Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві презентували оновлений сервісний центр МВС

Time Додано: субота, 29 груд. 2018, 16:33 ( 6 міс. назад )

Це 5-ий центр нового зразка на Житомирщині та 100-ий в Україні. Розташований раніше по Ново-Іванівській, тепер він має нову адресу – вул. Шкіряників, 14. Начальник територіального сервісного центру МВС Ігор Романський каже, що процес надання послуг із переходом в нове приміщення значно поліпшився і спростився.

У Бердичеві презентували оновлений сервісний центр МВС

Відтепер державний сервіс став максимально доступним для кожного, і головне завдання – «зробити так, аби громадяни довіряли»,- зазначив, вітаючи, начальник регіонального сервісного центру МВС в Житомирській обл. Віктор Білецький. Привітали з відкриттям оновленого сервісного центру заступник міського голови Таміла Павлішина, керівник апарату ОДА Олексій Шатило, начальник експертно-криміналістичного центру Олександр Гунько та інші поважні гості.

Центр оформлений у єдиному візуальному стилі сервісних центрів МВС, є прозорим і світлим. Просторе приміщення, діє сучасна інформаційна система та електронна черга, місця для отримання послуг максимально зручні. Тут подбали й про обслуговування людей з інвалідністю; для більш комфортного перебування є дитячий куточок, полиці для буккросингу, кав’ярня, сучасний санвузол. Все доступно й відкрито. За скляними стінами й кабінет начальника.

Під час відкриття оновленого центру вели мову й про те, що на сайті Головного сервісного центру МВС діє чимало онлайн-сервісів, а із останніх нововведень – є можливість перевірити свідоцтво про реєстрацію авто та зазирнути до «Електронного кабінету водія», завдяки якому можна дізнатися інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля та записатися в електронну чергу. Існує на Житомирщині і мобільний сервісний центр МВС. Загалом у сервісних центрах Житомирщини за 11 місяців проведено понад 39 тис. реєстраційних операцій. А збільшення їх числа – то збільшення й надходжень до місцевих бюджетів.

Chatbubbles Коментарів: 0