Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Цілком ймовірно, що у Бердичеві з’явиться радіотелевізійна передавальна станція

Time Додано: п'ятниця, 27 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Чи схвалюють бердичівляни те, аби на вул. Піонтковського з’явилася радіотелевізійна передавальна станція, мало з’ясуватися на громадських слуханнях, що їх влаштували у виконкомі. Як розповів Петро Маліновський, заступник директора Житомирської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, ще у далекому 94-му бердичівська міська влада дала дозвіл обласному радіотелевізійному передавальному центру на проектування та зведення щогли. І ось через 16 років правонаступник центру концерн РРТ вирішив, що час для зведення станції настав. Чому саме зараз? Тому що прогрес не стоїть на місці, відповідають у концерні, і цифрове мовлення потихеньку, але настійливо витісняє мовлення аналогове. До того ж мало не усі сусіди України, додають житомирські фахівці, вже забули, що таке “аналог”.

Цілком ймовірно, що у Бердичеві з’явиться радіотелевізійна передавальна станція

Анатолій Баранов, директор Житомирської філії КРРТ: “Украину поставили в жесткие условия. Если мы не перейдем на цифровое вещание, что уже сделали наши соседи, начнутся проблемы с частотными взаимодействиями на границе. Житомирская область как раз попадает в эту зону.”

Якщо на те буде згода бердичівлян та дозвіл їхніх представників у міській раді, до кінця року концерн завершить етап проектування станції та навіть так звані “нульові” роботи — будівництво фундаменту. У квітні-травні, планують, перерізатимуть стрічку. Анатолій Баранов, директор Житомирської філії КРРТ: “Цифровое вещание предусматривает стопроцентное покрытие зоны, каждый житель которой на одной частоте получает 10-ть программ. Стоит один передатчик и вещает 10 программ. Каждая система, выходит, будет иметь свою нишу на рынке — кабельное ли телевидение, цифровое ли вещание...”

Знаючи, що питань про шкідливість щогли уникнути не вдасться, представники філії привезли до Бердичева інженера обласної санепідемстанції, який заявив, що, судячи з існування подібних споруд в інших містах, на здоров’я людей бердичівська щогла не впливатиме.

Жодних заперечень з боку громадськості міста на слуханнях не пролунало, отже питання встановлення на Піонтковського радіотелевізійної передавальної станції буде винесено на розгляд місцевих народних обранців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0