Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю

Time Додано: субота, 08 груд. 2018, 17:34 ( близько 1 року назад )

Відгукатися на проблеми людей з інвалідністю – це те, що не обговорюється. Відгукатися на ініціативи людей з інвалідністю – це те саме плюс відчуття гарного настрою й тепла на серці. Такий факт констатували у Бердичеві на відкритті традиційного шахово-шашкового турніру серед активістів організацій людей з обмеженими можливостями. Свого часу найбільш спортивно налаштованих із них вирішив зібрати усіх разом керівник візочників із ГО «Стимул», депутат Бердичівської міської ради Юрій Яремчук. Минуло трохи більше року, а «особливий» турнір зберегли.

Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю

Приємно те, що він й особливих-то зусиль до цьогорічного турніру не доклав, констатує сам Юрій Яремчук. Достатньо було озвучити ідею міському голові та його заступниці, керівникові місцевого центру «Спорт для всіх», а також директорці Центральної бібліотеки, як все пішло, наче по маслу.

У 2018-му участь у турнірі взяли понад 20 любителів шахів та шашок із місцевих осередків УТОС, УТОГ, Спілки інвалідів війни і збройних сил та підопічні Юрія Яремчука зі «Стимулу». Живеньким таким бонусом виступила можливість зійтися у двобої за тенісним столом – не задля нагороди чи якогось місця, а просто заради задоволення.

Сам пан Юрій відзначає: минулого року за столами починали грати дещо «спустивши рукави», мовляв, «що з нас взяти – які тут змагання…» Все тоді кардинально змінилося ближче до фіналу. Вони пам’ятають ті пристрасті, і цього разу вже на старті почухували руки, зізнаються шахісти з шашкістами: спілкування – спілкуванням, жартують, а що за спорт без перемоги чи хоча би призового місця? На менше вони не згодні!

Особливо «незгодною» виявилася шістка учасників: ІІІ місце у шаховій частині турніру посів представник Спілки інвалідів війни та Збройних сил Михайло Кравчук. На щабель вище за нього опинився активіст тієї самої Спілки Станіслав Заболотний. Шаховим «королем» цьогорічного турніру став представник осередку УТОГ Степан Галицький.

У шашках ІІІ та ІІ місця записали за собою, відповідно, Володимир Блащук та Олег Маркевич. Ну а І місце виборола єдина у цій шістці жінка – активістка з УТОС Таїсія Ярощук.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Andrey Pereuda

https://e-dem.in.ua/berdychiv/Petition/View/13 - бердичівдяни, пошу підтримати!

Time неділя, 09 груд. 2018, 21:30 (близько 1 року назад)