Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 12-й школі Свято Перемоги зустріли мітингом та автопробігом

Time Додано: п'ятниця, 07 трав. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У ці дні Бердичевом нерідко чути мелодії часів 40-х років – у повітрі відчувається атмосфера великого свята. 12-та школа зустріла 9 Травня безсмертною «Смуглянкою» та урочистим мітингом, по завершенні якого мав відбутися автопробіг місцями бойової слави. Заклад відомий у місті своїм бережливим ставленням до історії, особливо червоногірські гвардійці шанують ветеранів Великої Вітчизняної.

У 12-й школі Свято Перемоги зустріли мітингом та автопробігом

Героїко-патріотичне виховання тут чи не найпершому місці: з тими, хто пройшов стежинами війни, колектив школи є давніми друзями..

Володимир Ярчук, вчитель з предмету «Захист Вітчизни»: «Проводимо ми різні заходи: і стрілецькі змагання, і зустрічі з ветеранами, і спартакіади серед допризовної молоді. Доброю традицією у нашому закладі є проведення автопробігу. У цьому нам сприяє міська служба радіотаксі «Лотос». Велику роль у вихованні молоді відіграє міськрайонна організація ТСОУ і міська рада ветеранів.»

На мітингу в якості почесних гостей – голова міської ветеранської організації Сергій Железняк, учасниця партизанського руху Олена Дудчик, керівник міськрайонної організації Товариства сприяння обороні України Олександр Федорчук. Усі троє називають 9 Травня особливим днем в історії нашої країни та багатьох держав світу. Згадують страшні факти війни та звертаються до учнів, аби ті не втратили нитку, що поєднує 41-45 роки з нашим днями. Хвилиною мовчання, яка значить, можливо, більше, ніж години розмов, вшановують тих, хто не дожив до травня 2010-го. У ці дні серця ветеранів наповнені водночас світлою радістю й невимовним сумом.

Сергій Железняк, голова Бердичівської міської ради ветеранів ВВв та праці: «Радісно від того, що сьогодні у світі відновлено мир, світить сонце, співають пташки… Дуже важко тому, що дуже багато наших побратимів полягло на полях війни, багато померло від ран вже у мирні часи.»

Перед тим, як стартує автопробіг, майданчиком лунає нетлінний «Синий платочек». 65-років тому так само вулицями й площами країн Європи його виконували прадіди та прапрадіди нинішніх учнів. Та ось відмашка – і автівки рушають. Давні друзі – ветерани та учні – відвідають місця, де велася боротьба за кожен клаптик землі, аби нарешті країною запанував мир та спокій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0