Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві бюджет не прийнятий, але кошти вже розподіляють

Time Додано: вівторок, 26 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Правильно та ефективно розподілити бюджетні кошти, організувати та спланувати роботу зібралися на нараду керівники й директори шкільних, дошкільних, позашкільних та спортивних закладів міста. Згадали нелегкий для них 2009 рік: що було зроблено, що упущено та що потрібно надолужити. Аналізували роботу усіх бюджетних установ Бердичева. Проблеми є у кожній, зазначив заступник міського голови Іван Демусь, але чи не найбільшої уваги потребує спорт. У минулому році міською владою було докладено багато зусиль на розвиток саме цієї галузі, каже Іван Демусь. Проводилася закупівля нового обладнання, ремонти приміщень.

У Бердичеві бюджет не прийнятий, але кошти вже розподіляють

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Приємно, що у минулому році вже проводились заняття у новому приміщенні по вулиці Братів Міхеєвих, 6. Частина приміщення передана ДЮСШ, частина — міському центру фізичного здоров’я “Спорт для всіх”. Там встановлено ринг, створено цивілізовані умови для заняття спортом.»

Керівники міста сподіваються, що і у 2010-му зможуть реалізувати плани щодо поліпшення спортивної галузі. Кажуть: це можливо лише за плідної співпраці усіх бюджетних установ Бердичева.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Планується робота у галузі спорту. Визначимося із першочерговістю закладів. До речі, лише у нас та у Житомирі збережена мережа центру “Спорт для всіх”. Там потрібно провести інвентирізацію та зробити ремонт.»

Аби у керівників освітніх закладів не виникло проблем із фінансовим відділом, зазначила начальник міського фінансового управління Алла Пацата, їм потрібно детально перевіряти надходження перерахунків до казначейства.

Алла Пацата, начальник міського фінансового управління: «Нести платіжні доручення до казначейства своєчасно. Ми проплачуємо усе вчасно, тож затримка виходить не з нашої провини. Якщо відключатимуть вам електроенергію чи інші послуги, буде пізно щось змінити. Робіть своєчасні рахунки, реєструйте усе, і на перше лютого ми вийдемо без заборгованості.»

Ефективно розпоряджатися коштами, що є у наявності бюджетних установ, закликав заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Він нагадав присутнім про відповідальне ставлення до будь-яких закупівель та інших витрат. Наголосив на обов’язковому оновленні технічних паспортів приміщень, оскільки їх відсутність спричинить ряд перевірок, штрафів.

Не замовчування проблем є одним із кроків до їхнього вирішення, говорить заступник міського голови Володимир Пономарчук. Прикладом цього може вважатися співпраця директорів шкіл і відділу молодіжної та сімейної політики. З допомогою керівників закладів вдалося розшукати для надання пільг майже триста багатодітних сімей. Начальник відділу молодіжної та сімейної політики Тамара Ковалик звертається до тих, які ще не отримали пільги, якомога швидше прийти та підписати відповідні папери на 50-ти% пільги на комунальні послуги.

Не зовсім легко розпочинається рік тигра, кажуть керівники міста. Але вони будують певні плани, намагаються їх реалізовувати та сподіваються, що їм усе вдасться.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0