Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У 10-й школі кращі з кращих зійшли на «Зоряний олімп»

Time Додано: понеділок, 24 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Почувши, що у Бердичеві кращі з кращих збираються підкорити Олімп, до міста завітав сам Зевс. Переживання верховного з богів, виявилися марними, хоча не такими вже й далекими від істини: своїх найобдарованіших учнів вшановували в ЕЗОШ № 10. Талановитих і завзятих у цих стінах, як і раніш, вважають юними зірками, а життя, що його завдяки отриманим знанням, вони підкорюватимуть без остраху, — справжнім Олімпом. Тож і назву традиційної щорічної церемонії нагородження переможців олімпіад, конкурсів, спартакіад та фестивалей — «Зоряний Олімп» — організатори вирішили не змінювати. 52 переможці на рівні міста і, як наслідок, звання «срібних» призерів серед шкіл Бердичева — це те, чим можна пишатися, переконана Наталія Рибак. Перемагаючи, здобуваючи призерство та просто беручи участь й демонструючи гарні знання, підкреслила директор школи, вони кували славу не лише для свого закладу, а й для міста й області, адже учні 10-ї школи були одними з тих, хто підкорював етапи і всеукраїнських форумів.

У 10-й школі кращі з кращих зійшли на «Зоряний олімп»

Наталія Рибак, директор ЕЗОШ № 10: «Ми пишаємося, що у цих стінах зростають такі прекрасні діти: талановиті, працелюбні, які своєю силою волі намагаються досягти перемог. І сьогодні, дійсно, їхнє свято — свято на честь переможців... Особливо хочеться подякувати вчителям, які навчали цих дітей. За їхній професіоналізм, неспокій, небайдужість і бажання, аби учні розвивалися всебічно.»

Люди й досі залишалися б печерними й дикими, а може й взагалі загинули б, якби не мова, стверджують у 10-й школі. Закладу таке не загрожує принаймні ще кілька років: тут навчаються справжні мовознавці, серед яких переможці міського етапу Х-го міжнародного конкурсу ім. П. Яцика. Учні школи з легкістю, без будь-якої машини часу, повертаються у минуле, їх не кидає у піт при одному лише вигляді таблиці Менделєєва, вони можуть довести, що глобус слугує не лише предметом антуражу чи місцем для зберігання пляшок. Інакше як тоді вони б здобули таку кількість грамот та дипломів за перемоги в олімпіадах з біології, хімії, географії та історії. Є у 10-й і такі, котрі захоплюються гармонією чисел та твердо знають, що примушує людей триматися землі. Це — математики й фізики. Вслід на ними для нагородження виходили юні науковці, за тими — спортсмени, потім — ті, хто закоханий у мистецтво.

Скільки раз зі свого місця підводилася ця дівчинка не рахував ніхто — марна справа. Серед численних грамот, подяк й дипломів для неї особливо дорогим є диплом абсолютної переможниці міського конкурсу міжпредметних олімпіад «Крок до знань», який свідчить: Лада Савчук є найрозумнішою у Бердичеві серед учнів початкової школи.

Лада Савчук, учениця ЕЗОШ № 10: «Я добре вчуся, бо знаю: аби чогось досягти, потрібно завзято ставитися до праці й навчання. У майбутньому хочу бути модельєром.»

Оксана Савчук, мати Лади Савчук: «Лада з дитинства, була наполегливою, усім цікавилась і ми її заохочували до цього, допомагали, чим могли: купували літературу, з якої вона могла б черпати знання. Якщо її щось цікавило, то вона питала у дорослих. Ми допомагаємо Ладі розвиватися, дякуючи її вчительці Тетяні Кочетковій.»

Не стали організатори турбувати й чарівну ведучу церемонії Ірину Лепешко. Чималу купку грамот переможниці й призерці олімпіад з фізики, географії, хімії, української мови, зарубіжної літератури, російської мови та ще з ряду предметів дівчині вирішили вручити гуртом.

Ірина Лепешко, учениця ЕЗОШ № 10: «Я вважаю, що школа і книжки — це невід’ємна частина мого життя. Хоча я і багато часу приділяю навчанню, та все ж встигаю спілкуватися з друзями, адже праця без відпочинку неможлива. Особливо цікавлюсь англійською та біологією, бо це, думаю, сприятиме становленню мого майбутнього.»

Чимало слів подяки лунало на адресу вчителів й батьків. Останні також не залишились без уваги: разом із грамотами кращі учні школи отримували й подяки батькам.

Все, чого діти дізналися та чому навчилися за цей рік, стане невід’ємною і такою потрібною складовою дороговказу, який допоможе їм віднайти себе у житті, зробити його успішним і недаремним, впевнені педагоги. Крокуючи за цією стрілкою, кажуть, їхні вихованці завжди безпомилково множитимуть радість серед людей і ділитимуть здобутки з іншими.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0