Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

Time Додано: неділя, 25 бер. 2018, 14:49 ( 3 міс. назад )

Спорт – він об’єднує. І ця його об’єднавча здатність поширюється не лише на стадіони, майданчики, зали, трибуни: спорту під силу зробити міцнішими, дружнішими та більш згуртованими навіть членів однієї невеличкої, здавалося б, сім’ї. Цю істину не втомлюються підтверджувати у бердичівському міському центрі «Спорт для всіх» – на прикладі спортивно-розважально-масового дійства під назвою «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

Що потрібно для того, аби це дійство вдалося? Звісно, крім наявності організаторів та підготовлених ними заохочувальних призів?.. Власне, потрібні родини, в яких люблять і поважають одне одного, люблять і поважають спорт та здоровий спосіб життя. У Бердичеві, як доводить практика, такі родини є: у спортивній залі НВК № 10 свою «сімейність та спортивність» доводили молоді та завзяті сімейні трійки Драчуків, Янкових, Прохватило, Вакуліних та Довгих.

Якщо вправно володіти м’ячами, ключками, різними там фішками й кошиками, якщо бути злагодженими та вміти вчасно підставити плече, то з завданням будь-якого ступеня важкості можна впоратися за лічені хвилини. Любиш ти спорт чи ні – на подібних змаганнях видно неозброєним оком. Учасники «Мама, Тато, Я…»-2018 власну спортивну спроможність довели на «відмінно», з єдиною обмовкою: навіть на подібних дружньо-сімейних іграх мають бути переможці та аутсайдери.

За результатами усіх етапів заходу, грамоти та медалі за ІІІ місце, а також набор для бадмінтону отримала сім’я Драчуків (НВК № 10). У «сріблі» та з новеньким надувним матрацом від «Спорту для всіх» залишили змагання представники Загребелля – родина Янкових (ЗОШ № 8). Ну а переможцями цьогорічних «Мама, Тато, Я…» стали, знову таки, господарі дійства – сім’я Довгих. Пан Андрій, пані Олена та Дмитро Довгі представлятимуть Бердичів на обласному етапі ігор, що відбудеться 30 березня.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Nady Gl

Вітаємо! Молодці :basketball:

Time неділя, 25 бер. 2018, 22:54 (3 міс. назад)