Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Церква “Різдва Христового” відзначила своє десятиріччя

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Віруючі церкви “Різдва Христового” відзначили подвійне свято: 10 років общині та 85 років появи у Бердичеві перших християн віри Євангельської. У часи радянської влади, розповідає пастор Петро Стахов, їхня релігійна організація існувала підпільно, оскільки була поза законом. Членів церкви вважали сектантами, ворогами будівництва комуністичного ладу. Саме тому на святковій проповіді, пастори згадали імена братів, які були ув’язненими або ж вигнанцями, але залишилися вірними Богу, згадали християн, які першими ступили на бердичівську землю, принісши людям вогник віри й надії.

Церква “Різдва Христового” відзначила своє десятиріччя

У Бердичеві прихожан церкви “Різдва Христового” налічується більше семисот членів: вони прийняли водне хрещення і привселюдно довели, що хочуть вірно служити Богові. У кожного з них своя історія, але усі прославляють Бога.

Олексій Лисюк, член церкви “Різдва Христового”: «З’явився я тут випадково: зайшов подивитися і мені сподобались щирість, простота, відкритість як пасторів, так і більшості прихожан церкви.»

У церкві кажуть: пастори ставляться до людей із великою повагою: завжди вислухають, допоможуть, а головне — дадуть відповідь на будь-яке гостре запитання. Їхні проповіді можуть зрозуміти люди різних мов та національностей. Недарма на святі були присутні гості із далекої Швеції, які приїхали разом із своїми братами та сестрами відзначити величну для них дату і вручити подарунок. На DVD-диску проповідники розповідають про різні країни, що їх відвідали з метою запровадження християнства.

Сьогодні в Україні існує близько восьмисот церков християн віри Євангельської. Їхні двері завжди відчинені для людей, які прагнуть пізнати Бога.

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: «Вже десять років на цьому місці звершуються молитви за людей, за нашу державу, за владу. Тому для багатьох людей це дійсно свято: вони можуть прийти сюди, помолитися за свої проблеми і отримати милості Господні.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0