Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної

Time Додано: понеділок, 14 трав. 2018, 16:32 ( 8 міс. назад )

У Бердичеві пікетували приміщення місцевої прокуратури. Людей закликали прийти сюди матір та сестра загиблої Юлії Звєздіної. Нагадаємо: за версією слідства, під час сварки, що сталася у січні цього року, Юлію задушив чоловік Святослав. Наразі, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тож що саме привело цих жінок та чоловіків до прокуратури? А те, що насправді нічого не робиться, заявляє сестра загиблої Альона, немає справедливості. Рідні та знайомі покійної хочуть бачити роботу, а не затягування, продовжує молода жінка. Насамперед, їх хвилює та обурює той факт, що сестра Святослава та її співмешканець, котрі на момент трагедії знаходилися в одній з підозрюваним та його дружиною квартирі, проходять за справою як свідки, а не як співучасники.

У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної У Бердичеві пікетували прокуратуру та перекрили вул. Вінницьку: люди звинувачують правоохоронців у затягуванні розслідування вбивства Юлії Звєздіної

На ці та багато інших запитань (як то, начебто, затягування з проведенням експертиз) відповідав керівник місцевої прокуратури Вадим Кожухар.

Жінки показують прокуророві фото мертвої Юлії, звертаючи увагу на сліди від побоїв. На тілі, звертають увагу, було видно і сліди від жіночих нігтів. І знову спливають імена сестри підозрюваного та її співмешканця.

До прокуратури від потерпілої сторони мають писатися офіційні листи, у свою чергу, звертається до людей депутат обласної ради Сергій Орлюк. На них, згідно закону, повинні відповісти у встановлений термін, і таким чином, діалог набуде предметності, а не рівня «хтось щось комусь сказав». На столі з’являється запис, в якому невідома наразі особа повідомляє, що усю вину матір та сестра підозрюваного Святослава, планують, начебто, перекласти на медпрацівників, котрі надавали допомогу Юлії. Вадим Кожухар вкотре повторює: лише за результатами усіх експертиз фахівці зможуть надати оцінку діям двох вищезгаданих осіб.

Зрештою, звучить пропозиція залишити прокурора разом із матір’ю Юлії та її представником, аби вони вирішили, яким чином діяти далі.

А люди тим часом вирішують перекрити Вінницьку, вибудовуючи подальші дії. Одні пропонують дочекатися виходу пані Ірини та її представниці, мовляв, потім можна і розходитися, більшість же заявляє, що тепер треба послухати, що скаже слідчий. Частина людей, дізнавшись, що цього дня Житомир має відвідати заступник міністра МВС, закликає перекрити трасу на обласний центр: мовляв, тоді посадовець сам до них приїде.

Проходить трохи часу і з прокуратури виходить представниця матері загиблої, а дещо згодом і сама пані Ірина.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0