Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 2 ВЖРЕПі підвели підсумки мерської перевірки

Time Додано: п'ятниця, 08 серп. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Із запізненням і вже не так активно і викривально, як це було у шостому. Василь Мазур через заклопотаність на нараду не приїхав, не було і начальника фінансового управління, і представників контролюючих органів. Оцінку роботі комунальникам давав Сергій Тютєрєв.

У  2 ВЖРЕПі підвели підсумки мерської перевірки

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ: “Робота показала, ефективніше служби спрацювали у 6 ЖЕКу. Ми аналізували роботу до червня, з початку літа ВЖРЕП № 2 став ПП “Житлоремекс 2”. Більшу частину виявлених недоліків усунули. Але заходи не вжили сім магазинів”.

Якісних змін мешканці багатоповерхівки на вулиці Дзержинського, яку обслуговує підприємство, поки не відчули. Нарікають на те, що у під'їзді незасклені вікна, сходову клітину не миють і сміття вчасно не вивозять. Сміттєпровід тут закрили взагалі, бо немає візків, у дворі натомість поставили контейнери.

А у цьому дворі на Карла Маркса на роботу “Житлоремексу” не жаліються. Хвалять двірника, бо прибудинкову територію, яку прибирає жінка визнали кращою у місті. На косметичний ремонт під'їзду гроші збирали із мешканців.

Тамара Миколаївна, мешканка будинку: “У нас була проблема з водосточною трубою, заливало під'їзд, стіни. Нам допомогли, сусіди склалися. Через декілька днів за свій рахунок ЖЕК все зробив”.

За два місяці приватного господарювання про великі зрушення у роботі говорити зарано, вважає директор “Житлоремексу”. Надавати якісні послуги не могли через низькі тарифи, заборгованість податкову та перед цільовими фондами. Але на підприємстві хочуть працювати так, як того вимагають споживачі — наголошує Галина Белінська.

Галина Белінська, “Житлоремекс 2”: “Першою метою створення ПП було своєчасна виплата заробітної плати працівникам, а мешканцям надати належний рівень послуг. Той час, коли тарифи не відповідали дійсним, це 7-8 років, коли підприємство не дотувалося з бюджету, ми відштовхнули споживача. Цей шлейф тягнеться ін ині. Сподіваємося, що в цих умовах, за підвищеного тарифу ми зможемо надати кращі і своєчасні послуги”.

Перевагою приватного ВЖРЕПу є те, що мешканці чітко знають за що вони сплачують і що мають отримати за свої гроші, вважає Сергій Тютєрєв. Але не все так добре. Бо зміна власності на комунальних підприємствах ніяк не відобразилася на стані певних дворів та будинків. Так стверджують люди, що взяли участь у опитуванні нашого каналу.

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ: “Є позитивні боки, є негативні: 50 на 50. Неправильна позиція у “Ваш добробут”. Не виконують розпорядження голови. Недостатня робота по 5 ЖЕКу. 6 і 3 розпорядження виконують. Приватним підприємствам потрібно підняти матеріальну базу і ми повинні їм допомагати”.

Як працюють інші приватні ВЖРЕПи також мають перевірити. У правлінні житлово-комунального господарства обіцяють, що це станеться незабаром.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0