Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 307-му батальйоні РЕБ — підсумкова перевірка

Time Додано: середа, 28 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Весь особовий склад 307-го батальйону радіоелектронної боротьби вишикувався по стійці “струнко”: із підсумковою перевіркою за 2009-й навчальний рік до військової частини прибула комісія у складі офіцерів управління 8-го армійського корпусу. Очолювані заступником комкора Євгеном Гороховським, вони прискіпливо оглядали офіцерів, прапорщиків та солдатів на наявність у тих необхідного спорядження. Але зовнішній вигляд — це ще не все. Український військовий повинен відзначатися особливою виправкою. Нею можуть похвалитися у 307-му батальйоні. Так само пишаються тут і стройовою підготовкою, і виконанням підрозділами стройових пісень.

У 307-му батальйоні РЕБ — підсумкова перевірка

Євген Гороховський, заступник командира 8-го армійського корпусу з логістики: “Батальйон до перевірки готувався. Зовнішній вигляд офіцерів, прапорщиків, контрактників й солдат нас задовільнив. Є, звичайно, певні проблеми, що стосуються забезпечення особового складу необхідними видами форми, але це — загальнодержавна проблема. Ми зробимо все необхідне, що залежить від нас, аби допомогти батальйону у цьому питанні. Думаю, буде усе гаразд.”

Після того, як плацом прогриміли пісні та карбовані кроки, члени комісії перейшли до індивідуального опитування військових. Окрім усього, кожен мав, цього разу особисто, продемонструвати вправність у стройовій підготовці.

Перевірка у частині триватиме кілька днів. Протягом цього часу комісія оцінюватиме знання особового складу з усіх предметів, що їх передбачено відповідною навчальною програмою. За результатами огляду, офіцери 8-го корпусу дадуть оцінку готовності батальйону радіоелектронної боротьби до виконання завдань, визначених на 2010-й рік.

Ігор Миронов, командир військової частини А-0804: “В особового складу батальйону є бажання здати підсумкову перевірку не нижче, ніж на оцінку “добре”. Ряд питань, що виникають, є суто робочого порядку... Думаю, у 2010 році ми розпочнемо навчальний процес відповідно рішення комісії і виконуємих нами завдань.”

Євген Гороховський, заступник командира 8-го армійського корпусу з логістики: “Порівняно з іншими військовими частинами, що входять до складу 8го армійського корпусу, Бердичів у цьому плані посідає передові позиції. Нас задовільняє підготовка і 26-ї артбригади, і 307-го батальйону. Може трохи відстає батальйон зв’язку, який безпосередньо підпорядкований нам, але у цілому підготовка частин Бердичівського гарнізону нас задовільняє.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0