Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою

Time Додано: п'ятниця, 13 жовт. 2017, 18:39 ( 12 міс. назад )

Пора збору грибів, так зване тихе полювання, окрім морального задоволення і користі, може «нагородити» серйозними проблемами. Так, до реанімаційного відділення ЦМЛ шпиталізовано подружжя, 63-літнього чоловіка і його дружину із діагнозом: гостре отруєння грибами. Оглядаючи хворих, лікарі запідозрили: мають випадок отруєння блідою поганкою, яка дуже схожа на зелену сироїжку. Саме ці гриби збирав напередодні потерпілий Василь Володимирович.

У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою

Гриби Василь Володимирович збирав сам. Аби недалеко, поїхав на Скраглівку, де при самій дорозі натрапив на цілу галявину червоних і зелених сироїжок. Так захопився, що разом із їстівними до відра вкинув кілька грибів сумнівного вигляду. Проте, ані відразу, ані тоді, коли перебирав і вдруге засумнівався, їх не викинув. Частину відварив, а решту найкращих – підсмажив, як у дитинстві готувала мама, одними шапочками, навіть попередньо не прокип’ятивши.

Це уже зараз чоловік кається і не тільки за те, що приготував неїстівних грибів, а й через те, що відразу, при перших симптомах явного отруєння, ще уночі не викликали швидку. На 103 зателефонував уже син потерпілих.

Чоловік хвилюється: дружина з”їла грибів більше і почувається гірше, ніж він. Лікарі ж прогнозувати щось поки не беруться, адже загроза життю і здоров’ю ще не минула.

У місті це другий випадок отруєння грибами, кажуть лікарі. Загалом по Житомирській області, за інформацією Держпродспоживслужби, від початку року зареєстровано 12-ть випадків із 19-ма потерпілими, серед яких – 5 дітей, віком до 17 років. Троє осіб, у тому числі одна дитина, померли. Лікарі закликають обходити стороною сумнівні та невідомі різновиди грибів, дотримуватись основних правил приготування страв із грибами, а при отруєнні негайно викликати швидку медичну допомогу.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0