Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями

Time Додано: середа, 13 вер. 2017, 16:57 ( 6 міс. назад )

Днями біля триповерхівки, що на Європейській, 86, перехожих зазивали улюбленці української дітвори: у науково-технічному відділенні ЦПО ім. Разумкова відкрили двері для усіх, хто не уявляє життя без науки і техніки, для усіх, в кого так і чешуться руки створити щось унікальне. Мало не на кожному квадратному метрі тут моделюють, конструюють, виготовляють. Випилюють, плетуть, клеять – зрештою, виробляють усе, на що вистачає творчої фантазії. Здається, немає у закладі такого напрямку у науково-технічній і декоративно-прикладній царині, в якій дитина не змогла б застосувати власний потенціал, констатують у відділенні.

У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями У 14-ти гуртках науково-технічного відділення ЦПО ім. Разумкова чекають на бажаючих стати творчими особистостями

Про шкідливість безцільного проведення часу на вулиці нині, напевне, не говорить лише лінивий. Так само, як і про багатогодинні просиджування за комп’ютером. Що ж, відвідування гуртків в їхньому відділенні виступає чудовою альтернативою байдикуванню. Мало того, що під наглядом, то ще й змістовно та з користю. І навіть комп’ютери тут освоюють не задля зависання у соцмережах чи в іграх, а для осягання азів дизайну, програмування та системного адміністрування. Діти – вони такі різні, зауважують викладачі: якщо одному досить змайструвати щось власними руками, то інший (а таких нині все більше) прагне визнання свого таланту. І численні виставки, фестивалі та конкурси, на яких вихованці відділення доволі часто гучно заявляють про себе перемогами, – чудова можливість отримати заслужену нагороду.

Не знайдеш себе у судно- чи авіамоделюванні – реалізуєшся у творчій майстерні, не до снаги плести бісером чи займатися паперопластикою – до твоєї уваги радіоелектроника, іграшки-сувеніри, створення моделей військової техніки. Хочеш – випилюй, а хочеш – створюй Великодні писанки: із 14-ти гуртків щось, таки, собі та й вибереш.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0