Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Творчий тандем» у педагогічному кафе Центру позашкілля

Time Додано: неділя, 27 жовт. 2019, 17:35 ( 4 міс. назад )

Упродовж 4-х днів Фестивального тижня обдарованих дітей у Центрі позашкілля ім. Разумкова вихованці та їх керівники розкривали й демонстрували різноманітні таланти гуртківців. 5-го дня, на підсумковій зустрічі, відбувся конкурс «Творчий тандем». Після того, як директор позашкілля Олена Боровська перерізала символічну стрічку, методист Олена Ланцова та її юні співведучі запросили до педагогічного кафе 4-х педагогів та їх найкращих вихованців: Тетяну Мельник з Катериною Мацинською, Жанну Кабанчук із Діаною Гуральською, Ларису Куліченко із Лесею Ватаг, Юлію Яремчук та її вихованку Анну Літвінчук.

«Творчий тандем» у педагогічному кафе Центру позашкілля

Пари творчого тандему, згідно педагогічного меню, мали відкрити для присутніх у кафе всі кулінарні секрети власної справи (хто- співочої, хто – танцювальної тощо) та провести педагогічний майстер-клас, як «із зернятка таланту виростити дитину, яка має особливий дар творити». Лариса Куліченко і її вихованка Леся Ватаг, яким випало першим презентувати одна одну, заспівали:

Діана Гуральська – юна танцівниця. Змалечку займається у хореографа Жанни Кабанчук, яку вважає не тільки наставником, а й старшим другом.

Окрім занять спортом, Тетяна Мельник і її вихованка Катерина полюбляють декоративно-прикладне мистецтво. Їх роботи радують око чи не на усіх виставках позашкілля.

Неабияку душевну спорідненість відчувають Юлія Яремчук та її вихованка Анна. Обоє надзвичайно закохані у природу й усе пов’язане із нею. Знають багато чого про равликів, кроликів, яких і прихопили із собою. Несподівано вони запропонували присутнім омолоджувально-лікувальну процедуру. До чого тільки не вдаються жінки й дівчата, аби бути привабливими. Із посмішкою витримують на обличчі у себе слизького равлика!

Вечір у педагогічному кафе затягнувся надовго. Витримавши чимало етапів конкурсу й показавши себе щонайкраще, кожна пара творчого тандему отримала перемогу у певних номінаціях, а гран-прі кулінарно-експертна рада присудила хореографу Жанні Кабанчук та її вихованці Діані Гуральській.

Chatbubbles Коментарів: 0