Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві крадіжки майна зросли у 2 рази

Time Додано: четвер, 15 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У Бердичеві зросло скоєння майнових злочинів. Правоохоронці вважають, що це наслідки фінансово-економічної кризи в Україні. Якщо влітку, у період відпусток, було дещо спокійніше, розповідає начальник Бердичівського міськвідділу міліції Юрій Олефір, то на сьогоднішній день кількість випадків крадіжок особистого майна зросла майже у 2 рази. Як правило, злочини здійснюються вдень, коли господарів немає вдома і ніхто не може стати на заваді. Проникають до будинків крадії різними шляхами, каже Юрій Олефір.

У Бердичеві крадіжки майна зросли у 2 рази

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Якщо грабують верхні поверхи, то це відбувається шляхом взлому серцевини замка і проникнення до будинку. Є підозри, що це так звані “гастролери”: групи, які діють на усій території України. У їх складі, як правило, є особи кавказької національності.»

Необачність господарів може стати ще одним способом проникнення злочинців до будинку. Часто крадії полегшують собі “роботу”, коли знаходять захований під вікном чи під дверним килимком ключ від квартири. Таке необережне ставлення до свого майна може залишити господарів без “кругленької” суми грошей чи ювелірних виробів, побутової техніки, застерігають правоохоронці. Вони просять бердичівлян звертати увагу на сторонніх людей, які або просто стоять біля вашого будинку, або ж не перший день ходять повз нього. Якщо громадяни побачили щось підозріле у поведінці таких людей, охоронці порядку закликають негайно звернутися до міліції: ті обіцяють приїхати, аби перевірити підозрілих людей і встановити їхні особи. Також правоохоронці радять якомога краще укріпити помешкання та звернути увагу на охорону будинків.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «Якщо це приватні будинки, чи перші поверхи, то бажано завести собаку, а найкращий варіант — звернутися до державних чи приватних охоронних структур. Будинки, що охороняються, значно ускладнюють скоєнню крадіжки.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0