Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 307-му батальйоні РЕБ — підсумкова перевірка

Time Додано: середа, 28 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Весь особовий склад 307-го батальйону радіоелектронної боротьби вишикувався по стійці “струнко”: із підсумковою перевіркою за 2009-й навчальний рік до військової частини прибула комісія у складі офіцерів управління 8-го армійського корпусу. Очолювані заступником комкора Євгеном Гороховським, вони прискіпливо оглядали офіцерів, прапорщиків та солдатів на наявність у тих необхідного спорядження. Але зовнішній вигляд — це ще не все. Український військовий повинен відзначатися особливою виправкою. Нею можуть похвалитися у 307-му батальйоні. Так само пишаються тут і стройовою підготовкою, і виконанням підрозділами стройових пісень.

У 307-му батальйоні РЕБ — підсумкова перевірка

Євген Гороховський, заступник командира 8-го армійського корпусу з логістики: “Батальйон до перевірки готувався. Зовнішній вигляд офіцерів, прапорщиків, контрактників й солдат нас задовільнив. Є, звичайно, певні проблеми, що стосуються забезпечення особового складу необхідними видами форми, але це — загальнодержавна проблема. Ми зробимо все необхідне, що залежить від нас, аби допомогти батальйону у цьому питанні. Думаю, буде усе гаразд.”

Після того, як плацом прогриміли пісні та карбовані кроки, члени комісії перейшли до індивідуального опитування військових. Окрім усього, кожен мав, цього разу особисто, продемонструвати вправність у стройовій підготовці.

Перевірка у частині триватиме кілька днів. Протягом цього часу комісія оцінюватиме знання особового складу з усіх предметів, що їх передбачено відповідною навчальною програмою. За результатами огляду, офіцери 8-го корпусу дадуть оцінку готовності батальйону радіоелектронної боротьби до виконання завдань, визначених на 2010-й рік.

Ігор Миронов, командир військової частини А-0804: “В особового складу батальйону є бажання здати підсумкову перевірку не нижче, ніж на оцінку “добре”. Ряд питань, що виникають, є суто робочого порядку... Думаю, у 2010 році ми розпочнемо навчальний процес відповідно рішення комісії і виконуємих нами завдань.”

Євген Гороховський, заступник командира 8-го армійського корпусу з логістики: “Порівняно з іншими військовими частинами, що входять до складу 8го армійського корпусу, Бердичів у цьому плані посідає передові позиції. Нас задовільняє підготовка і 26-ї артбригади, і 307-го батальйону. Може трохи відстає батальйон зв’язку, який безпосередньо підпорядкований нам, але у цілому підготовка частин Бердичівського гарнізону нас задовільняє.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0