Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями

Time Додано: середа, 13 вер. 2017, 16:57 ( 10 міс. назад )

Днями біля триповерхівки, що на Європейській, 86, перехожих зазивали улюбленці української дітвори: у науково-технічному відділенні ЦПО ім. Разумкова відкрили двері для усіх, хто не уявляє життя без науки і техніки, для усіх, в кого так і чешуться руки створити щось унікальне. Мало не на кожному квадратному метрі тут моделюють, конструюють, виготовляють. Випилюють, плетуть, клеять – зрештою, виробляють усе, на що вистачає творчої фантазії. Здається, немає у закладі такого напрямку у науково-технічній і декоративно-прикладній царині, в якій дитина не змогла б застосувати власний потенціал, констатують у відділенні.

У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями

Про шкідливість безцільного проведення часу на вулиці нині, напевне, не говорить лише лінивий. Так само, як і про багатогодинні просиджування за комп’ютером. Що ж, відвідування гуртків в їхньому відділенні виступає чудовою альтернативою байдикуванню. Мало того, що під наглядом, то ще й змістовно та з користю. І навіть комп’ютери тут освоюють не задля зависання у соцмережах чи в іграх, а для осягання азів дизайну, програмування та системного адміністрування. Діти – вони такі різні, зауважують викладачі: якщо одному досить змайструвати щось власними руками, то інший (а таких нині все більше) прагне визнання свого таланту. І численні виставки, фестивалі та конкурси, на яких вихованці відділення доволі часто гучно заявляють про себе перемогами, – чудова можливість отримати заслужену нагороду.

Не знайдеш себе у судно- чи авіамоделюванні – реалізуєшся у творчій майстерні, не до снаги плести бісером чи займатися паперопластикою – до твоєї уваги радіоелектроника, іграшки-сувеніри, створення моделей військової техніки. Хочеш – випилюй, а хочеш – створюй Великодні писанки: із 14-ти гуртків щось, таки, собі та й вибереш.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0