Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві назріває революція й кадрові чистки

Time Додано: неділя, 06 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Цілком ймовірно, що наступного тижня ряд комунальних підприємств залишиться без керівників, а апарат виконкому — без деяких начальників відділів. Про це на тижневій нараді, що цього разу відбулася у ДВЖРЕП № 6, усіх присутніх попередив Бердичівський міський голова. Доволі потужний старт, взятий кілька тижнів тому групою з розгляду звернень громадян, очолюваною Світланою Борисовою, окрім незвично оперативного вирішення більшості питань, з якими до міської влади звертаються бердичівляни, висвітлив, як то кажуть, й інший бік медалі. Як виявляється, сумнозвісні відписки посадовців на зверненнях мешканців міста нікуди не поділись, констатує міський голова. Доповідають одне — на ділі ж зовсім інше, що можна виконати за один-два дні — не виконується, обурюється Василь Мазур.

У Бердичеві назріває революція й кадрові чистки

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дістали» вже... Дійсно, бувають питання, що потребують коштів або ж значних зусиль. Але ж існують й такі, що не потребують усього цього. А ви ж, ви ж просто обнагліли усі. Скільки ж можна дуріти?! Скільки мені обіцяють уладнати із вулицею Жуковського? Скільки обіцяють покласти асфальт біля «Скорпіону»? Так, вже трохи зарухались... Але це завдяки команді Борисової.»

Не потрібно «Що зроблено», скажіть «Що і чому НЕ зроблено»... Діалоги Василя Мазура з комунальниками були досить нетривалими. Кожного було попереджено про персональну відповідальність за невиконання того чи іншого завдання. Керівникові КП «Бердичівтеплоенерго» на те, щоб заборгованість населення знизилася, дали 2 тижні. Й того менше відвели начальнику МКАРС і начальнику міськвідділу з НС на приведення вуличного освітлення до належного стану.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Усі ваші завіряння, мовляв, шашки наголо — і все місто буде освітленим, мені не потрібні. За нами спостерігає народ, через те... Якщо ви не зможете забезпечити освітлення вулиць, то будемо прощатись. Якщо потрібні кошти — кажіть. До речі... Після наради, де говорилося, що ми виділяємо вам на ці потреби 11 тисяч, до нас з вашого боку так ніхто й не звернувся.»

Начальників ЖЕКів міський голова закликав контролювати все, що відбувається на їхній території. Їх та решту учасників наради — до припинення читання йому байок. Зі слів Василя Мазура, понад 20 молодих спеціалістів вже готові приступити до виконання обов’язків, отож нинішнім керівникам, наголосив він, слід замислитися над тим, чи варто ризикувати посадами.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Відставимо емоції убік... На наступній нараді готуйтеся до серйозних кадрових змін у випадку небажання працювати і відсутності результатів. Я дав усім вам можливість працювати, проявити себе. Якщо ж цього разу не буде результатів — до побачення.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0