Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

Time Додано: неділя, 25 бер. 2018, 14:49 ( близько 1 року назад )

Спорт – він об’єднує. І ця його об’єднавча здатність поширюється не лише на стадіони, майданчики, зали, трибуни: спорту під силу зробити міцнішими, дружнішими та більш згуртованими навіть членів однієї невеличкої, здавалося б, сім’ї. Цю істину не втомлюються підтверджувати у бердичівському міському центрі «Спорт для всіх» – на прикладі спортивно-розважально-масового дійства під назвою «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!» У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»

Що потрібно для того, аби це дійство вдалося? Звісно, крім наявності організаторів та підготовлених ними заохочувальних призів?.. Власне, потрібні родини, в яких люблять і поважають одне одного, люблять і поважають спорт та здоровий спосіб життя. У Бердичеві, як доводить практика, такі родини є: у спортивній залі НВК № 10 свою «сімейність та спортивність» доводили молоді та завзяті сімейні трійки Драчуків, Янкових, Прохватило, Вакуліних та Довгих.

Якщо вправно володіти м’ячами, ключками, різними там фішками й кошиками, якщо бути злагодженими та вміти вчасно підставити плече, то з завданням будь-якого ступеня важкості можна впоратися за лічені хвилини. Любиш ти спорт чи ні – на подібних змаганнях видно неозброєним оком. Учасники «Мама, Тато, Я…»-2018 власну спортивну спроможність довели на «відмінно», з єдиною обмовкою: навіть на подібних дружньо-сімейних іграх мають бути переможці та аутсайдери.

За результатами усіх етапів заходу, грамоти та медалі за ІІІ місце, а також набор для бадмінтону отримала сім’я Драчуків (НВК № 10). У «сріблі» та з новеньким надувним матрацом від «Спорту для всіх» залишили змагання представники Загребелля – родина Янкових (ЗОШ № 8). Ну а переможцями цьогорічних «Мама, Тато, Я…» стали, знову таки, господарі дійства – сім’я Довгих. Пан Андрій, пані Олена та Дмитро Довгі представлятимуть Бердичів на обласному етапі ігор, що відбудеться 30 березня.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Nady Gl

Вітаємо! Молодці :basketball:

Time неділя, 25 бер. 2018, 22:54 (близько 1 року назад)