Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 26-й Бердичівській артбригаді 109 новобранців присягнули на вірність Україні

Time Додано: неділя, 13 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Подвійне свято зібрало на плацу 26-ї Бердичівської артилерійської бригади особовий склад частини та численних гостей з різних кінців країни: у день, коли професійне свято відзначали ті, хто несе службу у Сухопутних військах, новобранці присягали на вірність Україні та обіцяли протягом року гідно служити у 26-й бригаді. До цього їх, на думку військового керівництва, зобов’язує те, що частина ця вважається однією з найкращих як на теренах області, так і у масштабах України.

У 26-й Бердичівській артбригаді 109 новобранців присягнули на вірність Україні

Сергій Островський, командир 8-го армійського корпусу: «Завершується 2009-й рік.. За його підсумками 26-та бригада визнана однією з найнадійніших бригад 8-го армійського корпусу — корпусу швидкого реагування. Військова дисципліна, правопорядок, безпека військовослужбовців знаходяться у цій частині на першому місці.»

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Сьогодні ви зобов’яжете назавжди бути вірними народу України, сумлінно і з честю виконувати військовий обов’язок. Саме вам випала честь служити у 26-й бригаді, що бере свій початок зі 1147-ї стрілецької дивізії. Будьте гідними цієї слави, адже вам продовжувати та примножувати її. Поповніть її своїм натхненням та щирим бажанням боронити Україну...»

Про те, що українські воїни мають багату та славну історію, говорили представники влади міста та району. Вони побажали молодим солдатам нести службу честно, відповідально й віддано.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Нам надзвичайно приємно, що саме 26-та артбригада є однією з кращих в славетному 8-му корпусі. Свідченням того є те, що нещодавно її командира полковника Горбильова нагородили орденом Данила Галицького... Співпраця між частиною й містом є прикладом співпраці для багатьох міст та частин.»

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Завжди наша армія була надійним захисником України і в історії ми не маємо практично жодного випадку, коли наші вояки виступали у ролі загарбників. Натомість сьогодні у багатьох куточках світу за наших солдат-миротворців, як і колись, лунають слава и слова подяки за врятовані життя.»

У тому, що армії повинні скуштувати усі справжні чоловіки, переконані не лише ті, хто нині носить чи колись носив погони. Так, це не зовсім простий шлях, погоджуються нинішні новобранці, але це шлях, на якому ти можеш і повинен проявити все те краще, що увібрав у себе за роки життя.

Петро Гуменюк, новобранець: «Давайте цей нелегкий шлях пройдемо з честю і гідністю, аби не осоромити себе, своїх батьків та командирів. Будемо мужніми й витривалими і служитимемо у ЗСУ достойно.»

Петро Гуменюк, дідусь новобранця: «Сьогодні у нашій родині велике свято: приймає присягу мій онук Петро. Для чоловіка — це особливе свято. Рівно 50 років тому у місті Севастополь клятву берегти і охороняти Батьківщину давав і я. Тоді служили по 3-4 роки, нині служать 1 рік. І пройти його наші хлопці мають вірно і з честю.»

109 разів пролунали плацом частини слова клятви охороняти рідну землю та народ, котрий на ній мешкає. Промовивши їх, ці юнаки зробили ще один крок на шляху дорослішання та мужніння.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0