Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві почали підготовку до літнього оздоровлення дітей

Time Додано: вівторок, 23 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Доки діти ще зайняті навчанням, дорослі вже міркують, як організувати для них змістовний і цікавий літній відпочинок. Його успішність на 99% залежить від попередньої підготовки, переконана начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко. Цьогоріч оздоровлення дітей має бути не гіршим за минулорічне. У 2009-му при всіх школах працювали літні табори, в яких оздоровились майже дві тисячі школярів, ще стільки ж дітей перебували при санаторних групах дитсадків. Роботу табору при десятій школі відзначили на рівні області.

У Бердичеві почали підготовку до літнього оздоровлення дітей

Більше півмільйона гривень з міського бюджету було витрачено на зміцнення матеріально-технічної бази табору “Соколятко”. Минулого літа там побувало майже п’ятсот дітей. Планується, що табір працюватиме у 3 зміни з 30-го червня по 17-те серпня, вартість путівки наразі невідома. Також цього року на “Соколятко” чекає атестація.

Для повноцінної роботи освітніх закладів у період оздоровлення слід багато чого відремонтувати і придбати, розповіла Валентина Адаменко. Частину із запланованого вже зроблено. Як і в усі попередні роки, з дітьми працюватимуть артисти міського Палацу культури, вихованці підліткових клубів і центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова.

Самим дитячим перебуванням у пришкільних таборах їхній відпочинок обмежуватись не повинен, говорить міський голова. Саме тому слід привести у порядок всі дворові спортмайданчики. Цю роботу вже розпочато.

Сергій Ковальчук, начальник відділу фізичної культури та спорту: “Розпочато роботи на вулиці Ново-Іванівській, 3 і 25, на Свердлова, 65 і 67 – це найбільші дворові майданчики. Планується також розпочати впорядкування майданчиків по Соборній, 17 і на Леніна, 43”.

Як минулого року працювали з дітьми, котрих називають проблемними, поцікавився Василь Мазур у відповідальних осіб. Ті, як виявилось, обмежувались бесідами за участю міліціонерів, чого, на думку міського голови, замало. Адже ці діти також можуть бути здібними.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Говорити, що ви проводите індивідуальну роботу, це добре, що ви привели посадили дільничного — теж добре. Невже ви думаєте, що дітям це принесе користь і що вони від цього будуть задоволені? Відходьте-но від цих шаблоні, шукайте нові форми роботи з дітьми”.

Всі заходи, що їх протягом літа проводитимуть із дітьми, слід викласти в єдину програму. Щоб можна було проконтролювати, хто що і коли робив чи не робив.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0