Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою

Time Додано: п'ятниця, 13 жовт. 2017, 18:39 ( близько 1 місяця назад )

Пора збору грибів, так зване тихе полювання, окрім морального задоволення і користі, може «нагородити» серйозними проблемами. Так, до реанімаційного відділення ЦМЛ шпиталізовано подружжя, 63-літнього чоловіка і його дружину із діагнозом: гостре отруєння грибами. Оглядаючи хворих, лікарі запідозрили: мають випадок отруєння блідою поганкою, яка дуже схожа на зелену сироїжку. Саме ці гриби збирав напередодні потерпілий Василь Володимирович.

У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою У Бердичеві чоловік із дружиною отруїлись блідою поганкою

Гриби Василь Володимирович збирав сам. Аби недалеко, поїхав на Скраглівку, де при самій дорозі натрапив на цілу галявину червоних і зелених сироїжок. Так захопився, що разом із їстівними до відра вкинув кілька грибів сумнівного вигляду. Проте, ані відразу, ані тоді, коли перебирав і вдруге засумнівався, їх не викинув. Частину відварив, а решту найкращих – підсмажив, як у дитинстві готувала мама, одними шапочками, навіть попередньо не прокип’ятивши.

Це уже зараз чоловік кається і не тільки за те, що приготував неїстівних грибів, а й через те, що відразу, при перших симптомах явного отруєння, ще уночі не викликали швидку. На 103 зателефонував уже син потерпілих.

Чоловік хвилюється: дружина з”їла грибів більше і почувається гірше, ніж він. Лікарі ж прогнозувати щось поки не беруться, адже загроза життю і здоров’ю ще не минула.

У місті це другий випадок отруєння грибами, кажуть лікарі. Загалом по Житомирській області, за інформацією Держпродспоживслужби, від початку року зареєстровано 12-ть випадків із 19-ма потерпілими, серед яких – 5 дітей, віком до 17 років. Троє осіб, у тому числі одна дитина, померли. Лікарі закликають обходити стороною сумнівні та невідомі різновиди грибів, дотримуватись основних правил приготування страв із грибами, а при отруєнні негайно викликати швидку медичну допомогу.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0