Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві продовжать виборювати «регіональний» рівень надзвичайної ситуації, пов’язаної з градопадом, та намагатимуться належним чином увійти до опалювального сезону

Time Додано: четвер, 05 жовт. 2017, 14:05 ( 10 міс. назад )

Через необхідність внести зміни до цьогорічного міського бюджету та до цілого ряду рішень міської ради у Бердичеві скликали позачергову сесію. Так, зокрема, певних змін зазнали Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста, а також цільові програми розвитку культури, освіти, розвитку галузі фізичної культури і спорту та соціального захисту окремих категорій громадян. Окрім того, депутати затвердили рішення виконавчого комітету, прийняте у міжсесійний період. Мова йде про надання одноразової грошової допомоги до Дня Захисника України: фінансовому управлінню доручено профінансувати витрати у сумі 302,5 тис. грн. плюс відповідний поштовий збір.

У Бердичеві продовжать виборювати «регіональний» рівень надзвичайної ситуації, пов’язаної з градопадом, та намагатимуться належним чином увійти до опалювального сезону У Бердичеві продовжать виборювати «регіональний» рівень надзвичайної ситуації, пов’язаної з градопадом, та намагатимуться належним чином увійти до опалювального сезону У Бердичеві продовжать виборювати «регіональний» рівень надзвичайної ситуації, пов’язаної з градопадом, та намагатимуться належним чином увійти до опалювального сезону У Бердичеві продовжать виборювати «регіональний» рівень надзвичайної ситуації, пов’язаної з градопадом, та намагатимуться належним чином увійти до опалювального сезону У Бердичеві продовжать виборювати «регіональний» рівень надзвичайної ситуації, пов’язаної з градопадом, та намагатимуться належним чином увійти до опалювального сезону

Наприкінці сесії, міський голова проінформував присутніх щодо просування справи з визнання надзвичайної ситуації, що сталася 21 вересня, рівня регіонального, а не місцевого. Торкнувся Василь Мазур і теми початку у Бердичеві опалювального сезону.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0