Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 27-му дитсадку відбувся фестиваль пісенної і танцювальної творчості

Time Додано: середа, 27 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На справжніх артистів перетворилися маленькі вихованці 27-го дитячого садочка - учасники фестивалю пісенної і танцювальної творчості. Це свято проводять у "Мальві" щороку: гостям демонструють, чому навчилися діти у чисельних гуртках та ансамблях. Їхні хлопчики й дівчатка - особливі, пишаються у закладі, у них є безліч талантів, якими малеча радо ділиться з усіма.

У 27-му дитсадку відбувся фестиваль пісенної і танцювальної творчості

Людмила Осінська, завідуюча ДНЗ № 27 "Мальва": "У кожної людини можна виявити сотні неочікуваних талантів, якщо для цього будуть створені відповідні умови. У нашому садочку, напевне, такі умови існують. Мабуть тому, що у закладі працюють надзвичайно творчі, активні й талановиті педагоги, які проводять гурткову роботу з хореографії, вокалу і театралізації..."

Ірина Гончарова, мати вихованки дитсадка: "Каждый их утренник, каждый праздник - это море приятных впечатлений, хороших эмоций. Мы рады, что наши дети растут творчески и уже мыслят по-взрослому. Между ними сложились дружеские отношения: встречаясь, допустим, в парке, они обнимаются, целуются... Конечно, хочется поблагодарить весь коллектив садика за ту любовь, теплоту и доброту, которые они дарят нашим детям."

Виступи маленьких мешканців "Мальви" раз за разом зривали оплески гостей, викликаючи посмішки на їхніх обличчях. Але жарти - жартами, кажуть дорослі, а їм є чому повчитися у дітей, які у виступах закликали думати перед тим, як щось робиш, любити своє місто та поважати оточуючих. Закликала малеча й до вміння берегти таємниці, правда, зразу ж зізнавалася: у них самих це виходить поки що не дуже.

Один зі стендів, що розташовані у 27-му садочку, проголошує: сміх активізує безліч життєвих процесів, отримуючи порцію гарного настрою, людина стає молодшою. За свідченням дорослих, які прийшли на свято до "Мальви" - це істинна правда: за годину вони з легкістю позбулися кількох десятків років.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Найщасливіші роки для будь-якої сім’ї - це коли діти вже пішли до садочка, а батьки - ще зовсім молоді. Дуже приємно, що віддаючи своїх дітей у дитячий садочок, ми довіряємо їх надійним людям."

Приємним сюрпризом для дітей та вихователів садочка стали подарунки від міського голови та пастора церкви "Новий час" Леоніда Жучкова. Перед тим, як залишитися сам-на-сам із тортом та ознайомитися із вмістом яскравих коробок, вихованці "Мальви" запросили усіх знову відвідати їхню оселю. Оселю, де завжди лунає щирий сміх.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0