Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 2008-му році «рушник долі» свого міста вишивали 550 бердичівлян

Time Додано: п'ятниця, 16 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

3-й рік поспіль у січні Бердичів вшановує людей, які у році, що минув, здобували для нього славу на теренах області, країни, світу. Цьогоріч церемонія відзначення здобутків, перемог та досягнень бердичівлян отримала назву «На рушнику долі». Протягом 2008-го рушник долі Бердичева вишивали усі мешканці міста, завдяки 550-ти з них він отримав самобутню неповторність.

У 2008-му році «рушник долі» свого міста вишивали 550 бердичівлян

Місто по праву може пишатися своїми освітянами та їхніми учнями : свідченням цього є відзнаки Міністерства освіти і науки України та численні дипломи переможців на різного роду виставках та конкурсах. Голоси, танцювальні номери, художні вироби та інші творчі здобутки бердичівських майстрів мистецтва гідно оцінені на обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях. Не один десяток разів лунав український гімн на честь бердичівських спортсменів. Їм підкорялися Чемпіонати Європи, країни та області , вони ставали на п’єдестал пошани на багатьох спартакіадах і турнірах. Минулого року наші земляки гідно представили Бердичів як у дитячо-юнацькому і дорослому, так і у ветеранському спорті.

У міському Палаці культури ім. О. Шабельника вшановували людей звеличених працею та милосердних, митців та тих мешканців міста, які перетнули 100-річний рубіж.

Приємно здивованими такою кількістю здобутків і перемог та масштабом їхнього відзначення були керівники області. У повному складі приїхали вони до Бердичева, щоб привітати зі святом місто та його мешканців.

Юрій Забела, голова Житомирської облдержадміністрації: «Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що ми зробимо усе необхідне для того, щоб і інші міста підтримали цю ініціативу і влаштовували щось подібне. Хочу привітати усе місто із новорічними святами і побажати усім вам Божого благословення, здоров’я і достатку. Хай щастить і так тримати!»

Віталій Француз, голова Житомирської обласної ради: «Поздоровляючи усіх вас зі святами, хочеться побажати, щоб Бердичів і надалі потужно розвивався, щоб тут і надалі народжувалися талановиті люди. Щастя, здоров’я, наснаги і нехай усіх нас береже Господь.»

Вдячність усім, хто своєю працею творив протягом 2008-го року славу Бердичева, висловив міський голова ВасильМазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дорогі бердичівляни!

Сьогодні ми підсумовуємо, як прожили 2008-й рік. Нам є чим пишатися — ми у цьому переконалися. Хочу ... подякувати усім, хто організував і прийшов на це свято, усім, хто допомагає Бердичеву жити, розвиватися і вирішувати соціально-економічні питання. Сьогодні вперше у Бердичеві разом приїхали керівники обласної адміністрації та ради. Якщо ми будемо разом, то подолаємо усі труднощі...»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0