Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 7-й школі терміново евакуйовували дітей та гасили пожежу: у закладі пройшов День цивільного захисту

Time Додано: п'ятниця, 01 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Грамотно й чітко діяти в умовах надзвичайної ситуації вчилися учні та викладачі ЗОШ № 7: у закладі було вирішено провести цьогорічний День цивільного захисту. Зазвичай, на подібні заходи освітяни запрошували представників рятувальних служб міста. Так вчинили й цього разу.

У 7-й школі терміново евакуйовували дітей та гасили пожежу: у закладі пройшов День цивільного захисту

Антоніна Гранківська-Тарасюк, директор ЗОШ № 7: "Усі держави світу, у тому числі й Україна, своїм головним завданням вбачають збереження здоров’я громадян. Система цивільного захисту спонукає до того, щоб усі люди - починаючи із найменших - навчилися грамотно поводитися у надзвичайних ситуаціях. Понад 80% усіх аварій і катастроф у світі відбувається через незнання відповідних правил поведінки. Можливо, цими заходами ми врятуємо чиєсь життя."

Із роботою міської комунальної аварійно-рятувальної служби присутніх ознайомив майстер виробничого навчання МКАРС Станіслав Тетерук. Його колеги продемонстрували свої вміння та навички зі спасіння важко травмованої людини, яка лишилася заблокованою у приміщенні. Діяли злагоджено й швидко - учням сподобалось. Не менший захват у дітей викликало гасіння пожежі працівниками СДПЧ-9. Це нічого, що вогонь вирішили не розводити, зате хлопці та дівчата отримали нагоду досхочу побавитися піною - її хіба що на смак не куштували. Чи вабить їх професія рятувальника, школярі ще точно сказати не можуть, інша справа - реманент аварійників. Тут тобі і протигази, і спеціальні сокира з ножицями, і пили для різки бетону, арматури й дерева. Словом, подивитися було на що. Вражень, кажуть діти, маса.

Ольга Піпік, учениця ЗОШ № 7: "Мене вразило, як рятувальники спускали пораненого. Його потім направили до спецмашини. А ще сподобалося, як пожежні гасили вогонь піною."

Лілія Мулярчук, учениця ЗОШ № 7: "Я вважаю, що подібні заходи потрібно проводити частіше, бо вони навчають людей - і дітей, і дорослих, як правильно поводитися в екстремальних ситуаціях. Адже не завжди доводиться сподіватися на сторонню допомогу."

Існує у закладі і своя екологічна агітбригада. Її члени закликають усіх людей замислитися над сьогоденням та майбутнім Землі. Планету учні порівнюють із космічним кораблем, в якому не існує аварійного виходу. Якщо люди й надалі ставитимуться до усього живого лише, як споживачі, застерігають юні екологи, то одного разу прокинуться у країні без сонця і весни.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0