Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Цирковій студії “Престиж” виповнився один рік

Time Додано: п'ятниця, 03 груд. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Гімнасти, жонглери, еквілібристи та клоуни циркової студії “Престиж” зібралися в актовій залі третьої школи, щоб відсвяткувати свій перший ювілей — річницю створення студії. Вона виникла тут зовсім випадково, розповідає директор начального закладу Володимир Костюк. Керівник студії Анастасія Латік запропонувала йому навчати дітей цирковому мистецтву на базі школи, оскільки вона для неї є рідною. Тут навчався син Анастасії. Володимир Костюк цю ідею з радістю підтримав. Спочатку дітей було мало, каже він, але зараз у ній налічується 30 хлопців та дівчат, які вже не уявляють свого життя без цирку.

Цирковій студії “Престиж” виповнився один рік

Володимир Костюк, директор ЗОШ №3: «Заняття цирком це дуже важка праця. Дітям вона не так легко дається, але вони зацікавлені. Часом бачу, що дуже важко, але у них є велике бажання, особливо в найменших. Я бажання дітей завжди підтримував, буду підтримувати і заохочувати.»

З реквізитом в учасників студії важкувато, розповідає її керівник Анастасія Латік, але вони завжди знаходять вихід із ситуації. Головне — дітям подобається тут займатись, вони прагнуть до перемог і показують непогані результати.

Анастасія Латік, керівник циркової студії “Престиж” (ЗОШ №3): «Мы предпочитаем оригинальный жанр, эквилибр. Но дети разные, мы стараемся подстраиваться под них, как им удобно, что они хотят. Цирк — это жизнь. И мне очень приятно, что за этот год мы стали настолько родными.»

Привітати циркачів зі святом завітали представники міської влади. Аби “престижівці” не жалілися на реквізити, заступник міського голови Іван Демусь подарував їм спортивний мат та солодощі.

Для одних учасників заняття у цирковій студії це поки що лише хобі, для інших — підготовка до вступу до циркового училища. Та для усіх них — це гарно проведений час, а також непогана фізична підготовка.

Ірина Коваль, учасниця циркової студії “Престиж” (ЗОШ №3): «За цей рік я навчилася жонглювати п’ятьма кульками і чотирма булавами. Мені тут дуже подобається, бо гарні тренери, а ще це дуже добре для свого розвитку.»

За рік снування “Престиж” ще не має значних здобутків й не може похвалитися безліччю грамот та дипломів. Але, переконують циркачі, у них все попереду. Вони ще зроблять так, що про Бердичів вкотре почує увесь світ. А поки що юні артисти вітають себе та своїх колег з Днем народження.

Вікторія Савчук, учасниця циркової студії “Престиж” (ЗОШ №3): «Вітаю Анастасію Ігорівну, вітаю всіх моїх колег із річницею. Бажаю, щоб не тільки першу річницю відзначили, але й ще одну, ще одну, десять і більше.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0