Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 15-ій школі міський голова востаннє відзвітував перед бердичівлянами

Time Додано: четвер, 29 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Останні, хто приймав у себе міського голову, були мешканці центральної частини Бердичева. В актовій залі 15-ої школи Василь Мазур звітував про здобутки, та особливу увагу звертав на те, що стосувалося саме даного мікрорайону. На вулиці Леніна поблизу міської лікарні та у районі М’ясокомбінату на одних із найнебезпечніших ділянках дороги встановили відбійники та два комплекти світлофорів. Один модернізовано для людей із слабким зором.

У 15-ій школі міський голова востаннє відзвітував перед бердичівлянами

У 2009-му було продано об’єкт незавершеного будівництва критого ринку, у результаті до міського бюджету надійшло більше 50% від вартості. Ці кошти є на рахунку, запевняє міський голова. От тільки користуватися ними не могли через неприйнятий державою бюджет. Оскільки 27 квітня його прийняли, кошти направлять на добудову фільтрувальної станції. До цього на об’єкті у кредит працювало бердичівське підприємство. До осені споруду планують завершити.

Гостро стоїть проблема боргу тепломережі за газопостачання у 20 млн. грн., наголосив Василь Мазур. Він звернувся до усіх бердичівлян із проханням вчасно сплачувати комунальні послуги, що значно поліпшить ситуацію.

Як і годиться на подібних зустрічах, мешканці мали змогу звернутися до міського голови зі своїми проблемами. У під’їзд будинку по Воровського 15/4 неможливо зайти, нарікають мешканці. Не прибрано, скрізь бруд. Усе залежить від людей, говорить Василь Мазур, зайдеш в один під’їзд — чистота і порядок, в інший — немає слів. Перш за все, потрібно звернути увагу на культуру людей. Якщо її немає, то насадити неможливо.

Мешканці колишніх будинків Солодової компанії виступили із питанням, що турбує їх ось уже кілька років.

Єдине підприємство, що передало будинки у нормальному стані, це завод “Прогрес”, зазначив Василь Мазур. Мешканці будинків Солодового запропонували своє вирішення проблеми: кошти зберуть з усіх квартир, справа — за технікою. Питання узгодили на місці разом із начальником ПП “Ваш добробут”.

Одразу на зустрічі міський голова разом із заступником вирішили дещо змінити роботу встановлених світлофорів: ті починатимуть працювати о сьомій годині ранку. Це буде зручно і для пішоходів, і для водіїв. А вже найближчим часом на прохання людей заасфальтують тротуари по вулиці С. Сломницьких.

Взагалі, каже міський голова, думати потрібно не лише про сьогодення, а й про майбутнє. Куди вкладати кошти, що ремонтувати чи будувати — питання не з легких, але вирішувати його потрібно з точки зору прибутків та надходжень до бюджету.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми намагалися зробити так, аби наше поточне життя і перспектива були пов’язаними. Щоб ми не лише повсякденні проблеми вирішували, а й дивилися вперед. Місто — наш спільний дім, і наводити у ньому порядок потрібно спільними зусиллями.»

Директор 15-ої школи Ванда Івасюк від імені усіх мешканців мікрорайону подякувала міському голові за допомогу та підтримку їхнього освітнього закладу.

Ванда Івасюк, директор СЗОШ №15: «Саме завдяки міському голові зроблена ця зала, туалети, кабінети. Ми отримали комп’ютери, електроплити для їдальні. Створення комфортних умов дали нам можливість увійти у сотню найкращих шкіл України, посісти перше місце у зовнішньому тестуванні у місті.»

Завдяки подібним зустрічам міське керівництво стає ближчим до людей і намагається побачити проблеми очима мешканців, вважають обидві сторони. І бердичівляни, і представники влади сподіваються, що, як і у попередні роки, звітування та обговорення нагальних питань принесуть свої плоди.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0