Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 26-й артилерійській бригаді допризовній молоді розповідали про переваги контрактної служби над строковою

Time Додано: вівторок, 13 лист. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Можливість ознайомитися із принадами військової служби за контрактом отримала допризовна молодь міста та району. З нагоди 16-ї річниці утворення ЗСУ, а також у рамках відкриття місячника оборонно-масової роботи для учнів та студентів відкрила двері 26-та артилерійська бригада. Із початком місячника військових та допризовників привітав заступник міського голови Іван Демусь.

У 26-й артилерійській бригаді допризовній молоді розповідали про переваги контрактної служби над строковою

Іван Демусь заступник Бердичівського міського голови : “Сподіваюсь, що заходи, передбачені планом місячника, будуть цікавими та змістовними, а ваша активна участь у них дасть можливість зробити ще один важливий крок до становлення справжніми захисниками незалежної України.”

За словами командира артбригади В’ячеслава Горбильова, шляхом даних заходів реалізується державна програма із комплектування ЗСУ військовими-контрактниками.

В’ячеслав Горбильов командир 26-ї артилерійської бригади : “Ми показуємо молоді, що на сьогоднішній день являють собою збройні сили України... Лякає те, чого не знаєш : для формування уявлення про порядок проходження військової служби, розуміння, чим займаються військові, яка техніка знаходиться на озброєнні та яким є розклад дня, - ми й проводимо ці заходи.”

Голова міськрайонної організації товариства сприяння обороні України Олександр Федорчук додає, подібні ознайомлення сприятимуть військово-патріотичному вихованню молоді.

Олександр Федорчук голова міськрайонної організації ТСОУ : “У ході цих місячників ми спілкуємося із військовослужбовцями міста, знаходимо шляхи для того, щоб наша молодь бачила сучасний стан нашої армії і була зацікавлена у тому, щоб піднімати оборонність нашої держави...”

Інше, військове, життя розпочинається на контрольно-перепускному пункті. На ньому допризовники ознайомилися із порядком перепустки до частини та дізналися, що входить до обов’язків чергового КПП. У тому ж приміщенні знаходиться кімната, де батьки, близькі та знайомі мають можливість наодинці поспілкуватися із своїми синами, розповісти про життя вдома та розпитати про солдатські будні.

У парку військової техніки, що знаходиться на озброєнні артилеристів, учні та студенти довідалися про технічні характеристики самохідних та протитанкових гармат і гаубиць, бойових машин, а також ознайомитися із зразками зброї. Як хлопців, так і дівчат цікавили дальність пострілу гармат, потужність систем знищення, площі ураження снарядами та інші тонкощі військової справи.

Казарми, де проживали близько сотні солдат строкової служби, поступово відходять у минуле, кажуть військові. Для контрактників обладнано помешкання покращеного типу. На зміну великій залі із двоярусними ліжками, прийшли кімнати, де проживає шість військовослужбовців. Приміщення обладнано кухнею, душовими кабінами, кімнатою для прасування форми. У ній же розташована міні-перукарня.

Такі екскурсії, кажуть юнаки, не проходять марно незалежно від того, оберуть вони службу за контрактом, чи ні.

Віталій Габітов учень ЗОШ №14 : “Я вважаю, що ці зустрічі... дуже корисні для нас тому, що хтось із нас зможе обрати для себе – служити за контрактом чи ні. Ми обійшли КПП, подивилися техніку, казарму, їдальню. Нам сподобалося...”

Андрій Воронюк студент політехнічного коледжу : “Я вважаю, що контрактна служба – це добре, тому що тут непогана зарплата, гарні умови проживання та харчування. Може хтось вирішить пов’язати своє життя із військовою службою та прославити свою країну...”

Військові сподіваються, що хтось із хлопців чи дівчат поповнить ряди артилеристів, і гімн 26-ї артбригади стане їхнім гімном.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0