Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві першим у Новому році з’явився на світ Олександр

Time Додано: п'ятниця, 02 січ. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У пологовому відділенні центральної міської лікарні вітали першого бердичівлянина, народженого у Новому році. 1-го січня в сім’ї Руслана та Людмили Габруків з’явився продовжувач роду та прізвища.

У Бердичеві першим у Новому році з’явився на світ Олександр

Батьки немовляти зізнаються: стан, у якому вони знаходяться, важко описати словами. Але одне Руслан і Людмила можуть сказати точно: вони щасливі. У тому, що буде син, Руслан не сумнівався, ім’я Олександр для нього обрав вже давно.

Руслан Габрук, батько новонародженого: «Ми назвали його на честь мого діда. Коли я був маленьким, дід вчив мене розбиратися із годинником, вчив географії, на рибу разом із ним ходили... Все це я хочу передати своєму синові.»

Людмила Габрук, мати новонародженого: «Ми дуже вдячні персоналу лікарні за такого прекрасного сина. Хочеться, щоб він був здоровим, щасливим і приносив нам лише радість.»

Якщо на дверях палати відділення висить картинка із Дідом Морозом, то у ній — новонароджений хлопчик, якщо Снігуронька — дівчинка. Напередодні Нового року працівникам відділення довелося чіпляти 11 Морозів та 4 Снігурки. Усіх немовлят та їхніх матерів керівництво міста привітало із визначною подією у їхньому житті та зі святами.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Мені надзвичайно приємно від імені міського голови, виконавчого комітету і від себе особисто привітати з новорічними святами новонароджених та їхніх батьків. Хочеться побажати їм щасливої долі, здоров’я, добробуту. Вітаю також зі святами всіх бердичівлян. Нехай він буде для них благополучним.»

Як повідомив завідувач пологовим відділенням Віталій Грубський, Олександр виявився першим, але не останнім мешканцем Бердичева, який з’явився на світ на самому початку Нового року. Того ж дня у відділенні народилися ще дві дівчинки — Даринка та Анастасія.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0