Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Цілком ймовірно, що у Бердичеві з’явиться радіотелевізійна передавальна станція

Time Додано: п'ятниця, 27 серп. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Чи схвалюють бердичівляни те, аби на вул. Піонтковського з’явилася радіотелевізійна передавальна станція, мало з’ясуватися на громадських слуханнях, що їх влаштували у виконкомі. Як розповів Петро Маліновський, заступник директора Житомирської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, ще у далекому 94-му бердичівська міська влада дала дозвіл обласному радіотелевізійному передавальному центру на проектування та зведення щогли. І ось через 16 років правонаступник центру концерн РРТ вирішив, що час для зведення станції настав. Чому саме зараз? Тому що прогрес не стоїть на місці, відповідають у концерні, і цифрове мовлення потихеньку, але настійливо витісняє мовлення аналогове. До того ж мало не усі сусіди України, додають житомирські фахівці, вже забули, що таке “аналог”.

Цілком ймовірно, що у Бердичеві з’явиться радіотелевізійна передавальна станція

Анатолій Баранов, директор Житомирської філії КРРТ: “Украину поставили в жесткие условия. Если мы не перейдем на цифровое вещание, что уже сделали наши соседи, начнутся проблемы с частотными взаимодействиями на границе. Житомирская область как раз попадает в эту зону.”

Якщо на те буде згода бердичівлян та дозвіл їхніх представників у міській раді, до кінця року концерн завершить етап проектування станції та навіть так звані “нульові” роботи — будівництво фундаменту. У квітні-травні, планують, перерізатимуть стрічку. Анатолій Баранов, директор Житомирської філії КРРТ: “Цифровое вещание предусматривает стопроцентное покрытие зоны, каждый житель которой на одной частоте получает 10-ть программ. Стоит один передатчик и вещает 10 программ. Каждая система, выходит, будет иметь свою нишу на рынке — кабельное ли телевидение, цифровое ли вещание...”

Знаючи, що питань про шкідливість щогли уникнути не вдасться, представники філії привезли до Бердичева інженера обласної санепідемстанції, який заявив, що, судячи з існування подібних споруд в інших містах, на здоров’я людей бердичівська щогла не впливатиме.

Жодних заперечень з боку громадськості міста на слуханнях не пролунало, отже питання встановлення на Піонтковського радіотелевізійної передавальної станції буде винесено на розгляд місцевих народних обранців.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0