Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 12-й школі Свято Перемоги зустріли мітингом та автопробігом

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У ці дні Бердичевом нерідко чути мелодії часів 40-х років – у повітрі відчувається атмосфера великого свята. 12-та школа зустріла 9 Травня безсмертною «Смуглянкою» та урочистим мітингом, по завершенні якого мав відбутися автопробіг місцями бойової слави. Заклад відомий у місті своїм бережливим ставленням до історії, особливо червоногірські гвардійці шанують ветеранів Великої Вітчизняної.

У 12-й школі Свято Перемоги зустріли мітингом та автопробігом

Героїко-патріотичне виховання тут чи не найпершому місці: з тими, хто пройшов стежинами війни, колектив школи є давніми друзями..

Володимир Ярчук, вчитель з предмету «Захист Вітчизни»: «Проводимо ми різні заходи: і стрілецькі змагання, і зустрічі з ветеранами, і спартакіади серед допризовної молоді. Доброю традицією у нашому закладі є проведення автопробігу. У цьому нам сприяє міська служба радіотаксі «Лотос». Велику роль у вихованні молоді відіграє міськрайонна організація ТСОУ і міська рада ветеранів.»

На мітингу в якості почесних гостей – голова міської ветеранської організації Сергій Железняк, учасниця партизанського руху Олена Дудчик, керівник міськрайонної організації Товариства сприяння обороні України Олександр Федорчук. Усі троє називають 9 Травня особливим днем в історії нашої країни та багатьох держав світу. Згадують страшні факти війни та звертаються до учнів, аби ті не втратили нитку, що поєднує 41-45 роки з нашим днями. Хвилиною мовчання, яка значить, можливо, більше, ніж години розмов, вшановують тих, хто не дожив до травня 2010-го. У ці дні серця ветеранів наповнені водночас світлою радістю й невимовним сумом.

Сергій Железняк, голова Бердичівської міської ради ветеранів ВВв та праці: «Радісно від того, що сьогодні у світі відновлено мир, світить сонце, співають пташки… Дуже важко тому, що дуже багато наших побратимів полягло на полях війни, багато померло від ран вже у мирні часи.»

Перед тим, як стартує автопробіг, майданчиком лунає нетлінний «Синий платочек». 65-років тому так само вулицями й площами країн Європи його виконували прадіди та прапрадіди нинішніх учнів. Та ось відмашка – і автівки рушають. Давні друзі – ветерани та учні – відвідають місця, де велася боротьба за кожен клаптик землі, аби нарешті країною запанував мир та спокій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0