важливим фактором при асфальтуванні доріг виступають не лише фінанси, а й погода, каже Олег Повійчук, адже негодою асфальт не покладеш, тож закінчити ремонтування вулиць планується до кінця поточного місяця, допоки не настала дощова осінь.

Олег Повійчук, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «Подальші плани — перейти на вулиці Фрунзе і Котовського, на останній досить значний обсяг робіт, тож будемо дивитись по фінансуванню: на скільки вистачить коштів.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0