Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

Time Додано: неділя, 25 бер. 2018, 14:49 ( 7 міс. назад )

Спорт – він об’єднує. І ця його об’єднавча здатність поширюється не лише на стадіони, майданчики, зали, трибуни: спорту під силу зробити міцнішими, дружнішими та більш згуртованими навіть членів однієї невеличкої, здавалося б, сім’ї. Цю істину не втомлюються підтверджувати у бердичівському міському центрі «Спорт для всіх» – на прикладі спортивно-розважально-масового дійства під назвою «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

Що потрібно для того, аби це дійство вдалося? Звісно, крім наявності організаторів та підготовлених ними заохочувальних призів?.. Власне, потрібні родини, в яких люблять і поважають одне одного, люблять і поважають спорт та здоровий спосіб життя. У Бердичеві, як доводить практика, такі родини є: у спортивній залі НВК № 10 свою «сімейність та спортивність» доводили молоді та завзяті сімейні трійки Драчуків, Янкових, Прохватило, Вакуліних та Довгих.

Якщо вправно володіти м’ячами, ключками, різними там фішками й кошиками, якщо бути злагодженими та вміти вчасно підставити плече, то з завданням будь-якого ступеня важкості можна впоратися за лічені хвилини. Любиш ти спорт чи ні – на подібних змаганнях видно неозброєним оком. Учасники «Мама, Тато, Я…»-2018 власну спортивну спроможність довели на «відмінно», з єдиною обмовкою: навіть на подібних дружньо-сімейних іграх мають бути переможці та аутсайдери.

За результатами усіх етапів заходу, грамоти та медалі за ІІІ місце, а також набор для бадмінтону отримала сім’я Драчуків (НВК № 10). У «сріблі» та з новеньким надувним матрацом від «Спорту для всіх» залишили змагання представники Загребелля – родина Янкових (ЗОШ № 8). Ну а переможцями цьогорічних «Мама, Тато, Я…» стали, знову таки, господарі дійства – сім’я Довгих. Пан Андрій, пані Олена та Дмитро Довгі представлятимуть Бердичів на обласному етапі ігор, що відбудеться 30 березня.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Nady Gl

Вітаємо! Молодці :basketball:

Time неділя, 25 бер. 2018, 22:54 (7 міс. назад)