Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві на шкіроб’єднанні відкрили нове підприємство “Велес”

Time Додано: п'ятниця, 11 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На ньому грунтуватимуть та займатимуться дубленням шкіри. Як і годиться, присутніх на урочистому відкритті зустріли короваєм. У вітальному слові міський голова зазначив: на території об’єднання планують відкрити ще ряд підприємств.

У Бердичеві на шкіроб’єднанні відкрили нове підприємство “Велес”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми всі беремо участь у приємній події: відкриваємо підприємство ТОВ “Велес” з іспанськими інвестиціями. У це виробництво залучено майже 5 мільйонів доларів. Але це тільки перший крок. За ним будуть інші, вкладатимуться кошти для того, щоб вироблялася продукція із закінченим циклом.»

Задля того, аби іспанські інвестори почали вважати себе справжніми бердичівлянами, Василь Мазур подарував власнику підприємства прапор міста. Триразове “Ура!” — і вони перерізали червону стрічку. У приміщенні виробництва розташували технологічне обладнання італійського виробництва. Освоювати його роботу працівники “Велесу” почали досить давно, розповідає керівник підприємства. Наразі тут працює 67 чоловік. У майбутньому ця цифра може зрости вдвічі, оскільки власники планують розширити роботу виробництва. Поки що на “Велесі” працюють зі шкірсировиною, що проходить кілька стадій обробки.

Володимир Цимбалюк, керівник підприємства ТОВ “Велес”: «Ми не виробляємо готову продукцію. Це напівфабрикати, так званий “вет-бул”. Вони проходять стадії отмоки, золія, дублення, віджиму, двоїння та інші. Далі йде сортування та вимірювання площини. Це приблизно 50-60% від готового шкіртовару, що йде на виробництво взуття та інших виробів.»

Керівники підприємства та представники влади переконані в одному: відкриття виробництва такого масштабу принесе користь не лише Бердичеву та Україні, а й країнам зарубіжжя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0