Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві почали підготовку до літнього оздоровлення дітей

Time Додано: вівторок, 23 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Доки діти ще зайняті навчанням, дорослі вже міркують, як організувати для них змістовний і цікавий літній відпочинок. Його успішність на 99% залежить від попередньої підготовки, переконана начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко. Цьогоріч оздоровлення дітей має бути не гіршим за минулорічне. У 2009-му при всіх школах працювали літні табори, в яких оздоровились майже дві тисячі школярів, ще стільки ж дітей перебували при санаторних групах дитсадків. Роботу табору при десятій школі відзначили на рівні області.

У Бердичеві почали підготовку до літнього оздоровлення дітей

Більше півмільйона гривень з міського бюджету було витрачено на зміцнення матеріально-технічної бази табору “Соколятко”. Минулого літа там побувало майже п’ятсот дітей. Планується, що табір працюватиме у 3 зміни з 30-го червня по 17-те серпня, вартість путівки наразі невідома. Також цього року на “Соколятко” чекає атестація.

Для повноцінної роботи освітніх закладів у період оздоровлення слід багато чого відремонтувати і придбати, розповіла Валентина Адаменко. Частину із запланованого вже зроблено. Як і в усі попередні роки, з дітьми працюватимуть артисти міського Палацу культури, вихованці підліткових клубів і центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова.

Самим дитячим перебуванням у пришкільних таборах їхній відпочинок обмежуватись не повинен, говорить міський голова. Саме тому слід привести у порядок всі дворові спортмайданчики. Цю роботу вже розпочато.

Сергій Ковальчук, начальник відділу фізичної культури та спорту: “Розпочато роботи на вулиці Ново-Іванівській, 3 і 25, на Свердлова, 65 і 67 – це найбільші дворові майданчики. Планується також розпочати впорядкування майданчиків по Соборній, 17 і на Леніна, 43”.

Як минулого року працювали з дітьми, котрих називають проблемними, поцікавився Василь Мазур у відповідальних осіб. Ті, як виявилось, обмежувались бесідами за участю міліціонерів, чого, на думку міського голови, замало. Адже ці діти також можуть бути здібними.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Говорити, що ви проводите індивідуальну роботу, це добре, що ви привели посадили дільничного — теж добре. Невже ви думаєте, що дітям це принесе користь і що вони від цього будуть задоволені? Відходьте-но від цих шаблоні, шукайте нові форми роботи з дітьми”.

Всі заходи, що їх протягом літа проводитимуть із дітьми, слід викласти в єдину програму. Щоб можна було проконтролювати, хто що і коли робив чи не робив.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0