Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві епідемії грипу немає

Time Додано: субота, 31 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Про епідемію грипу у Бердичеві говорити ще зарано. Це твердження озвучили представники санепідемстанції на засіданні протиепідеміологічної комісії. Рівень захворюваності у місті не збільшився, кажуть фахівці, а навіть навпаки — зменшився у порівнянні із вереснем місяцем. Взагалі, нараду скликали, аби відзвітувати, чи готовий Бердичів боротися з грипом, якщо він все ж таки дістанеться міста.

У Бердичеві епідемії грипу немає

Головний лікар Центральної міської лікарні Анатолій Терефеєв запевнив усіх присутніх, що кількість медикаментів та обладнання у закладі знаходиться на достатньому рівні. Кожна лікарська амбулаторія навіть у найвіддаленіших куточках Бердичева забезпечена транспортними засобами та пальним. Головним, на думку Анатолія Терефеєва, є те, що найближчим часом до лікарні прибуде автомобіль з додатковими медикаментами проти вірусу А/Н1N1 (свинячого грипу).

Якщо у лікарні всього вистачає, то в аптеках міста зовсім інша ситуація. Буквально за останні два дні люди розкупили усі протизастудні засоби та респіраторні пов’язки, непокояться фармацевти. Із пов’язками проблему ще можна вирішити, каже завідуючий аптеки №86 Іван Вербівський: марлі й бинтів у продажу вистачає. А от як бути з медикаментами аптекарі не уявляють.

Іван Вербівський, завідуючий КП “Аптека №86”: «Ні рівні Міністерства охорони здоров’я потрібно передбачати, що до нас прийде грип, і робити запаси медикаментів. На сьогоднішній день усі ці запаси зникають не лише у нас, а й на фірмах, де ми їх закуповуємо. У такій ситуації аптеки можуть стати “крайніми”, а ми раді закупити ліки, та їх ніхто не дає.»

Кожен регіон себе страхує, обурюються фармацевти. Ліки з інших областей до Бердичева майже не надходять. На прилавках багато антибіотиків, а профілактичних засобів немає: ні вітчизняних, ні закордонних. Про наявність останніх фармацевти взагалі не мріють, таке вже, кажуть, законодавство.

Для профілактики застудних захворювань фахівці радять вдаватися до народних методів: у їжу вживати часник та цибулю, а якщо проявилися перші ознаки грипу, одразу звертатися до лікарів і ні в якому разі не займатися самолікуванням.

У зв’язку із непростою ситуацією, що склалася в Україні, до міськвиконкому надійшло відповідне розпорядження із Житомирської обласної адміністрації — осінні канікули у школах продовжити ще на тиждень. Діти підуть до школи не 2-го листопада, як передбачалось, а 7-го.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0