Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві не забувають про потреби освітян

Time Додано: четвер, 14 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У ці дні у багатьох бердичівських оселях чекали на щедрувальників. До святкового прийому господарі готувалися завчасно: для малих приберігали солодощі, для дорослих – гривні.

У Бердичеві не забувають про потреби освітян

Щедрівки пролунали й в усіх школах та дитсадках міста. Але Бердичів – на те й Бердичів, аби гарні традиції не лише підтримувати, але й започатковувати. Цьогоріч господарі осель – колективи навчальних закладів – спробували перетворитися на щедрувальників, а шановані гості – керівники міста – на тих, хто дарує. Напередодні старого нового року подібні гостинці міський голова Василь Мазур та члени його команди залишили у кожному закладі. Водонагрівачі електроплити, комп’ютери, кухонні прилади… Це те необхідне, чого сьогодні потребують школи й дитячі садочки.

Віктор Курінівський, заст. директора з господарчої діяльності ЗОШ № 12: «Електроприлади наші — ще з часів Радянського Союзу, вони давно своє відпрацювали... Приємно, що місцева влада на чолі з мером вирішити обновити обладнання. Від імені всієї школи дякую їм за це.»

Не можна не радіти з того, що у 2009-му бердичівська освіта спрацювала на 12 балів, кажуть представники влади. Тож про потреби педагогів та їхніх учнів у місті намагалися не забувати: кілька місяців тому заклади збагатилися новенькими комп’ютерами, цього ж разу, говорить Василь Мазур, було вирішено зробити чергові кроки з покращення якості дитячого харчування. Вчителі зізнаються: так, кажуть, щедрівки, якими майже усюди вітали очільників міста, лунали по-особливому урочисто й дзвінко – це подяка за те, що освітян у Бердичеві цінують й намагаються всіляко підтримувати, а подібні візити з боку представників влади є не разовими акціями, а планомірною роботою з покращення якості навчально-виховного процесу.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «На сьогоднішній день виплачена уся зарплата до 31-го грудня. Усі, хто їздив у відрядження, отримали відповідні кошти. Це, не мало-не багато, 60 тисяч по навчальних закладах і 20 тисяч — по ДНЗ. На сьогодні нами проплачені усі ремонтні, капітальні та аварійні роботи, що проводилися у закладах. Тобто завдяки зусиллям міської влади пройшли останні проплати, і освіта міста живе й процвітає.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0