Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві на шкіроб’єднанні відкрили нове підприємство “Велес”

Time Додано: п'ятниця, 11 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

На ньому грунтуватимуть та займатимуться дубленням шкіри. Як і годиться, присутніх на урочистому відкритті зустріли короваєм. У вітальному слові міський голова зазначив: на території об’єднання планують відкрити ще ряд підприємств.

У Бердичеві на шкіроб’єднанні відкрили нове підприємство “Велес”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми всі беремо участь у приємній події: відкриваємо підприємство ТОВ “Велес” з іспанськими інвестиціями. У це виробництво залучено майже 5 мільйонів доларів. Але це тільки перший крок. За ним будуть інші, вкладатимуться кошти для того, щоб вироблялася продукція із закінченим циклом.»

Задля того, аби іспанські інвестори почали вважати себе справжніми бердичівлянами, Василь Мазур подарував власнику підприємства прапор міста. Триразове “Ура!” — і вони перерізали червону стрічку. У приміщенні виробництва розташували технологічне обладнання італійського виробництва. Освоювати його роботу працівники “Велесу” почали досить давно, розповідає керівник підприємства. Наразі тут працює 67 чоловік. У майбутньому ця цифра може зрости вдвічі, оскільки власники планують розширити роботу виробництва. Поки що на “Велесі” працюють зі шкірсировиною, що проходить кілька стадій обробки.

Володимир Цимбалюк, керівник підприємства ТОВ “Велес”: «Ми не виробляємо готову продукцію. Це напівфабрикати, так званий “вет-бул”. Вони проходять стадії отмоки, золія, дублення, віджиму, двоїння та інші. Далі йде сортування та вимірювання площини. Це приблизно 50-60% від готового шкіртовару, що йде на виробництво взуття та інших виробів.»

Керівники підприємства та представники влади переконані в одному: відкриття виробництва такого масштабу принесе користь не лише Бердичеву та Україні, а й країнам зарубіжжя.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0