Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві нагадують про умови отримання субсидій та виділяють близько 500 тис. грн. сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО

Time Додано: вівторок, 03 жовт. 2017, 16:22 ( 10 міс. назад )

Цьогоріч підхід до видачі субсидій в Україні кардинально змінили: згідно змін у законодавстві, отримати їх можна буде лише у випадку відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги. Про це на засіданні виконавчого комітету повідомив заступник Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук.

У Бердичеві нагадують про умови отримання субсидій та виділяють близько 500 тис. грн. сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО У Бердичеві нагадують про умови отримання субсидій та виділяють близько 500 тис. грн. сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО У Бердичеві нагадують про умови отримання субсидій та виділяють близько 500 тис. грн. сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО У Бердичеві нагадують про умови отримання субсидій та виділяють близько 500 тис. грн. сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО У Бердичеві нагадують про умови отримання субсидій та виділяють близько 500 тис. грн. сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО

Одне з рішень, за яке одноголосно проголосували члени виконкому, стосувалося одноразової грошової допомоги до Дня Захисника України. Її у Бердичеві отримають інваліди війни-учасники АТО та члени сімей загиблих на сході України Героїв. Інвалідам І групи-учасникам АТО місто виділить по 4 тис. грн., інвалідам ІІ групи – по 3,5 тис. грн., ІІІ-ї – по 3 тис. грн. Щодо родин загиблих у зоні АТО наших земляків, то вирішено, що кожен член кожної такої сім’ї отримає по 2 тис. грн. За підрахунками фахівців, всього на ці цілі з міської казни піде близько півмільйона гривень.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0