Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 2 ВЖРЕПі підвели підсумки мерської перевірки

Time Додано: п'ятниця, 08 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Із запізненням і вже не так активно і викривально, як це було у шостому. Василь Мазур через заклопотаність на нараду не приїхав, не було і начальника фінансового управління, і представників контролюючих органів. Оцінку роботі комунальникам давав Сергій Тютєрєв.

У  2 ВЖРЕПі підвели підсумки мерської перевірки

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ: “Робота показала, ефективніше служби спрацювали у 6 ЖЕКу. Ми аналізували роботу до червня, з початку літа ВЖРЕП № 2 став ПП “Житлоремекс 2”. Більшу частину виявлених недоліків усунули. Але заходи не вжили сім магазинів”.

Якісних змін мешканці багатоповерхівки на вулиці Дзержинського, яку обслуговує підприємство, поки не відчули. Нарікають на те, що у під'їзді незасклені вікна, сходову клітину не миють і сміття вчасно не вивозять. Сміттєпровід тут закрили взагалі, бо немає візків, у дворі натомість поставили контейнери.

А у цьому дворі на Карла Маркса на роботу “Житлоремексу” не жаліються. Хвалять двірника, бо прибудинкову територію, яку прибирає жінка визнали кращою у місті. На косметичний ремонт під'їзду гроші збирали із мешканців.

Тамара Миколаївна, мешканка будинку: “У нас була проблема з водосточною трубою, заливало під'їзд, стіни. Нам допомогли, сусіди склалися. Через декілька днів за свій рахунок ЖЕК все зробив”.

За два місяці приватного господарювання про великі зрушення у роботі говорити зарано, вважає директор “Житлоремексу”. Надавати якісні послуги не могли через низькі тарифи, заборгованість податкову та перед цільовими фондами. Але на підприємстві хочуть працювати так, як того вимагають споживачі — наголошує Галина Белінська.

Галина Белінська, “Житлоремекс 2”: “Першою метою створення ПП було своєчасна виплата заробітної плати працівникам, а мешканцям надати належний рівень послуг. Той час, коли тарифи не відповідали дійсним, це 7-8 років, коли підприємство не дотувалося з бюджету, ми відштовхнули споживача. Цей шлейф тягнеться ін ині. Сподіваємося, що в цих умовах, за підвищеного тарифу ми зможемо надати кращі і своєчасні послуги”.

Перевагою приватного ВЖРЕПу є те, що мешканці чітко знають за що вони сплачують і що мають отримати за свої гроші, вважає Сергій Тютєрєв. Але не все так добре. Бо зміна власності на комунальних підприємствах ніяк не відобразилася на стані певних дворів та будинків. Так стверджують люди, що взяли участь у опитуванні нашого каналу.

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ: “Є позитивні боки, є негативні: 50 на 50. Неправильна позиція у “Ваш добробут”. Не виконують розпорядження голови. Недостатня робота по 5 ЖЕКу. 6 і 3 розпорядження виконують. Приватним підприємствам потрібно підняти матеріальну базу і ми повинні їм допомагати”.

Як працюють інші приватні ВЖРЕПи також мають перевірити. У правлінні житлово-комунального господарства обіцяють, що це станеться незабаром.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0