Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві крадіжки майна зросли у 2 рази

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичеві зросло скоєння майнових злочинів. Правоохоронці вважають, що це наслідки фінансово-економічної кризи в Україні. Якщо влітку, у період відпусток, було дещо спокійніше, розповідає начальник Бердичівського міськвідділу міліції Юрій Олефір, то на сьогоднішній день кількість випадків крадіжок особистого майна зросла майже у 2 рази. Як правило, злочини здійснюються вдень, коли господарів немає вдома і ніхто не може стати на заваді. Проникають до будинків крадії різними шляхами, каже Юрій Олефір.

У Бердичеві крадіжки майна зросли у 2 рази

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Якщо грабують верхні поверхи, то це відбувається шляхом взлому серцевини замка і проникнення до будинку. Є підозри, що це так звані “гастролери”: групи, які діють на усій території України. У їх складі, як правило, є особи кавказької національності.»

Необачність господарів може стати ще одним способом проникнення злочинців до будинку. Часто крадії полегшують собі “роботу”, коли знаходять захований під вікном чи під дверним килимком ключ від квартири. Таке необережне ставлення до свого майна може залишити господарів без “кругленької” суми грошей чи ювелірних виробів, побутової техніки, застерігають правоохоронці. Вони просять бердичівлян звертати увагу на сторонніх людей, які або просто стоять біля вашого будинку, або ж не перший день ходять повз нього. Якщо громадяни побачили щось підозріле у поведінці таких людей, охоронці порядку закликають негайно звернутися до міліції: ті обіцяють приїхати, аби перевірити підозрілих людей і встановити їхні особи. Також правоохоронці радять якомога краще укріпити помешкання та звернути увагу на охорону будинків.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Якщо це приватні будинки, чи перші поверхи, то бажано завести собаку, а найкращий варіант — звернутися до державних чи приватних охоронних структур. Будинки, що охороняються, значно ускладнюють скоєнню крадіжки.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0