Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві крадіжки майна зросли у 2 рази

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У Бердичеві зросло скоєння майнових злочинів. Правоохоронці вважають, що це наслідки фінансово-економічної кризи в Україні. Якщо влітку, у період відпусток, було дещо спокійніше, розповідає начальник Бердичівського міськвідділу міліції Юрій Олефір, то на сьогоднішній день кількість випадків крадіжок особистого майна зросла майже у 2 рази. Як правило, злочини здійснюються вдень, коли господарів немає вдома і ніхто не може стати на заваді. Проникають до будинків крадії різними шляхами, каже Юрій Олефір.

У Бердичеві крадіжки майна зросли у 2 рази

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Якщо грабують верхні поверхи, то це відбувається шляхом взлому серцевини замка і проникнення до будинку. Є підозри, що це так звані “гастролери”: групи, які діють на усій території України. У їх складі, як правило, є особи кавказької національності.»

Необачність господарів може стати ще одним способом проникнення злочинців до будинку. Часто крадії полегшують собі “роботу”, коли знаходять захований під вікном чи під дверним килимком ключ від квартири. Таке необережне ставлення до свого майна може залишити господарів без “кругленької” суми грошей чи ювелірних виробів, побутової техніки, застерігають правоохоронці. Вони просять бердичівлян звертати увагу на сторонніх людей, які або просто стоять біля вашого будинку, або ж не перший день ходять повз нього. Якщо громадяни побачили щось підозріле у поведінці таких людей, охоронці порядку закликають негайно звернутися до міліції: ті обіцяють приїхати, аби перевірити підозрілих людей і встановити їхні особи. Також правоохоронці радять якомога краще укріпити помешкання та звернути увагу на охорону будинків.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Якщо це приватні будинки, чи перші поверхи, то бажано завести собаку, а найкращий варіант — звернутися до державних чи приватних охоронних структур. Будинки, що охороняються, значно ускладнюють скоєнню крадіжки.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0