Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної

Time Додано: понеділок, 14 трав. 2018, 16:32 ( 2 міс. назад )

У Бердичеві пікетували приміщення місцевої прокуратури. Людей закликали прийти сюди матір та сестра загиблої Юлії Звєздіної. Нагадаємо: за версією слідства, під час сварки, що сталася у січні цього року, Юлію задушив чоловік Святослав. Наразі, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тож що саме привело цих жінок та чоловіків до прокуратури? А те, що насправді нічого не робиться, заявляє сестра загиблої Альона, немає справедливості. Рідні та знайомі покійної хочуть бачити роботу, а не затягування, продовжує молода жінка. Насамперед, їх хвилює та обурює той факт, що сестра Святослава та її співмешканець, котрі на момент трагедії знаходилися в одній з підозрюваним та його дружиною квартирі, проходять за справою як свідки, а не як співучасники.

У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної

На ці та багато інших запитань (як то, начебто, затягування з проведенням експертиз) відповідав керівник місцевої прокуратури Вадим Кожухар.

Жінки показують прокуророві фото мертвої Юлії, звертаючи увагу на сліди від побоїв. На тілі, звертають увагу, було видно і сліди від жіночих нігтів. І знову спливають імена сестри підозрюваного та її співмешканця.

До прокуратури від потерпілої сторони мають писатися офіційні листи, у свою чергу, звертається до людей депутат обласної ради Сергій Орлюк. На них, згідно закону, повинні відповісти у встановлений термін, і таким чином, діалог набуде предметності, а не рівня «хтось щось комусь сказав». На столі з’являється запис, в якому невідома наразі особа повідомляє, що усю вину матір та сестра підозрюваного Святослава, планують, начебто, перекласти на медпрацівників, котрі надавали допомогу Юлії. Вадим Кожухар вкотре повторює: лише за результатами усіх експертиз фахівці зможуть надати оцінку діям двох вищезгаданих осіб.

Зрештою, звучить пропозиція залишити прокурора разом із матір’ю Юлії та її представником, аби вони вирішили, яким чином діяти далі.

А люди тим часом вирішують перекрити Вінницьку, вибудовуючи подальші дії. Одні пропонують дочекатися виходу пані Ірини та її представниці, мовляв, потім можна і розходитися, більшість же заявляє, що тепер треба послухати, що скаже слідчий. Частина людей, дізнавшись, що цього дня Житомир має відвідати заступник міністра МВС, закликає перекрити трасу на обласний центр: мовляв, тоді посадовець сам до них приїде.

Проходить трохи часу і з прокуратури виходить представниця матері загиблої, а дещо згодом і сама пані Ірина.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0