Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою

Time Додано: п'ятниця, 13 жовт. 2017, 18:39 ( 8 міс. назад )

Пора збору грибів, так зване тихе полювання, окрім морального задоволення і користі, може «нагородити» серйозними проблемами. Так, до реанімаційного відділення ЦМЛ шпиталізовано подружжя, 63-літнього чоловіка і його дружину із діагнозом: гостре отруєння грибами. Оглядаючи хворих, лікарі запідозрили: мають випадок отруєння блідою поганкою, яка дуже схожа на зелену сироїжку. Саме ці гриби збирав напередодні потерпілий Василь Володимирович.

У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою

Гриби Василь Володимирович збирав сам. Аби недалеко, поїхав на Скраглівку, де при самій дорозі натрапив на цілу галявину червоних і зелених сироїжок. Так захопився, що разом із їстівними до відра вкинув кілька грибів сумнівного вигляду. Проте, ані відразу, ані тоді, коли перебирав і вдруге засумнівався, їх не викинув. Частину відварив, а решту найкращих – підсмажив, як у дитинстві готувала мама, одними шапочками, навіть попередньо не прокип’ятивши.

Це уже зараз чоловік кається і не тільки за те, що приготував неїстівних грибів, а й через те, що відразу, при перших симптомах явного отруєння, ще уночі не викликали швидку. На 103 зателефонував уже син потерпілих.

Чоловік хвилюється: дружина з”їла грибів більше і почувається гірше, ніж він. Лікарі ж прогнозувати щось поки не беруться, адже загроза життю і здоров’ю ще не минула.

У місті це другий випадок отруєння грибами, кажуть лікарі. Загалом по Житомирській області, за інформацією Держпродспоживслужби, від початку року зареєстровано 12-ть випадків із 19-ма потерпілими, серед яких – 5 дітей, віком до 17 років. Троє осіб, у тому числі одна дитина, померли. Лікарі закликають обходити стороною сумнівні та невідомі різновиди грибів, дотримуватись основних правил приготування страв із грибами, а при отруєнні негайно викликати швидку медичну допомогу.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0