Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві — криза

Time Додано: п'ятниця, 01 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Невтішну інформацію довів до членів виконкому заступник міського голови: у більшості галузей економіки та соціальної сфери міста спостерігається спад розвитку. Із початку року промисловістю міста вироблено на 23 % менше продукції, аніж це було у 2008. Обсяги виробництва знизили усі підприємства.

У Бердичеві — криза

Деякі змушені перевести працівників на неповний робочий тиждень та відпустки за власний рахунок. Нічим платити заробітну плату — продукція, яку встигли виробити залежується на складах.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “В першу чергу - це незатребуваність продукції, яку випускає переважна більшість наших підприємств. Особливо це стосується машинобудування, деревообробних підприємств. Трохи краща ситуація у харчовій промисловості. Але у “Солодовій компанії ” є проблеми зі збутом. Виробники пива не в змозі купити продукцію”.

Поряд з цим зростання споживчого попиту на товари і послуги зумовило розширення мережі торговельних підприємств, закладів харчування та побутового обслуговування населення. У Бердичеві відкрилося два нових готелі, натомість закрилося кілька магазинів, що торгували побутовою технікою.

Безробітних містян порівняно із минулим роком стало більше в 2 рази. Але в центрі зайнятості вважають, - пік безробіття досягнуто. Воно має йти на спад.

Незважаючи на негативні тенденції в економіці міський бюджет виконується. Усі податки та збори, що наповнюють міську кишеню, виконані.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0