Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 10-ій школі встановили профорієнтаційні термінали

Time Додано: п'ятниця, 27 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Вибір професії для молодої людини — це завжди важливий крок у самостійне життя. Школярам у цьому допомагають батьки, вчителі, психологи. Зараз поповнили цей ряд працівники державної служби зайнятості. У світі існує близько сорока тисяч професій. Щороку деякі з них зникають, а на зміну приходять нові, розповів учням 10-ої школи заступник начальника відділу організації професійної орієнтації Леонід Комаровський. Представники обласного та міського центру зайнятості відвідали заклад, аби презентувати профорієнтаційний термінал, з допомогою якого випускники школи можуть зорієнтуватися у виборі майбутньої спеціальності та професії.

У 10-ій школі встановили профорієнтаційні термінали

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Каждая профессия проявляет серьезные требования к индивидуально-психологическим качествам человека: внимание, интеллект, память. Здесь есть блок “Познай себя”, в нем можно выполнить ряд тестов, компьютер даст первоначальные рекомендации по выбору профессии. Это повышает мотивацию к тому, чтобы человек лучше себя познал.»

На сьогоднішній день, каже Леонід Комаровський, по області вже встановлено 37 подібних терміналів, з них у Бердичеві — 5 та 1 у Гришковецькій школі-інтернаті. Вчителі розуміють: ніщо не може замінити дітям “живого” спілкування, але такі інноваційні технології, як термінал, все ж полегшує їм вибір професії.

Катерина Сальва, заступник директора з виховної роботи ЕЗОШ №10: «Ми сьогодні надзвичайно задоволені тією подією, що відбувається у школі — встановленням корисного для наших випускників терміналу. Саме наші учні мають велику можливість, не виходячи за поріг школи , отримати потрібну інформацію про ринок праці в Україні.»

Окрім усього, термінали закріпляють отримані учнем знання завдяки тестовим завданням в ігровій формі. Встановлення таких автоматів, переконані у центрі зайнятості, допоможе вирішити питання щодо врівноваження та стабілізації ринку праці в Україні.

Леонід Комаровський, заступник начальника відділу організації професійної орієнтації ОЦЗ: «Исследования показывают, что 80% выпускников желают поступать в ВУЗы, а востребованы представители рабочих специальностей. Поэтому мы помогаем детям реально оценить свои силы и выбрать ту профессию, которая востребована на рынке труда.»

Ірина Лепешко, учениця 9А класу ЕЗОШ №10: «Я вважаю, що такий яскравий ззовні термінал допоможе нам отримати необхідну інформацію про ринок професій, вакансій, що наявні у нашій області. Про найпопулярніші сьогодні професії, а також про знання, які потрібно мати, щоб стати професіоналом у тій чи іншій сфері.»

Термінали автоматично вмикаються о 8 годині ранку та вимикаються о двадцятій. Інформація щодо нових вакансій оновлюється щомісяця. Перші опитування учнів житомирських шкіл, розповідають представники центру зайнятості, мають лише позитивні відгуки. Саме тому на тридцяти семи встановлених терміналах фахівці не зупиняться.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0