Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві на шкіроб’єднанні відкрили нове підприємство “Велес”

Time Додано: п'ятниця, 11 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

На ньому грунтуватимуть та займатимуться дубленням шкіри. Як і годиться, присутніх на урочистому відкритті зустріли короваєм. У вітальному слові міський голова зазначив: на території об’єднання планують відкрити ще ряд підприємств.

У Бердичеві на шкіроб’єднанні відкрили нове підприємство “Велес”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми всі беремо участь у приємній події: відкриваємо підприємство ТОВ “Велес” з іспанськими інвестиціями. У це виробництво залучено майже 5 мільйонів доларів. Але це тільки перший крок. За ним будуть інші, вкладатимуться кошти для того, щоб вироблялася продукція із закінченим циклом.»

Задля того, аби іспанські інвестори почали вважати себе справжніми бердичівлянами, Василь Мазур подарував власнику підприємства прапор міста. Триразове “Ура!” — і вони перерізали червону стрічку. У приміщенні виробництва розташували технологічне обладнання італійського виробництва. Освоювати його роботу працівники “Велесу” почали досить давно, розповідає керівник підприємства. Наразі тут працює 67 чоловік. У майбутньому ця цифра може зрости вдвічі, оскільки власники планують розширити роботу виробництва. Поки що на “Велесі” працюють зі шкірсировиною, що проходить кілька стадій обробки.

Володимир Цимбалюк, керівник підприємства ТОВ “Велес”: «Ми не виробляємо готову продукцію. Це напівфабрикати, так званий “вет-бул”. Вони проходять стадії отмоки, золія, дублення, віджиму, двоїння та інші. Далі йде сортування та вимірювання площини. Це приблизно 50-60% від готового шкіртовару, що йде на виробництво взуття та інших виробів.»

Керівники підприємства та представники влади переконані в одному: відкриття виробництва такого масштабу принесе користь не лише Бердичеву та Україні, а й країнам зарубіжжя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0