Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 2 ВЖРЕПі підвели підсумки мерської перевірки

Time Додано: п'ятниця, 08 серп. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Із запізненням і вже не так активно і викривально, як це було у шостому. Василь Мазур через заклопотаність на нараду не приїхав, не було і начальника фінансового управління, і представників контролюючих органів. Оцінку роботі комунальникам давав Сергій Тютєрєв.

У  2 ВЖРЕПі підвели підсумки мерської перевірки

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ: “Робота показала, ефективніше служби спрацювали у 6 ЖЕКу. Ми аналізували роботу до червня, з початку літа ВЖРЕП № 2 став ПП “Житлоремекс 2”. Більшу частину виявлених недоліків усунули. Але заходи не вжили сім магазинів”.

Якісних змін мешканці багатоповерхівки на вулиці Дзержинського, яку обслуговує підприємство, поки не відчули. Нарікають на те, що у під'їзді незасклені вікна, сходову клітину не миють і сміття вчасно не вивозять. Сміттєпровід тут закрили взагалі, бо немає візків, у дворі натомість поставили контейнери.

А у цьому дворі на Карла Маркса на роботу “Житлоремексу” не жаліються. Хвалять двірника, бо прибудинкову територію, яку прибирає жінка визнали кращою у місті. На косметичний ремонт під'їзду гроші збирали із мешканців.

Тамара Миколаївна, мешканка будинку: “У нас була проблема з водосточною трубою, заливало під'їзд, стіни. Нам допомогли, сусіди склалися. Через декілька днів за свій рахунок ЖЕК все зробив”.

За два місяці приватного господарювання про великі зрушення у роботі говорити зарано, вважає директор “Житлоремексу”. Надавати якісні послуги не могли через низькі тарифи, заборгованість податкову та перед цільовими фондами. Але на підприємстві хочуть працювати так, як того вимагають споживачі — наголошує Галина Белінська.

Галина Белінська, “Житлоремекс 2”: “Першою метою створення ПП було своєчасна виплата заробітної плати працівникам, а мешканцям надати належний рівень послуг. Той час, коли тарифи не відповідали дійсним, це 7-8 років, коли підприємство не дотувалося з бюджету, ми відштовхнули споживача. Цей шлейф тягнеться ін ині. Сподіваємося, що в цих умовах, за підвищеного тарифу ми зможемо надати кращі і своєчасні послуги”.

Перевагою приватного ВЖРЕПу є те, що мешканці чітко знають за що вони сплачують і що мають отримати за свої гроші, вважає Сергій Тютєрєв. Але не все так добре. Бо зміна власності на комунальних підприємствах ніяк не відобразилася на стані певних дворів та будинків. Так стверджують люди, що взяли участь у опитуванні нашого каналу.

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ: “Є позитивні боки, є негативні: 50 на 50. Неправильна позиція у “Ваш добробут”. Не виконують розпорядження голови. Недостатня робота по 5 ЖЕКу. 6 і 3 розпорядження виконують. Приватним підприємствам потрібно підняти матеріальну базу і ми повинні їм допомагати”.

Як працюють інші приватні ВЖРЕПи також мають перевірити. У правлінні житлово-комунального господарства обіцяють, що це станеться незабаром.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0