Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Цирковій студії “Престиж” виповнився один рік

Time Додано: п'ятниця, 03 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Гімнасти, жонглери, еквілібристи та клоуни циркової студії “Престиж” зібралися в актовій залі третьої школи, щоб відсвяткувати свій перший ювілей — річницю створення студії. Вона виникла тут зовсім випадково, розповідає директор начального закладу Володимир Костюк. Керівник студії Анастасія Латік запропонувала йому навчати дітей цирковому мистецтву на базі школи, оскільки вона для неї є рідною. Тут навчався син Анастасії. Володимир Костюк цю ідею з радістю підтримав. Спочатку дітей було мало, каже він, але зараз у ній налічується 30 хлопців та дівчат, які вже не уявляють свого життя без цирку.

Цирковій студії “Престиж” виповнився один рік

Володимир Костюк, директор ЗОШ №3: «Заняття цирком це дуже важка праця. Дітям вона не так легко дається, але вони зацікавлені. Часом бачу, що дуже важко, але у них є велике бажання, особливо в найменших. Я бажання дітей завжди підтримував, буду підтримувати і заохочувати.»

З реквізитом в учасників студії важкувато, розповідає її керівник Анастасія Латік, але вони завжди знаходять вихід із ситуації. Головне — дітям подобається тут займатись, вони прагнуть до перемог і показують непогані результати.

Анастасія Латік, керівник циркової студії “Престиж” (ЗОШ №3): «Мы предпочитаем оригинальный жанр, эквилибр. Но дети разные, мы стараемся подстраиваться под них, как им удобно, что они хотят. Цирк — это жизнь. И мне очень приятно, что за этот год мы стали настолько родными.»

Привітати циркачів зі святом завітали представники міської влади. Аби “престижівці” не жалілися на реквізити, заступник міського голови Іван Демусь подарував їм спортивний мат та солодощі.

Для одних учасників заняття у цирковій студії це поки що лише хобі, для інших — підготовка до вступу до циркового училища. Та для усіх них — це гарно проведений час, а також непогана фізична підготовка.

Ірина Коваль, учасниця циркової студії “Престиж” (ЗОШ №3): «За цей рік я навчилася жонглювати п’ятьма кульками і чотирма булавами. Мені тут дуже подобається, бо гарні тренери, а ще це дуже добре для свого розвитку.»

За рік снування “Престиж” ще не має значних здобутків й не може похвалитися безліччю грамот та дипломів. Але, переконують циркачі, у них все попереду. Вони ще зроблять так, що про Бердичів вкотре почує увесь світ. А поки що юні артисти вітають себе та своїх колег з Днем народження.

Вікторія Савчук, учасниця циркової студії “Престиж” (ЗОШ №3): «Вітаю Анастасію Ігорівну, вітаю всіх моїх колег із річницею. Бажаю, щоб не тільки першу річницю відзначили, але й ще одну, ще одну, десять і більше.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0