Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві із різдвяно-новорічними святами привітали членів «кризових» сімей

Time Додано: середа, 21 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вже кілька років поспіль у ЗОШ № 1 із різдвяно-новорічними святами вітають членів так званих «кризових» сімей. Діти дарують концертні номери, дорослі допомагають продуктами харчування. На сьогодні, за даними відділу сімейної та молодіжної політики, у Бердичеві нараховується 65 сімей, які не можуть самостійно подолати життєві негаразди. Готуючи пісенні й танцювальні номери, кажуть організатори зустрічі, вони намагаються хоча б на час розрадити людей, які потрапили у скрутну ситуацію.

У Бердичеві із різдвяно-новорічними святами привітали членів «кризових» сімей

Зі слів начальника відділу молодіжної та сімейної політики Тамари Ковалик, вирішити їхні проблеми силами лише державних структур дуже важко. Тому до благодійництва залучають підприємців та представників релігійних організацій.

Тамара Ковалик, нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: «Не було жодного випадку, щоб хтось відмовив у допомозі тій чи іншій сім’ї. Це — і наш хлібозавод, і фірма «Колобок», і магазин «Крамниця», і «Гермес», і салон «Інтер’єр», який одній із сімей подарував набор м’якої меблі. Фірма «Спайк-Плюс» не тільки працевлаштувала жінку, яка знаходилася у кризовому становищі, але й перекрила дах у її будинку, а зараз встановлює у ньому опалення. Ну і, звичайно, значна допомога надходить від релігійних організацій.»

Справжнім другом у 1-й школі вважають пастора церкви «Сілоам» Миколу Крицького. Ця людина, кажуть у закладі, постійно надає дітям із проблемних та багатодітних сімей міста та дітям-сиротам гуманітарну допомогу, організовує їхнє дозвілля, привозить подарунки та продуктові набори.

Микола Крицький, пастор церкви «Сілоам»: «Безумовно, ми, як віруючі люди, ... намагаємося зробити все, що у наших силах, щоб, якщо не вирішити проблему повністю, то хоча б якось допомогти... Хочеться підтримати цих людей у ці свята. Але найголовнішою нашою метою є принести їм віру у Бога.»

Пізніше глядачі дякували організаторам свята за привітання. Головне, кажуть, те, що існують люди, котрим не байдужа доля сімей, для яких слово «криза» стало вже звичним.

Анна Станкевич, багатодітна мати: «Приїжджають до нас у гості... Ось я лежала у лікарні, то мене провідували. Допомагали матеріально, коли затримували зарплату — і подарунками, і продуктами. Тож дуже дякую усім за допомогу.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0