Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві освятили землю та заклали наріжний камінь на місці будівництва Свято-Георгіївського храму

Time Додано: вівторок, 11 бер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

"Це місце обрав Господь, тут буде Його дім", - радіють парафіяни Свято- Георгіївської церкви. У Бердичеві постане ще одна святиня, яку зведуть у районі колишнього військового містечка. У старому приміщенні церкви по вулиці Газопровідній відправили Божественну Літургію. Її очолив Високопреосвященніший Гурій, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Із владикою співслужили шестеро священиків. Цей день є особливим для парафіян, кажуть віруючі.

У Бердичеві освятили землю та заклали наріжний камінь на місці будівництва Свято-Георгіївського храму

Раїса Аністратова, парафіянка: "Храму нашому на Стрітення було 9 років. Тут ми служимо благоговійно. Отець Андрій тут вже п’ятий священик. Він у нас служить 4 роки. У нас із його приходом ожило духовне життя у храмі. Сподіваємось, що збудуємо новий храм, бо старе приміщення дуже маленьке. А люди йдуть до нас. Ми хотіли б, щоб будівництво нового храму було поставлено на духовну основу".

Галина Остринська, свічниця: "Ми дуже давно чекали цієї хвилини. Ми раді, що приїхав владика. Дуже готувалися до цього. Раді, що дочекалися, що нам освятять землю, і ми збудуємо храм. Дай Боже, щоб дожити до цього. Щоб можна було увійти до храму й помолитися".

На спільну урочисту молитву перед освяченням місця для майбутнього храму прийшло багато дітей.

Катерина Печковська, парафіянка: "Сьогодні велике свято. Я виносила владиці квіти і розказувала привітання. Я дуже рада, що він сьогодні приїхав до нас на свято, щоб освятити землю".

Після богослужіння віруючі здійснили хресний хід до вулиці Білопільської, де має з’явитися нова церква. Владика Гурій провів освячення хреста та землі на місці будівництва Свято-Георгіївського храму. Священнослужителі заклали наріжний камінь у фундамент нової святині.

Високопреосвященніший Гурій, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський: "Це хороше місце у районі, де немає храму. Якраз є потреба для церкви. Ми звершили чин на існування церкви і надіємося, що з Божою поміччю і за допомогою меценатів, трудами отця, настоятеля храму, всіх парафіян - усі разом докладемо зусиль, щоб тут була побудована нова типова церква, де будуть звершуватися молитви, таїнства і обряди".

Одноповерхову хрестоподібну церкву зведуть за всіма православними канонами. Декілька підприємців Бердичева та Києва допоможуть у спорудженні храму.

Володимир Гарасюта, директор ТОВ "Геліосбуд Роял"

(м. Київ): "Я представляю будівельну організацію, яка, надіюсь, буде підрядною організацією, будемо робити всі будівельні роботи. І здавати в експлуатацію цю будівлю. Ми виступили із клопотанням перед Всеукраїнським фондом, який пообіцяв нам виділити кошти, але після того, як надамо всю документацію стосовно виділення землі, кошторису і вирішення всіх поточних питань”.

Культова споруда має стати невід’ємною складовою архітектурного ансамблю місцевості, де вона буде розташована.

Володимир Гарасюта, директор ТОВ "Геліосбуд Роял"

(місто Київ): "Церква розрахована на 100 місць. Висота будівлі – 28-30 метрів, у залежності від цоколя. Знизу передбачена трапезна і приміщення для хрещення. Зробимо благоустрій території, доріжки прокладемо. За ескізами виглядає гарно. Думаю, у дійсності буде ще гарнішою. Буде стояти дзвіниця. Думаю, сюди із подякою приходитимуть місцеві мешканці”.

«Храм Божий – це душа парафії, це наша духовна лікарня, наш шлях до вічності», кажуть святі отці. Майбутнє будівництво потребує духовної та матеріальної підтримки спонсорів і віруючих.

Протоієрей Андрій Корнющенко, настоятель Свято-Георгіївської церкви: "За милістю Божою ця подія сьогодні сталася. Думаю, що благодать Божа буде перебувати на цьому місці за допомогою меценатів, прихожан, які роблять пожертви і при можливості також будуть робити їх для будівництва цього храму”.

Віруючі чекають того часу, коли вони зберуться вже на освячення новозбудованого храму Святого Георгія.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0