Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві презентували проект «Футбол проти расизму»

Time Додано: середа, 06 лист. 2013, 06:00 ( майже 6 років назад )

В рамках всеєвропейського тижня дій проти расизму у центральній бібліотеці Бердичева нещодавно відбулась презентація проекту «Футбол проти расизму». В Україні він втілюється за підтримки всеукраїнської мережі FARE двома організаціями – Конгресом національних громад та київським освітнім центром «Простір толерантності».

У Бердичеві презентували проект  «Футбол проти расизму»

Мирослав Грінберг, голова ради освітнього центру «Простір толерантності»: «Наши партнеры проводят такие акции по всей Европе, если вы смотрите Лигу чемпионов, то видите, что футболисты передают друг другу вымпел с надписью «Против расизма». Наше мероприятие – тоже часть этой недели. В Украине наша организация проводит подобные мероприятия уже третий год. Дважды в Киеве, в этом году уже провели в Ялте, Черновцах, Мукачево и Львове. И решили мы провести акцию в Бердичеве – городе четырех культур, где очень важно поддерживать межнациональную толерантность. А футбол –один из лучших способов это сделать».

Футбол – це найкращий спосіб об,єднати багатьох людей в усьому світі, незалежно від кольору їхньої шкіри, віку, статі, статків, каже Мирослав Грінберг. Саме тому гру мільйонів обрали як спосіб формування толерантного ставлення до людей різних національностей та боротьби з проявами расизму. Спочатку на стадіонах, а через них – у суспільстві загалом.

Особливу увагу ініціатори проекту «Футбол проти расизму» приділяють дітям та молоді. Бердичів - уже п,яте місто України, де конгрес національних громад та центр «Простір толерантності» проводить так звані матчі міжнаціональних команд. Сама гра на підтримку проекту мала відбутись 3-го листопада між бердичівлянами та киянами. Мирослав Грінберг назвав її футболом не для футболу.

Мирослав Грінберг, голова ради освітнього центру «Простір толерантності»: Сыграем товарищеский матч, где главное – не результат, а сама игра и принципы, которые пропагандирует УЕФА – принцип уважения и принцип честной игры. Такой формат матчей позволяет не разъединять, а объединять людей. Это ноу-хау наших организаций».

Одночасно з презентацією проекту «Футбол проти расизму» бердичівлянам презентували і перше україномовне видання, у якому можна почерпнути інформацію про те, що таке расизм, як він виник і в яких формах існує. Брошуру розповсюдять школами та бібліотеками, щоб озброїти громадськість знаннями та запобігти проявам расизму у Бердичеві.

Автор: Інна Плесна

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0