Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві підвели перші підсумки роботи з розгляду звернень громадян

Time Додано: вівторок, 25 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Трохи більше тижня тому було створено спеціальну групу, завданням якої міський голова Василь Мазур визначив оперативне розв’язання усіх питань, з якими звертатимуться до міської влади бердичівляни. У першій половині дня мешканців міста приймали, доповідає керівник групи Світлана Борисова, у другій — виїжджали за вказаними адресами.

У Бердичеві підвели перші підсумки роботи з розгляду звернень громадян

Світлана Борисова, керівник робочої групи з розгляду звернень громадян: «Спеціалістами групи прийнято 83 звернення, з яких 5 — колективних. 23 звернення — з питань ЖКГ, ... 13 — з питань будівництва, добудови об’єктів та скарг на сусідів, ... 35 — з питань приватизації земельних ділянок та подовження договорів оренди земельних ділянок..., 12 звернень, пов’язаних з наданням матеріальної допомоги на лікування...»

Проблеми, з якими звертаються до виконавчого комітету та міської ради мешканці Бердичева, говорить Світлана Борисова, мають досить широкий спектр. Для їхнього розв’язання доводилося залучати і Водоканал, і ШЕД, і санепідемстанцію, і ЖЕКи, і ряд інших установ та організацій.

Світлана Борисова, керівник робочої групи з розгляду звернень громадян: «Хочу сказати, що із загальної кількості звернень виконано 45... Вони були виконані першого ж дня з моменту розгляду... 34 звернення знаходяться у стадії і 4 звернення не виконані — вони не є в компетенції міської ради, а вирішуються лише у судовому порядку.»

Окремо керівник новоствореної групи зупинилася на колективних зверненнях. Мучна, 52а та 54а, К. Лібкнехта, 15, Урожайна, Волочаївська, 35 та 37, а також ще кілька адрес... На вирішення питань, з якими звернулися мешканці багатоповерхівок, що розташовані за цими адресами, Василь Мазур дав від кількох днів до кількох тижнів, в залежності від складності виконання.

Про зроблене ними за тиждень доповіли представники чи не усіх комунальних підприємств міста. Міський голова пообіцяв піти назустріч проблемам останніх, та бердичівляни, наголосив він, повинні бачити результат їхньої роботи. Серед озвучених питань зустрічалися й ті, які, на думку Василя Мазура, вже давно можна було б вирішити. Одне з них — відсутність газу у будинку на Червоній, 12 та гуртожитку колишнього цукрорафінадного заводу.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ви знаєте, що я за такі речі шкуру буду спускати... Існували ж домовленості про включення газу, то в чому проблеми? Я взагалі випадково дізнався про те, що цей будинок без газу... Щодо гуртожитку... По цьому питанню було засідання надзвичайної комісії, і її доручення не виконано, а це — вже не просто халатність... »

Особливий увагу міський голова обіцяв приділити вуличному освітленню у Бердичеві Відповідальним за його стан призначено начальника МКАРС. Контроль за виконанням покладено на керівника міськвідділу з надзвичайних ситуацій.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Якщо хоч раз з цього питання мені буде надано недостовірну інформацію — заяву на стіл. Хватить вішати лапшу на вуха.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0