Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Творчий тандем» у педагогічному кафе Центру позашкілля

Time Додано: неділя, 27 жовт. 2019, 17:35 ( 19 дн. назад )

Упродовж 4-х днів Фестивального тижня обдарованих дітей у Центрі позашкілля ім. Разумкова вихованці та їх керівники розкривали й демонстрували різноманітні таланти гуртківців. 5-го дня, на підсумковій зустрічі, відбувся конкурс «Творчий тандем». Після того, як директор позашкілля Олена Боровська перерізала символічну стрічку, методист Олена Ланцова та її юні співведучі запросили до педагогічного кафе 4-х педагогів та їх найкращих вихованців: Тетяну Мельник з Катериною Мацинською, Жанну Кабанчук із Діаною Гуральською, Ларису Куліченко із Лесею Ватаг, Юлію Яремчук та її вихованку Анну Літвінчук.

«Творчий тандем» у педагогічному кафе Центру позашкілля

Пари творчого тандему, згідно педагогічного меню, мали відкрити для присутніх у кафе всі кулінарні секрети власної справи (хто- співочої, хто – танцювальної тощо) та провести педагогічний майстер-клас, як «із зернятка таланту виростити дитину, яка має особливий дар творити». Лариса Куліченко і її вихованка Леся Ватаг, яким випало першим презентувати одна одну, заспівали:

Діана Гуральська – юна танцівниця. Змалечку займається у хореографа Жанни Кабанчук, яку вважає не тільки наставником, а й старшим другом.

Окрім занять спортом, Тетяна Мельник і її вихованка Катерина полюбляють декоративно-прикладне мистецтво. Їх роботи радують око чи не на усіх виставках позашкілля.

Неабияку душевну спорідненість відчувають Юлія Яремчук та її вихованка Анна. Обоє надзвичайно закохані у природу й усе пов’язане із нею. Знають багато чого про равликів, кроликів, яких і прихопили із собою. Несподівано вони запропонували присутнім омолоджувально-лікувальну процедуру. До чого тільки не вдаються жінки й дівчата, аби бути привабливими. Із посмішкою витримують на обличчі у себе слизького равлика!

Вечір у педагогічному кафе затягнувся надовго. Витримавши чимало етапів конкурсу й показавши себе щонайкраще, кожна пара творчого тандему отримала перемогу у певних номінаціях, а гран-прі кулінарно-експертна рада присудила хореографу Жанні Кабанчук та її вихованці Діані Гуральській.

Chatbubbles Коментарів: 0