Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві презентували оновлений сервісний центр МВС

Time Додано: субота, 29 груд. 2018, 16:33 ( 3 міс. назад )

Це 5-ий центр нового зразка на Житомирщині та 100-ий в Україні. Розташований раніше по Ново-Іванівській, тепер він має нову адресу – вул. Шкіряників, 14. Начальник територіального сервісного центру МВС Ігор Романський каже, що процес надання послуг із переходом в нове приміщення значно поліпшився і спростився.

У Бердичеві презентували оновлений сервісний центр МВС

Відтепер державний сервіс став максимально доступним для кожного, і головне завдання – «зробити так, аби громадяни довіряли»,- зазначив, вітаючи, начальник регіонального сервісного центру МВС в Житомирській обл. Віктор Білецький. Привітали з відкриттям оновленого сервісного центру заступник міського голови Таміла Павлішина, керівник апарату ОДА Олексій Шатило, начальник експертно-криміналістичного центру Олександр Гунько та інші поважні гості.

Центр оформлений у єдиному візуальному стилі сервісних центрів МВС, є прозорим і світлим. Просторе приміщення, діє сучасна інформаційна система та електронна черга, місця для отримання послуг максимально зручні. Тут подбали й про обслуговування людей з інвалідністю; для більш комфортного перебування є дитячий куточок, полиці для буккросингу, кав’ярня, сучасний санвузол. Все доступно й відкрито. За скляними стінами й кабінет начальника.

Під час відкриття оновленого центру вели мову й про те, що на сайті Головного сервісного центру МВС діє чимало онлайн-сервісів, а із останніх нововведень – є можливість перевірити свідоцтво про реєстрацію авто та зазирнути до «Електронного кабінету водія», завдяки якому можна дізнатися інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля та записатися в електронну чергу. Існує на Житомирщині і мобільний сервісний центр МВС. Загалом у сервісних центрах Житомирщини за 11 місяців проведено понад 39 тис. реєстраційних операцій. А збільшення їх числа – то збільшення й надходжень до місцевих бюджетів.

Chatbubbles Коментарів: 0