Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві першим у Новому році з’явився на світ Олександр

Time Додано: п'ятниця, 02 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

У пологовому відділенні центральної міської лікарні вітали першого бердичівлянина, народженого у Новому році. 1-го січня в сім’ї Руслана та Людмили Габруків з’явився продовжувач роду та прізвища.

У Бердичеві першим у Новому році з’явився на світ Олександр

Батьки немовляти зізнаються: стан, у якому вони знаходяться, важко описати словами. Але одне Руслан і Людмила можуть сказати точно: вони щасливі. У тому, що буде син, Руслан не сумнівався, ім’я Олександр для нього обрав вже давно.

Руслан Габрук, батько новонародженого: «Ми назвали його на честь мого діда. Коли я був маленьким, дід вчив мене розбиратися із годинником, вчив географії, на рибу разом із ним ходили... Все це я хочу передати своєму синові.»

Людмила Габрук, мати новонародженого: «Ми дуже вдячні персоналу лікарні за такого прекрасного сина. Хочеться, щоб він був здоровим, щасливим і приносив нам лише радість.»

Якщо на дверях палати відділення висить картинка із Дідом Морозом, то у ній — новонароджений хлопчик, якщо Снігуронька — дівчинка. Напередодні Нового року працівникам відділення довелося чіпляти 11 Морозів та 4 Снігурки. Усіх немовлят та їхніх матерів керівництво міста привітало із визначною подією у їхньому житті та зі святами.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Мені надзвичайно приємно від імені міського голови, виконавчого комітету і від себе особисто привітати з новорічними святами новонароджених та їхніх батьків. Хочеться побажати їм щасливої долі, здоров’я, добробуту. Вітаю також зі святами всіх бердичівлян. Нехай він буде для них благополучним.»

Як повідомив завідувач пологовим відділенням Віталій Грубський, Олександр виявився першим, але не останнім мешканцем Бердичева, який з’явився на світ на самому початку Нового року. Того ж дня у відділенні народилися ще дві дівчинки — Даринка та Анастасія.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0