Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді новобранці присягали на вірність Батьківщині та народу України

Time Додано: понеділок, 08 черв. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Позаду у цих хлопців безтурботна юність, попереду — військовий обов’язок та відповідальність перед Батьківщиною і народом України. У вірності їм присягали новобранці, місцем служби яких стала 26-та Бердичівська артилерійська бригада. Представники 8-го армійського корпусу та міської влади, ветерани Великої Вітчизняної та батьки новобранців — усі вони бажали молоді гідно служити і не забувати, що немає більш священного обов’язку, ніж Батьківщину захищати.

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді новобранці присягали на вірність Батьківщині та народу України

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «У житті багатьох молодих чоловіків та їхніх батьків є хвилюючі миттєвості. Однією з них є прийняття присяги. Повірте, воно запам’ятається вам на усе життя.»

75 разів лунала плацом бригади клятв а сумлінно виконувати військовий обов’язок, накази командира та неухильно дотримуватися Конституції України.

Стільки ж разів, напевне, звучали обіцянки новобранців не забувати про тих, хто на чекає на них вдома. Останні хвилини перед прощанням... Хтось витирає сльози, хтось поспішає зробити фото на пам’ять. І новобранці, і їхні рідні сподіваються на те, що все буде добре.

Ольга Вергелес, мати новобранця: «Душа болить, болить серце, але ми знаємо, куди він пішов, і що тут все буде добре... Хочеться побажати йому, щоб відслужив добре, щоб слухався командирів і знав, що ми на нього чекаємо й любимо.»

Першим у їхньому військовому житті урочистим маршем пройшли новобранці у складі підрозділів 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Віднині в руках командирів цих підрозділів знаходяться долі 75-х молодих солдат. В одній з кращих артилерійських частин ЗСУ вони стануть справжніми чоловіками, запевняє комбриг В’ячеслав Горбильов.

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «... Я всегда говорю родителям, что с сегодняшнего дня вся ответственность за этих молодых людей лежит на наших командирах... Родители же должны понимать, что их дети находятся отныне в коллективе со своими особенностями. Мы несем ответственность за организацию службы новобранцев и их жизни. Самое главное, чтобы все здоровыми вернулись домой.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0