Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві не забувають про потреби освітян

Time Додано: четвер, 14 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У ці дні у багатьох бердичівських оселях чекали на щедрувальників. До святкового прийому господарі готувалися завчасно: для малих приберігали солодощі, для дорослих – гривні.

У Бердичеві не забувають про потреби освітян

Щедрівки пролунали й в усіх школах та дитсадках міста. Але Бердичів – на те й Бердичів, аби гарні традиції не лише підтримувати, але й започатковувати. Цьогоріч господарі осель – колективи навчальних закладів – спробували перетворитися на щедрувальників, а шановані гості – керівники міста – на тих, хто дарує. Напередодні старого нового року подібні гостинці міський голова Василь Мазур та члени його команди залишили у кожному закладі. Водонагрівачі електроплити, комп’ютери, кухонні прилади… Це те необхідне, чого сьогодні потребують школи й дитячі садочки.

Віктор Курінівський, заст. директора з господарчої діяльності ЗОШ № 12: «Електроприлади наші — ще з часів Радянського Союзу, вони давно своє відпрацювали... Приємно, що місцева влада на чолі з мером вирішити обновити обладнання. Від імені всієї школи дякую їм за це.»

Не можна не радіти з того, що у 2009-му бердичівська освіта спрацювала на 12 балів, кажуть представники влади. Тож про потреби педагогів та їхніх учнів у місті намагалися не забувати: кілька місяців тому заклади збагатилися новенькими комп’ютерами, цього ж разу, говорить Василь Мазур, було вирішено зробити чергові кроки з покращення якості дитячого харчування. Вчителі зізнаються: так, кажуть, щедрівки, якими майже усюди вітали очільників міста, лунали по-особливому урочисто й дзвінко – це подяка за те, що освітян у Бердичеві цінують й намагаються всіляко підтримувати, а подібні візити з боку представників влади є не разовими акціями, а планомірною роботою з покращення якості навчально-виховного процесу.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «На сьогоднішній день виплачена уся зарплата до 31-го грудня. Усі, хто їздив у відрядження, отримали відповідні кошти. Це, не мало-не багато, 60 тисяч по навчальних закладах і 20 тисяч — по ДНЗ. На сьогодні нами проплачені усі ремонтні, капітальні та аварійні роботи, що проводилися у закладах. Тобто завдяки зусиллям міської влади пройшли останні проплати, і освіта міста живе й процвітає.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0