Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві й надалі опікуватимуться проблемами малого й середнього бізнесу, проведуть двомісячник благоустрою і санітарії та піднімуть тарифи на проїзд

Time Додано: п'ятниця, 20 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Відповідні рішення ухвалили члени виконавчого комітету. Позитивно оцінив розвиток підприємництва у Бердичеві у 2008-му Сергій Онофрійчук. За інформацією заступника міського голови, загальна кількість малих підприємств, хоч і незначно, але збільшилась. Нині у місті їх нараховується 405.

У Бердичеві й надалі опікуватимуться проблемами малого й середнього бізнесу, проведуть двомісячник благоустрою і санітарії та піднімуть тарифи на проїзд

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "На 10 тис. населення ми маємо 51 підприємця, що є непоганим показником. 45% з них є представниками галузі торгівлі і сфери послуг. Питома вага малих підприємств у загальному обсягу реалізації продукції 13,5%. Переважна більшість суб’єктів господарювання є платниками єдиного податку. Таких нараховується близько 3 тис. осіб. 1720 фізичних осіб сплачують фіксований податок. За даними державних реєстраторів, у місті нараховується понад 10 тис. зареєстрованих фізичних осіб, але ... за даними податківців, економічно активними з них є трохи більше половини."

Підтримка підприємництва є одним із найважливіших напрямків роботи міської влади сьогодні, наголосив Бердичівський міський голова. У місті, запевнив Василь Мазур, всіляко йтимуть назустріч підприємцям у вирішенні їхніх проблем. До таких кроків можна віднести надання на конкурсних засадах в оренду комунального майна та приведення плати за його оренду до ринкової вартості.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "За великим рахунком ми всі розуміємо, що без розвитку підприємництва і бізнесу розвиток міста є неможливим... Був час, коли нас критикували з різних боків за підтримку підприємництва... Але ми розуміли, що із часом це дасть позитивний результат."

З подачі Василя Мазура у Бердичеві, орієнтовно у червні, мають провести міжнародний бізнес-форум. Один раз на три місяці до міста запрошуватимуть керівників ряду обласних державних структур для спілкування із місцевими бізнесменами. За ініціативи міського голови у місті відкриють громадську приймальню для підприємців.

Покращити санітарно-екологічний стан та поліпшити охорону довкілля у Бердичеві має двомісячник благоустрою та санітарії.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Проектом рішення передбачається створення комісії, яка координуватиме проведення усіх робіт... Кожна робота повинна проводитися планово, а не хаотично... Затверджується план проведення робіт, перелік вулиць, закріплених за підприємствами і навчальними закладами та виділення транспорту..."

Особливу увагу під час двомісячника мають звернути саме на чітку роботу транспорту, який вивозитиме сміття, адже ситуація, коли купи вже прибраного непотребу днями лежать на узбіччях доріг, зводячи нанівець працю багатьох людей, неприпустима.

Із 1-го квітня у Бердичеві подорожчає проїзд в автобусах та маршрутках. Відповідне звернення до виконавчої влади місцеві перевізники мотивували невпинним зростанням ціни на газ, майже непомітним відшкодуванням державою перевезень пільговиків та іншими чинниками.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "Це і підняття мінімальної заробітної плати, і цін на запчастини та гуму... Ми перевірили відповідні розрахунки. Згідно них, ціна за проїзд мала б бути занадто високою для мешканців міста. Розуміючи неможливість такого різкого підняття тарифів, ... перевізники звертаються із проханням підняти ціну на проїзд на 25 копійок. Тобто, проїзд у автобусах великої місткості коштуватиме 1.25, у мікроавтобусах — 1.50."

Вартість проїзду можна було б залишити незмінною, зауважив Сергій Онофрійчук, але у цьому випадку потрібно значно скоротити перелік пільговиків. Отже, на думку членів виконавчого комітету, рішення про підняття тарифів на проїзд, є єдино правильним.

Визначилися на засіданні із режимом роботи міської лазні та ціною на квитки до неї. Працюватиме лазня у п’ятницю, суботу й неділю. У перші два дні помитися там зможуть пільговики, для інших ціна квитка складатиме 9 грн. Неділю оголошено так званим "комерційним днем". Квиток у цей день для усіх коштуватиме 15 грн.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0