Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві із різдвяно-новорічними святами привітали членів «кризових» сімей

Time Додано: середа, 21 січ. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Вже кілька років поспіль у ЗОШ № 1 із різдвяно-новорічними святами вітають членів так званих «кризових» сімей. Діти дарують концертні номери, дорослі допомагають продуктами харчування. На сьогодні, за даними відділу сімейної та молодіжної політики, у Бердичеві нараховується 65 сімей, які не можуть самостійно подолати життєві негаразди. Готуючи пісенні й танцювальні номери, кажуть організатори зустрічі, вони намагаються хоча б на час розрадити людей, які потрапили у скрутну ситуацію.

У Бердичеві із різдвяно-новорічними святами привітали членів «кризових» сімей

Зі слів начальника відділу молодіжної та сімейної політики Тамари Ковалик, вирішити їхні проблеми силами лише державних структур дуже важко. Тому до благодійництва залучають підприємців та представників релігійних організацій.

Тамара Ковалик, нач. міського відділу молодіжної та сімейної політики: «Не було жодного випадку, щоб хтось відмовив у допомозі тій чи іншій сім’ї. Це — і наш хлібозавод, і фірма «Колобок», і магазин «Крамниця», і «Гермес», і салон «Інтер’єр», який одній із сімей подарував набор м’якої меблі. Фірма «Спайк-Плюс» не тільки працевлаштувала жінку, яка знаходилася у кризовому становищі, але й перекрила дах у її будинку, а зараз встановлює у ньому опалення. Ну і, звичайно, значна допомога надходить від релігійних організацій.»

Справжнім другом у 1-й школі вважають пастора церкви «Сілоам» Миколу Крицького. Ця людина, кажуть у закладі, постійно надає дітям із проблемних та багатодітних сімей міста та дітям-сиротам гуманітарну допомогу, організовує їхнє дозвілля, привозить подарунки та продуктові набори.

Микола Крицький, пастор церкви «Сілоам»: «Безумовно, ми, як віруючі люди, ... намагаємося зробити все, що у наших силах, щоб, якщо не вирішити проблему повністю, то хоча б якось допомогти... Хочеться підтримати цих людей у ці свята. Але найголовнішою нашою метою є принести їм віру у Бога.»

Пізніше глядачі дякували організаторам свята за привітання. Головне, кажуть, те, що існують люди, котрим не байдужа доля сімей, для яких слово «криза» стало вже звичним.

Анна Станкевич, багатодітна мати: «Приїжджають до нас у гості... Ось я лежала у лікарні, то мене провідували. Допомагали матеріально, коли затримували зарплату — і подарунками, і продуктами. Тож дуже дякую усім за допомогу.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0