Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Турнір з рибної ловлі “КіндерФіш-2010” показав: у Бердичеві підростають майбутні професійні рибалки

Time Додано: понеділок, 12 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вдруге у місті на березі річки Гнилоп’ять пройшов дитячий турнір з рибної ловлі “КіндерФіш-2010”. Участь у ньому взяло майже тридцять дітей, віком від 8-ми до 14-ти років. Зацікавлювати юних рибалок якимись особливими способами не потрібно, для них сидіння з вудкою не лише хобі, а й свято, говорять організатори турніру.

Турнір з рибної ловлі “КіндерФіш-2010” показав: у Бердичеві підростають майбутні професійні рибалки

Микола Городченко, організатор турніру “КіндерФіш- 2010”: «Діти весь час удосконалюються, використовують нові прикормки, наживки. Я вважаю, що є декілька дітей, які у майбутньому стануть спортсменами тому, що вони наполегливі у цій справі і змагаються до кінця.»

Турнір розпочався о сьомій ранку. Аби вчасно на нього потрапити, здобути порядковий номер та зайняти своє місце, учасникам довелося прокинутися чи не о п’ятій годині. Із собою взяли найкращі вудки, різні сорти прикормки та, звичайно, гарний настрій. Вже під кінець змагань у відрах, сумках та пакетах учасників плавала різних розмірів риба. Увесь цей час морально підтримували та підказували дітям їхні близькі та родичі. Ігор Трофімчук вдруге бере участь у турнірі. Вболівають за хлопця рідний дядько та батько, останній і навчив його рибалити.

Ігор Трофімчук, учасник турніру “КіндерФіш-2010”: «Поїхали з ним на рибалку, мені сподобалось, бо я зловив трохи риби. Займаюся цим майже рік. Ловлю на манку, черв’яка, мастирку. Найкраще, на мою думку, це на манку. Порівнюючи з попередніми змаганнями, цього року рибалка йшла краще, зловив більше риби.»

Серед хлопців із вудкою та іншим рибальським спорядженням під палючим літнім сонцем ловили карасів та плотву і дівчата. Їх у турнірі було 4. Алла Малашко рибалить майже два роки, при чому цій по суті, чоловічій справі її навчила бабуся, яка також прийшла на річку підтримати онуку. Займатися рибальством дівчата повинні обов’язково, вважає Алла, і не лише тому, що це цікаво.

Алла Малашко, учасниця турніру “КіндерФіш-2010”: «Рибальство йде поруч з кулінарією: з риби можна приготувати багато страв. Це дуже захоплює, вчить терпінню. Я люблю ловити рибу і для свого кота, і для себе також.»

Окрім улову, засмаги на сонці та приємних вражень діти від організаторів отримали сюрприз у вигляді конкурсів на кмітливість та вдачу. Поки судді зважували улов конкурсантів, ті разом із дорослими намагалися піймати на гачок пляшку соку та відгадати загадки на рибальську тематику. За все це дітям давали заохочувальні призи. Настав час перейти до найважливішої частини змагань — нагородження переможців. Аби у турнірі не було переможених, організатори усім його учасникам надали відповідні дипломи. В окрему номінацію потрапили ті, хто зловили найпершу рибину, найменшу та найбільшу рибки.

Третє місце на п’єдесталі пошани та бронзову медаль у змаганнях здобув Ігор Трофімчук. Хлопець упіймав майже 400 грамів риби. Почесне друге місце дісталося одному з найменших учасників “КіндерФіш” — Артему Городченку. Його улов склав 624 грами. Переможцем турніру та власником золота став Артур Житнік, який, до речі, і піймав ту саму першу рибину. 1 кг. 227 г. стали рекордом цьогорічних змагань.

Аби бачити задоволення на обличчях дітей, вогники у їхніх очах та посмішки на обличчях, і проводиться даний турнір, говорить один з організаторів змагань Микола Городченко. Він переконаний: “КіндерФіш” у місті проводитиметься щорічно.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0