Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 7-й школі терміново евакуйовували дітей та гасили пожежу: у закладі пройшов День цивільного захисту

Time Додано: п'ятниця, 01 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Грамотно й чітко діяти в умовах надзвичайної ситуації вчилися учні та викладачі ЗОШ № 7: у закладі було вирішено провести цьогорічний День цивільного захисту. Зазвичай, на подібні заходи освітяни запрошували представників рятувальних служб міста. Так вчинили й цього разу.

У 7-й школі терміново евакуйовували дітей та гасили пожежу: у закладі пройшов День цивільного захисту

Антоніна Гранківська-Тарасюк, директор ЗОШ № 7: "Усі держави світу, у тому числі й Україна, своїм головним завданням вбачають збереження здоров’я громадян. Система цивільного захисту спонукає до того, щоб усі люди - починаючи із найменших - навчилися грамотно поводитися у надзвичайних ситуаціях. Понад 80% усіх аварій і катастроф у світі відбувається через незнання відповідних правил поведінки. Можливо, цими заходами ми врятуємо чиєсь життя."

Із роботою міської комунальної аварійно-рятувальної служби присутніх ознайомив майстер виробничого навчання МКАРС Станіслав Тетерук. Його колеги продемонстрували свої вміння та навички зі спасіння важко травмованої людини, яка лишилася заблокованою у приміщенні. Діяли злагоджено й швидко - учням сподобалось. Не менший захват у дітей викликало гасіння пожежі працівниками СДПЧ-9. Це нічого, що вогонь вирішили не розводити, зате хлопці та дівчата отримали нагоду досхочу побавитися піною - її хіба що на смак не куштували. Чи вабить їх професія рятувальника, школярі ще точно сказати не можуть, інша справа - реманент аварійників. Тут тобі і протигази, і спеціальні сокира з ножицями, і пили для різки бетону, арматури й дерева. Словом, подивитися було на що. Вражень, кажуть діти, маса.

Ольга Піпік, учениця ЗОШ № 7: "Мене вразило, як рятувальники спускали пораненого. Його потім направили до спецмашини. А ще сподобалося, як пожежні гасили вогонь піною."

Лілія Мулярчук, учениця ЗОШ № 7: "Я вважаю, що подібні заходи потрібно проводити частіше, бо вони навчають людей - і дітей, і дорослих, як правильно поводитися в екстремальних ситуаціях. Адже не завжди доводиться сподіватися на сторонню допомогу."

Існує у закладі і своя екологічна агітбригада. Її члени закликають усіх людей замислитися над сьогоденням та майбутнім Землі. Планету учні порівнюють із космічним кораблем, в якому не існує аварійного виходу. Якщо люди й надалі ставитимуться до усього живого лише, як споживачі, застерігають юні екологи, то одного разу прокинуться у країні без сонця і весни.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0