Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді новобранці присягали на вірність Батьківщині та народу України

Time Додано: понеділок, 08 черв. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Позаду у цих хлопців безтурботна юність, попереду — військовий обов’язок та відповідальність перед Батьківщиною і народом України. У вірності їм присягали новобранці, місцем служби яких стала 26-та Бердичівська артилерійська бригада. Представники 8-го армійського корпусу та міської влади, ветерани Великої Вітчизняної та батьки новобранців — усі вони бажали молоді гідно служити і не забувати, що немає більш священного обов’язку, ніж Батьківщину захищати.

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді новобранці присягали на вірність Батьківщині та народу України

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «У житті багатьох молодих чоловіків та їхніх батьків є хвилюючі миттєвості. Однією з них є прийняття присяги. Повірте, воно запам’ятається вам на усе життя.»

75 разів лунала плацом бригади клятв а сумлінно виконувати військовий обов’язок, накази командира та неухильно дотримуватися Конституції України.

Стільки ж разів, напевне, звучали обіцянки новобранців не забувати про тих, хто на чекає на них вдома. Останні хвилини перед прощанням... Хтось витирає сльози, хтось поспішає зробити фото на пам’ять. І новобранці, і їхні рідні сподіваються на те, що все буде добре.

Ольга Вергелес, мати новобранця: «Душа болить, болить серце, але ми знаємо, куди він пішов, і що тут все буде добре... Хочеться побажати йому, щоб відслужив добре, щоб слухався командирів і знав, що ми на нього чекаємо й любимо.»

Першим у їхньому військовому житті урочистим маршем пройшли новобранці у складі підрозділів 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Віднині в руках командирів цих підрозділів знаходяться долі 75-х молодих солдат. В одній з кращих артилерійських частин ЗСУ вони стануть справжніми чоловіками, запевняє комбриг В’ячеслав Горбильов.

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «... Я всегда говорю родителям, что с сегодняшнего дня вся ответственность за этих молодых людей лежит на наших командирах... Родители же должны понимать, что их дети находятся отныне в коллективе со своими особенностями. Мы несем ответственность за организацию службы новобранцев и их жизни. Самое главное, чтобы все здоровыми вернулись домой.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0