Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві освятили фундамент римо-католицького жіночого монастиря

Time Додано: неділя, 10 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Суботню службу у Костьолі Святої Варвари очолив єпископ-ординарій Києво-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський. Візит Його Преосвященства до Бердичева та прославляння ним разом із вірянами Бога й Діви Марії було пов’язане з урочистою подією: цього дня Владика мав освятити фундамент монастиря Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Ця святиня, що розташована позаду костьолу, була закладена на честь Господа, Його члени парафії просили про благословення тих, хто жертовністю рук своїх і працею своєю поклали фундамент. Без ченців і черниць не буде Церкви, заявляють священники, люди мають розуміти їхню потрібність, тож місце, на якому вони зараз знаходяться, святе, підкреслив Ян Пурвінський.

У Бердичеві освятили фундамент римо-католицького жіночого монастиря

Ян Пурвінський, єпископ-ординарій Києво-Житомирської дієцезії: “Це місце, в якому будуть молитися сестри за нас усіх, за нас живих і за нас померлих, за наше місто і за весь світ, возносячи до Бога свої молитви, свої добрі вчинки, свої страждання Богові оферуючи. Це завдання нас усіх, і особливо завдання наше, духовенства – і священиків, і ченців, і черниць.”

Монастир, що, за планами замовників і розробників проекту, має з’явитися у 2013-му році, стане не лише зовнішньою окрасою Бердичева, а й духовною, переконані представники як виконавчої, так і законодавчої влади міста.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Для нас надзвичайно важливо, коли у місті будуються підприємства, створюються робочі місця, коли будуються дороги і фільтрувальна станція, коли зводяться об’єкти торгівлі. Але, мабуть, є важливішим удвічі, коли будуються церкви і монастирі. Це богоугодна справа, тому що це робиться для серця і душі. Думаю, на цьому місці буде гарний храм.”

У сестер у місті багато роботи — виховання дітей, догляд за старенькими, молитва за всіх нужденних, тож той факт, що незабаром з’явиться жіночий монастир, вони називають знаменною подією. У свій час, кажуть, Господь благословив їх на добру справу — допоможе їм і у розбудові святині.

Сестра Анна Кліпацька, ст. настоятелька конгрегації Малих Сестер Непорочного Серця Марії в Україні: “В будущем в этом монастре будуть жить 15 наших сестер, которые будут молиться за весь город, за всю Украину. Все это будет происходить здесь, в центре. Почему? Потому что именно здесь, в центре, где больше всего людей, нужно больше всего молиться. Кроме молитвы, сестры будут занитьматься теми, кто нуждается в помощи. Если кто-нибудь из девушек будут иметь проблемы с жильем, мы тоже будем стараться им помочь.”

Свою місію Малі Сестри Ордену Непорочного Серця Марії вбачають не лише у матеріальній допомозі нужденним. Вони також опікатимуть майбутніх жінок і дружин, маючи за мету збільшення у Бердичеві сімей, де пануватиме висока мораль. А що, коли хтось із бердичівлянок забажає стати однією з постійних мешканок монастиря? Що ж, це цілком можливо.

Сестра Анна Кліпацька, ст. настоятелька конгрегації Малих Сестер Непорочного Серця Марії в Україні: “Любой девушке, которая является верующей христианкой-католичкой, и которая к тому же чувствует призвание от Господа, мы естественно не сможем сказать «нет». Кроме всего этого, при монастыре будет существовать часовня, куда время от времени на особые праздники будут приглашаться горожане, которые смогут прийти и помолиться нашей покровительнице Матери Божьей Фатимской. Ее фигуру здесь установят. ”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0