Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 307-му батальйоні РЕБ — підсумкова перевірка

Time Додано: середа, 28 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Весь особовий склад 307-го батальйону радіоелектронної боротьби вишикувався по стійці “струнко”: із підсумковою перевіркою за 2009-й навчальний рік до військової частини прибула комісія у складі офіцерів управління 8-го армійського корпусу. Очолювані заступником комкора Євгеном Гороховським, вони прискіпливо оглядали офіцерів, прапорщиків та солдатів на наявність у тих необхідного спорядження. Але зовнішній вигляд — це ще не все. Український військовий повинен відзначатися особливою виправкою. Нею можуть похвалитися у 307-му батальйоні. Так само пишаються тут і стройовою підготовкою, і виконанням підрозділами стройових пісень.

У 307-му батальйоні РЕБ — підсумкова перевірка

Євген Гороховський, заступник командира 8-го армійського корпусу з логістики: “Батальйон до перевірки готувався. Зовнішній вигляд офіцерів, прапорщиків, контрактників й солдат нас задовільнив. Є, звичайно, певні проблеми, що стосуються забезпечення особового складу необхідними видами форми, але це — загальнодержавна проблема. Ми зробимо все необхідне, що залежить від нас, аби допомогти батальйону у цьому питанні. Думаю, буде усе гаразд.”

Після того, як плацом прогриміли пісні та карбовані кроки, члени комісії перейшли до індивідуального опитування військових. Окрім усього, кожен мав, цього разу особисто, продемонструвати вправність у стройовій підготовці.

Перевірка у частині триватиме кілька днів. Протягом цього часу комісія оцінюватиме знання особового складу з усіх предметів, що їх передбачено відповідною навчальною програмою. За результатами огляду, офіцери 8-го корпусу дадуть оцінку готовності батальйону радіоелектронної боротьби до виконання завдань, визначених на 2010-й рік.

Ігор Миронов, командир військової частини А-0804: “В особового складу батальйону є бажання здати підсумкову перевірку не нижче, ніж на оцінку “добре”. Ряд питань, що виникають, є суто робочого порядку... Думаю, у 2010 році ми розпочнемо навчальний процес відповідно рішення комісії і виконуємих нами завдань.”

Євген Гороховський, заступник командира 8-го армійського корпусу з логістики: “Порівняно з іншими військовими частинами, що входять до складу 8го армійського корпусу, Бердичів у цьому плані посідає передові позиції. Нас задовільняє підготовка і 26-ї артбригади, і 307-го батальйону. Може трохи відстає батальйон зв’язку, який безпосередньо підпорядкований нам, але у цілому підготовка частин Бердичівського гарнізону нас задовільняє.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0