Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 10-ій школі встановили профорієнтаційні термінали

Time Додано: п'ятниця, 27 лист. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Вибір професії для молодої людини — це завжди важливий крок у самостійне життя. Школярам у цьому допомагають батьки, вчителі, психологи. Зараз поповнили цей ряд працівники державної служби зайнятості. У світі існує близько сорока тисяч професій. Щороку деякі з них зникають, а на зміну приходять нові, розповів учням 10-ої школи заступник начальника відділу організації професійної орієнтації Леонід Комаровський. Представники обласного та міського центру зайнятості відвідали заклад, аби презентувати профорієнтаційний термінал, з допомогою якого випускники школи можуть зорієнтуватися у виборі майбутньої спеціальності та професії.

У 10-ій школі встановили профорієнтаційні термінали

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Каждая профессия проявляет серьезные требования к индивидуально-психологическим качествам человека: внимание, интеллект, память. Здесь есть блок “Познай себя”, в нем можно выполнить ряд тестов, компьютер даст первоначальные рекомендации по выбору профессии. Это повышает мотивацию к тому, чтобы человек лучше себя познал.»

На сьогоднішній день, каже Леонід Комаровський, по області вже встановлено 37 подібних терміналів, з них у Бердичеві — 5 та 1 у Гришковецькій школі-інтернаті. Вчителі розуміють: ніщо не може замінити дітям “живого” спілкування, але такі інноваційні технології, як термінал, все ж полегшує їм вибір професії.

Катерина Сальва, заступник директора з виховної роботи ЕЗОШ №10: «Ми сьогодні надзвичайно задоволені тією подією, що відбувається у школі — встановленням корисного для наших випускників терміналу. Саме наші учні мають велику можливість, не виходячи за поріг школи , отримати потрібну інформацію про ринок праці в Україні.»

Окрім усього, термінали закріпляють отримані учнем знання завдяки тестовим завданням в ігровій формі. Встановлення таких автоматів, переконані у центрі зайнятості, допоможе вирішити питання щодо врівноваження та стабілізації ринку праці в Україні.

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Исследования показывают, что 80% выпускников желают поступать в ВУЗы, а востребованы представители рабочих специальностей. Поэтому мы помогаем детям реально оценить свои силы и выбрать ту профессию, которая востребована на рынке труда.»

Ірина Лепешко, учениця 9А класу ЕЗОШ №10: «Я вважаю, що такий яскравий ззовні термінал допоможе нам отримати необхідну інформацію про ринок професій, вакансій, що наявні у нашій області. Про найпопулярніші сьогодні професії, а також про знання, які потрібно мати, щоб стати професіоналом у тій чи іншій сфері.»

Термінали автоматично вмикаються о 8 годині ранку та вимикаються о двадцятій. Інформація щодо нових вакансій оновлюється щомісяця. Перші опитування учнів житомирських шкіл, розповідають представники центру зайнятості, мають лише позитивні відгуки. Саме тому на тридцяти семи встановлених терміналах фахівці не зупиняться.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0