Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві найбільша заборгованість по заробітній платі в області

Time Додано: вівторок, 27 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Серед 28-ми інших регіонів області Бердичів знаходиться на останньому місці з динаміки погашення виплати заробітної плати. Повідомити це керівництву та мешканцям міста із робочим візитом до Бердичева приїхав заступник голови облдержадміністрації Володимир Дебой. На минулотижневій нараді у кабміні Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що держава у новий 2011 рік має увійти без будь-якої заборгованості по заробітній платі. Розібратися із ситуацією у місті і доручили Володимиру Дебою. Точну суму боргу важко назвати, говорили на нараді, оскільки вона щоденно змінюється. На деяких підприємствах Бердичева постійної заборгованості немає, але з’являється поточна.

У Бердичеві найбільша заборгованість по заробітній платі в області

Володимир Дебой, заступник голови Житомирської ОДА: «Такі потужні підприємства, як “Прогрес”, що додав у цьому борзі 1 млн. 200 тис. грн з 2-х млн., за декілька днів цю заборгованість погасили. У райавтодору теж борги погашені. В цілому, керівники підприємств налаштовані на те, щоб протягом найближчих місяців погасити борги по заробітній платі і не нарощувати нових.»

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Що стосується деяких комунальних підприємств, є ряд шляхів вирішення проблеми. Частина коштів виділятиметься із міського бюджету, але значна частина — це робота працівників підприємств з дебюторами та боржниками. Це стягнення коштів добровільним шляхом чи через суд. Крайній вихід — визначення доцільності роботи того чи іншого керівника на своїй посаді.»

Прикладом невиконання своїх обов’язків може слугувати звільнення з посади керівника міської “Тепломережі”. Нове керівництво запевнило: до 1-го серпня борг у майже 19 млн. грн. буде зменшено на 30%. Відзвітували про борги та шляхи їх погашення керівники усіх підприємств міста. Звичайно, ситуація непроста, говорить заступник губернатора, але вирішувати її потрібно нагальним чином, що і робитимуть як обласні керівники, так і місцеві.

Іншим питанням Володимир Дебой дещо зняв напругу, що виникла під час наради. На нещодавному засіданні урядових та бізнесових представників Німеччини та України, на якому він і побував, йшла мова про надання Німеччиною кредитів для українських мерій та селищних рад.

Володимир Дебой, заступник голови Житомирської ОДА: «Кредити під 0,75% річних на 20-40 років. Це досить вигідно. За рахунок цих коштів можна провести реконструкцію водоканалів, тепломереж, сміттєзвалищ. Якщо при наших енергетичних втратах застосовувати європейські ціни, ми будемо мати високі тарифи, що не будуть виправдані навіть заробітною платою. »

Цей візит був попереджувальним, зазначив заступник губернатора. Оскільки він буде куратором Бердичева та району, приїзди стануть частішими і не завжди попереджувальними. Проблема із заборгованістю є, каже Володимир Дебой, і до кінця року її потрібно вирішити. Яким способом це вдасться, поки що невідомо.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0