Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 2008-му році «рушник долі» свого міста вишивали 550 бердичівлян

Time Додано: п'ятниця, 16 січ. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

3-й рік поспіль у січні Бердичів вшановує людей, які у році, що минув, здобували для нього славу на теренах області, країни, світу. Цьогоріч церемонія відзначення здобутків, перемог та досягнень бердичівлян отримала назву «На рушнику долі». Протягом 2008-го рушник долі Бердичева вишивали усі мешканці міста, завдяки 550-ти з них він отримав самобутню неповторність.

У 2008-му році «рушник долі» свого міста вишивали 550 бердичівлян

Місто по праву може пишатися своїми освітянами та їхніми учнями : свідченням цього є відзнаки Міністерства освіти і науки України та численні дипломи переможців на різного роду виставках та конкурсах. Голоси, танцювальні номери, художні вироби та інші творчі здобутки бердичівських майстрів мистецтва гідно оцінені на обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Не один десяток разів лунав український гімн на честь бердичівських спортсменів. Їм підкорялися Чемпіонати Європи, країни та області , вони ставали на п’єдестал пошани на багатьох спартакіадах і турнірах. Минулого року наші земляки гідно представили Бердичів як у дитячо-юнацькому і дорослому, так і у ветеранському спорті.

У міському Палаці культури ім. О. Шабельника вшановували людей звеличених працею та милосердних, митців та тих мешканців міста, які перетнули 100-річний рубіж.

Приємно здивованими такою кількістю здобутків і перемог та масштабом їхнього відзначення були керівники області. У повному складі приїхали вони до Бердичева, щоб привітати зі святом місто та його мешканців.

Юрій Забела, голова Житомирської облдержадміністрації: «Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що ми зробимо усе необхідне для того, щоб і інші міста підтримали цю ініціативу і влаштовували щось подібне. Хочу привітати усе місто із новорічними святами і побажати усім вам Божого благословення, здоров’я і достатку. Хай щастить і так тримати!»

Віталій Француз, голова Житомирської обласної ради: «Поздоровляючи усіх вас зі святами, хочеться побажати, щоб Бердичів і надалі потужно розвивався, щоб тут і надалі народжувалися талановиті люди. Щастя, здоров’я, наснаги і нехай усіх нас береже Господь.»

Вдячність усім, хто своєю працею творив протягом 2008-го року славу Бердичева, висловив міський голова ВасильМазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дорогі бердичівляни!

Сьогодні ми підсумовуємо, як прожили 2008-й рік. Нам є чим пишатися — ми у цьому переконалися. Хочу ... подякувати усім, хто організував і прийшов на це свято, усім, хто допомагає Бердичеву жити, розвиватися і вирішувати соціально-економічні питання. Сьогодні вперше у Бердичеві разом приїхали керівники обласної адміністрації та ради. Якщо ми будемо разом, то подолаємо усі труднощі...»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0