Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві мають оновити маршрутну мережу та впорядкувати транспортні засоби

Time Додано: вівторок, 04 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Щоденно понад 70 автобусів загального користування перевозять пасажирів на 21-му міському маршруті. Маршрутна мережа Бердичева досить розгалужена. З центрального автовокзалу відправляється близько 140 автобусів. З приміського — понад 70. Не секрет, що приміські та міжміські транспортні засоби часто можна побачити на зупинках, не відведених для них.

У Бердичеві мають оновити маршрутну мережу та впорядкувати транспортні засоби

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "Є стихійні зупинки в місті. Ми ставили і будемо піднімати питання перед відповідними структурами про наведення порядку у цьому. Через те ми пропонуємо виконавчому комітету прийняти рішення відповідно до чинного законодавства: визначити зупинки для транспортних засобів, які рухаються у міжміських, міжнародних та приміських напрямках. Враховуючи цю ситуацію, ми визначили зупинки на Червоній горі, вулицях Волочаївській, Чуднівській, Володарського та Леніна. І пропонуємо визначити ті зупинки, де можуть зупинятися максимум один раз автобуси неміського сполучення".

Питання оновлення маршрутної мережі та впорядкування транспортних засобів міста винесли на останнє засідання виконавчого комітету. Зокрема, на автостанції № 1, яка обслуговує 135 рейсів, міська влада має навести порядок. Планують обмежити відправлення деяких автобусів через технічні причини. Вже зараз зводять нову будівлю, де передбачено місце для автовокзалу.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "Звичайно, багато зупинок ще не облаштували відповідно до вимог чинного законодавства, але це передбачено програмою наших дій. Це, безпосередньо, завдання міської влади - облаштування зупинок для міських транспортних засобів".

Вже давно мешканців міста турбує зупинка по вулиці Леніна, 18.

Потрібно розвантажити її від транспортних засобів міжміських та приміських сполучень, які перешкоджають руху міського пасажирського транспорту. Крім того, створюють пробки, затори та аварійні ситуації. Це визнають у міськвиконкомі та відділенні ДАЇ Бердичева і Бердичівського району.

Ярослав Оніщук, державтоінспектор відділення ДАІ міста Бердичева та Бердичівського району: "Перевіркою було встановлено, що у приватних перевізників не було погоджено місце зупинки автобусів приміських сполучень із Бердичівською міською радою. Крім того, схема маршруту та розклад руху оформлені та затверджені замовником, Житомирською облдержадміністрацією, без погодження з територіальним підрозділом державної автоінспекції. У зв’язку із цим випадком приватним перевізникам видали приписи державної автоінспекції про заборону зупинки транспортних засобів - автобусів у районі кафе "Мірабела"

Якщо приписи державної автоінспекції приватні підприємці не виконають, вони можуть бути притягнутими до адміністративної відповідальності. Ще гірше - втратити ліцензії.

Очільники Бердичева кажуть: упорядкувати транспортні засоби міста - значить належним чином забезпечити ними усі мікрорайони. Міська влада обіцяє сприяти цьому. Контроль за дотриманням зупинок, перевезенням пасажирів і технічним станом транспортних засобів - прерогатива працівників Державної автомобільної інспекції в Житомирській області та відділення ДАІ Бердичева і Бердичівського району.

Протягом минулого року працівники державної автоінспекції виявили 8 водіїв у нетверезому стані на міських маршрутах.

Ярослав Оніщук, державтоінспектор відділення ДАІ міста Бердичева та Бердичівського району: "На території обслуговування відділення ДАІ міста Бердичева нараховується 37 суб’єктів господарювання, що надають послуги на перевезення пасажирів. Під час проведення профілактичних заходів працівниками державної автоінспекції протягом 2007-2008 року обстежено 38 приватних перевізників. Керівникам видано 126 приписів, при цьому направлено 5 інформацій на позбавлення ліцензій. Також виявлено понад 600 порушень правил дорожнього руху".

Від пенсіонерів на зупинках можна почути жарт: якщо вдалося сісти до міського автобусу у понеділок, можеш повернутися лише у п’ятницю. Кажуть: пільговикам доводиться несолодко.

Мешканка міста Бердичева: "На маршрутку сісти не можна: за одну гривню людей беруть, а за 50 копійок, кажуть водії, вже взяли. Взяли чи ні, та нас не беруть. Автобуси погано ходять. 2-3 автобуси везуть за 25 копійок. А такі маршрутки нас взагалі не беруть".

Мешканка смт. Гришківці: "Чому немає у цих маршрутках пільг для пенсіонерів? Ось не один раз я їжджу. Часто бачу: сідає жінка, проситься, а водій її не бере. Чому немає ніяких пільг у маршрутках? Невже не можуть надати?"

У міськвиконкомі обіцяють: навіть якщо державні субвенції на відшкодування затрат на перевезення пільговиків запізнюються, місцеві перевізники будуть їх обслуговувати.

Також у тримісячний термін з маршрутів мають прибрати "Газелі" та "ЗІЛ-и". Транспортні засоби малої та середньої місткості, більш комфортабельні та сучасні, будуть розраховані на 23 місця.

Усі міські автобуси здійснюватимуть перевезення пасажирів до 22 години. Лише збільшать інтервали у вечірній час.

Наболіле питання статусу маршрутів Залізничний вокзал - Гришківці та Залізничний вокзал - Дмитрівка міська влада піднімала перед облдержадміністрацією ще понад 2 місяці тому. Виходячи з умов оголошеного конкурсу.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: " У січні ми отримали лист з головного управління промисловості облдержадміністрації, що цей маршрут вже став приміським. Відповідно передбачена інша процедура проведення конкурсу на цей маршрут. У січні ми провели конкурс, обмеживши рух з залізничного вокзалу до площі Будівельників, і нещодавно також перевели на 6 графіків, які існували і раніше. Але рух здійснюється лише до площі Будівельників. До серпня будуть рухатися ще 9 автобусів АТП Бердичева до Гришковець".

Після рішення облдержадміністрації на маршрутах від залізничного вокзалу до Гришковець та Дмитрівки для пасажирів виникнуть певні незручності. Їм доведеться попередньо купувати квитки. Тоді місця зупинок у місті будуть обмежені.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: " Ми направили звернення у кінці минулого року до голови облдержадміністрації, аналогічне звернення - до селищної ради. Є згода районної ради та райдержадміністрації, щоб, враховуючи те, що ці маршрути існували десятиріччями, залишити їх міськими. На жаль, отримали відповідь з області, що це маршрути приміські. В той час, порушуючи чинне законодавство, нам пропонують зробити їх приміськими на умові міських. Це нестиковка двох законодавчих актів".

Таке трактування чинного законодавства начальником головного управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної держадміністрації Сергій Онофрійчук вважає неправильним.

Близько 200 громадян, які їздять із Бердичева у Гришківці, звернулися до місцевої влади з проханням залишити маршрут міським.

Мешканка смт. Гришківці: "Це буде незручно ні для мене, ні для кого. Автобуси повинні бути міськими. Так зручно всім. Буде незручно, якщо вони будуть приміськими. Повинні бути тільки міськими!"

У вівторок планують провести позачергове засідання міськвиконкому саме з питання маршрутів до Гришковець та Дмитрівки. Запросять представників відповідних структур,

облдержадміністрації, районне керівництво та голів постійних депутатських комісій.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0