Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox ))
Снова кремля.д.ск.ие боты повыл ...
Time 19:22 - 23-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 2008-му році на ремонт вуличного освітлення у місті виділено 500 гривень

Time Додано: п'ятниця, 08 лют. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Більшості бердичівлян, які очікують, що на їхніх вулицях нарешті з’явиться світло, доведеться зачекати: у 2008-му році із міського бюджету на ремонт вуличного освітлення виділено ... 500 грн. Просили 250 тис., говорить начальник управління ЖКГ Сергій Тютєрєв.

У 2008-му році на ремонт вуличного освітлення у місті виділено 500 гривень

Сергій Тютєрєв начальник управління ЖКГ та з питань НС: «Мы будем прорабатывать этот вопрос со службой благоустрою, урежем некоторые предприятия. 15-20 тысяч мы найдем. А потом... У нас есть предприятия и предприниматели, которые идут нам навстречу, помогают в приобретении лампочек. Даже население приходит и говорит: «Вот вам лампочки — только вкрутите.» Мы идем на это. Финансирование 500 грн. на год — это не деньги.»

У минулому році комунальникам, враховуючи обмежене фінансування, вдалося освітити лише частину вул. Леніна. Коштувало це, враховуючи капітальний ремонт світлофору біля швейної фабрики, близько 160-ти тис.грн.

Сергій Тютєрєв начальник управління ЖКГ та з питань НС: «На освещение в 2007 году, без учета зарплаты МКАРСу, планировалось 240 тыс.грн. Выделено было 6,5 тыс. В течение года... мы немножко добавляли, находили резервы. В результате на освещение выделили 26,5 тыс. То есть, вместо 240 тысяч - 26,5. Из них на приобретение лампочек, проводов, рубильников, трансформаторов и т.д. пошло 23 тысячи. Кроме того, транспортные услуги («вышки») 25,5 тысяч. И другие услуги — 8 тысяч.»

За словами Сергія Тютєрєва, вже розроблена технічна документація на роботи з реконструкції освітлення на вулицях Озерній, Червонотравневій та пров. Меблевому, а також на Елінгу та на пішохідному мосту через річку Гнилоп’ять.

Деякі бердичівляни скаржаться на те, що контролю за роботою МКАРСу не існує. Мовляв, аварійники приїхали, відремонтували і поїхали, а через кілька днів світла знову немає.

Сергій Тютєрєв начальник управління ЖКГ та з питань НС: «У нас работает технадзор, который контролирует работу МКАРСа по вопросу освещения. Минимум 2 раза в неделю осматриваются улицы, на которых плохое освещение... В 1-ю очередь, ремонт проводят в местах массового скопления людей, то есть, в центре. Затем уже — в отдаленных районах.»

Нелегко у темну пору доби діставатися додому мешканцям району м’ясокомбінату. Якщо вулиця Раскової більш-менш освітлена, то Тургенєва та Сабурова знаходяться майже у повній пітьмі. Така ж картина на провулках Раскової та Котляревського. На Жовтневій працює один ліхтар через три-чотири, орієнтиром слугує лише світло у вікнах будинків. Не належним чином освітлюється й місце, де досить часто трапляються ДТП — залізничний міст. На його спуску, що веде до центру міста працює лише один ліхтар.

Вулиця К.Лібкнехта — у вогнях. Та варто звернути на вул. Шелушкова, як вони зникають. Рухатися наосліп доводиться у провулках Шелушкова, Ново-Іванівській, Чкалова та багатьох інших вулицях мікрорайону.

Надія Іванівна бердичівлянка: «Тут завжди темнота така, що аж страшно... Взагалі, страшно і проходити, і проїжджати. Освітлення тут немає вже давно. І люди, які живуть у цьому районі, страждають, бо темнота кругом.»

На балансі у МКАРСі 175 км. ліній вуличного освітлення та 5 тис. лампочок. За справністю усього цього господарства сьогодні слідкує ... 7 рятувальників.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: