Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві найбільша заборгованість по заробітній платі в області

Time Додано: вівторок, 27 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Серед 28-ми інших регіонів області Бердичів знаходиться на останньому місці з динаміки погашення виплати заробітної плати. Повідомити це керівництву та мешканцям міста із робочим візитом до Бердичева приїхав заступник голови облдержадміністрації Володимир Дебой. На минулотижневій нараді у кабміні Прем’єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що держава у новий 2011 рік має увійти без будь-якої заборгованості по заробітній платі. Розібратися із ситуацією у місті і доручили Володимиру Дебою. Точну суму боргу важко назвати, говорили на нараді, оскільки вона щоденно змінюється. На деяких підприємствах Бердичева постійної заборгованості немає, але з’являється поточна.

У Бердичеві найбільша заборгованість по заробітній платі в області

Володимир Дебой, заступник голови Житомирської ОДА: «Такі потужні підприємства, як “Прогрес”, що додав у цьому борзі 1 млн. 200 тис. грн з 2-х млн., за декілька днів цю заборгованість погасили. У райавтодору теж борги погашені. В цілому, керівники підприємств налаштовані на те, щоб протягом найближчих місяців погасити борги по заробітній платі і не нарощувати нових.»

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Що стосується деяких комунальних підприємств, є ряд шляхів вирішення проблеми. Частина коштів виділятиметься із міського бюджету, але значна частина — це робота працівників підприємств з дебюторами та боржниками. Це стягнення коштів добровільним шляхом чи через суд. Крайній вихід — визначення доцільності роботи того чи іншого керівника на своїй посаді.»

Прикладом невиконання своїх обов’язків може слугувати звільнення з посади керівника міської “Тепломережі”. Нове керівництво запевнило: до 1-го серпня борг у майже 19 млн. грн. буде зменшено на 30%. Відзвітували про борги та шляхи їх погашення керівники усіх підприємств міста. Звичайно, ситуація непроста, говорить заступник губернатора, але вирішувати її потрібно нагальним чином, що і робитимуть як обласні керівники, так і місцеві.

Іншим питанням Володимир Дебой дещо зняв напругу, що виникла під час наради. На нещодавному засіданні урядових та бізнесових представників Німеччини та України, на якому він і побував, йшла мова про надання Німеччиною кредитів для українських мерій та селищних рад.

Володимир Дебой, заступник голови Житомирської ОДА: «Кредити під 0,75% річних на 20-40 років. Це досить вигідно. За рахунок цих коштів можна провести реконструкцію водоканалів, тепломереж, сміттєзвалищ. Якщо при наших енергетичних втратах застосовувати європейські ціни, ми будемо мати високі тарифи, що не будуть виправдані навіть заробітною платою. »

Цей візит був попереджувальним, зазначив заступник губернатора. Оскільки він буде куратором Бердичева та району, приїзди стануть частішими і не завжди попереджувальними. Проблема із заборгованістю є, каже Володимир Дебой, і до кінця року її потрібно вирішити. Яким способом це вдасться, поки що невідомо.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0