Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві кращі стрибуни України злітали ввись у пам’ять про видатного Віталія Лонського

Time Додано: середа, 12 вер. 2018, 16:05 ( 2 міс. назад )

Прагнеш досягти успіху? Мусиш готуватися до того, що до однієї краплі таланту треба буде додати величезну діжку поту. Лише такі пропорції і не інакше. Цей рецепт він випробував на собі, перевтілившись з обробника металу в лаборанта кафедри фізичного виховання, а згодом із педагога-тренера бердичівської спортивної школи – у кращого тренера з легкої атлетики Радянського Союзу, автора унікальної методики підготовки висококласних стрибунів у висоту, наставника, кожен третій учень якого виконував норматив майстра спорту, фахівця, котрий, скоріш за все, мав купу можливостей, аби тренувати у містах-мільйонниках, але не залишив свій Бердичів. І ось уже чверть століття місто дякує йому за це…

У Бердичеві кращі стрибуни України злітали ввись у пам’ять про видатного Віталія Лонського

На Центральній площі міста відбувся XXV турнір зі стрибків у висоту «XV Меморіал Віталія Лонського».

Так само, як поважний вік, стан здоров’я та відстані не заважають відвідати турнір старим добрим друзям Віталія Лонського, його учням та багатьом землякам, так і дощова погода виявилася не владною над прагненням головних героїв стрибучого форуму злетіти на якомога вищі висоти…

Щодо дівчат, то фаворитками в їхній п’ятірці вважалися справжня ветеранка турніру й улюблена багатьма Оксана Окунєва з Миколаєва та сенсація 2018-го року харків’янка Катерина Табашник, котрій не так давно вдалося підкорити 1,96 см. Мабуть, дощ, таки, дав про себе знати: стрибки дівчат тривали недовго. Так і не взявши 1,84 см., на ІІ місце «приземлилася» Окунєва, ну а щодо Катерини, то лише 3 см не вистачило їй, аби повторити свій особистий рекорд. Втім, підкорені 1,93 см дали можливість юній харків’янці повторити успіх 5-річної давнини і знову завоювати лаври переможниці «Меморіалу Лонського».

Традиційно надпотужним складом виступили на цьогорічному турнірі хлопці. Серед інших, своєю присутністю пам’ять видатного Тренера вшанували вітчизняні зірки стрибків у висоту Дмитро Яковенко, Андрій Проценко, Дмитро Дем’янюк, що ж до господарів змагань, то їх представляв вихованець сина Віталія Лонського – Ігоря – майстер спорту міжнародного класу Олександр Баранніков.

Масовий виліт зі змагань початківців стався, коли планка сягнула 2,10 см: разом із трьома стрибунами свій виступ завершив і наш Сашко, котрий нині переживає період відновлення після травми. 2,15 см стали роковими для двох Дмитрів: враховуючи успішність попередніх спроб, Дем’янюк опинився на почесному ІІІ місці, Яковенко – на ІІ-му. Що ж до Проценка, то він, підкоривши до цього 2,15 см з другої спроби, автоматом записав за собою чемпіонство. Націлився, було, на 2,25 см, та висоту не взяв. У результаті маємо херсонця Андрія Проценка у чемпіонах ювілейного «Меморіалу Лонського».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0