Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 10-ій школі встановили профорієнтаційні термінали

Time Додано: п'ятниця, 27 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вибір професії для молодої людини — це завжди важливий крок у самостійне життя. Школярам у цьому допомагають батьки, вчителі, психологи. Зараз поповнили цей ряд працівники державної служби зайнятості. У світі існує близько сорока тисяч професій. Щороку деякі з них зникають, а на зміну приходять нові, розповів учням 10-ої школи заступник начальника відділу організації професійної орієнтації Леонід Комаровський. Представники обласного та міського центру зайнятості відвідали заклад, аби презентувати профорієнтаційний термінал, з допомогою якого випускники школи можуть зорієнтуватися у виборі майбутньої спеціальності та професії.

У 10-ій школі встановили профорієнтаційні термінали

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Каждая профессия проявляет серьезные требования к индивидуально-психологическим качествам человека: внимание, интеллект, память. Здесь есть блок “Познай себя”, в нем можно выполнить ряд тестов, компьютер даст первоначальные рекомендации по выбору профессии. Это повышает мотивацию к тому, чтобы человек лучше себя познал.»

На сьогоднішній день, каже Леонід Комаровський, по області вже встановлено 37 подібних терміналів, з них у Бердичеві — 5 та 1 у Гришковецькій школі-інтернаті. Вчителі розуміють: ніщо не може замінити дітям “живого” спілкування, але такі інноваційні технології, як термінал, все ж полегшує їм вибір професії.

Катерина Сальва, заступник директора з виховної роботи ЕЗОШ №10: «Ми сьогодні надзвичайно задоволені тією подією, що відбувається у школі — встановленням корисного для наших випускників терміналу. Саме наші учні мають велику можливість, не виходячи за поріг школи , отримати потрібну інформацію про ринок праці в Україні.»

Окрім усього, термінали закріпляють отримані учнем знання завдяки тестовим завданням в ігровій формі. Встановлення таких автоматів, переконані у центрі зайнятості, допоможе вирішити питання щодо врівноваження та стабілізації ринку праці в Україні.

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Исследования показывают, что 80% выпускников желают поступать в ВУЗы, а востребованы представители рабочих специальностей. Поэтому мы помогаем детям реально оценить свои силы и выбрать ту профессию, которая востребована на рынке труда.»

Ірина Лепешко, учениця 9А класу ЕЗОШ №10: «Я вважаю, що такий яскравий ззовні термінал допоможе нам отримати необхідну інформацію про ринок професій, вакансій, що наявні у нашій області. Про найпопулярніші сьогодні професії, а також про знання, які потрібно мати, щоб стати професіоналом у тій чи іншій сфері.»

Термінали автоматично вмикаються о 8 годині ранку та вимикаються о двадцятій. Інформація щодо нових вакансій оновлюється щомісяця. Перші опитування учнів житомирських шкіл, розповідають представники центру зайнятості, мають лише позитивні відгуки. Саме тому на тридцяти семи встановлених терміналах фахівці не зупиняться.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0