Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Церква “Різдва Христового” відзначила своє десятиріччя

Time Додано: четвер, 29 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Віруючі церкви “Різдва Христового” відзначили подвійне свято: 10 років общині та 85 років появи у Бердичеві перших християн віри Євангельської. У часи радянської влади, розповідає пастор Петро Стахов, їхня релігійна організація існувала підпільно, оскільки була поза законом. Членів церкви вважали сектантами, ворогами будівництва комуністичного ладу. Саме тому на святковій проповіді, пастори згадали імена братів, які були ув’язненими або ж вигнанцями, але залишилися вірними Богу, згадали християн, які першими ступили на бердичівську землю, принісши людям вогник віри й надії.

Церква “Різдва Христового” відзначила своє десятиріччя

У Бердичеві прихожан церкви “Різдва Христового” налічується більше семисот членів: вони прийняли водне хрещення і привселюдно довели, що хочуть вірно служити Богові. У кожного з них своя історія, але усі прославляють Бога.

Олексій Лисюк, член церкви “Різдва Христового”: «З’явився я тут випадково: зайшов подивитися і мені сподобались щирість, простота, відкритість як пасторів, так і більшості прихожан церкви.»

У церкві кажуть: пастори ставляться до людей із великою повагою: завжди вислухають, допоможуть, а головне — дадуть відповідь на будь-яке гостре запитання. Їхні проповіді можуть зрозуміти люди різних мов та національностей. Недарма на святі були присутні гості із далекої Швеції, які приїхали разом із своїми братами та сестрами відзначити величну для них дату і вручити подарунок. На DVD-диску проповідники розповідають про різні країни, що їх відвідали з метою запровадження християнства.

Сьогодні в Україні існує близько восьмисот церков християн віри Євангельської. Їхні двері завжди відчинені для людей, які прагнуть пізнати Бога.

Петро Стахов, пастор церкви “Різдва Христового”: «Вже десять років на цьому місці звершуються молитви за людей, за нашу державу, за владу. Тому для багатьох людей це дійсно свято: вони можуть прийти сюди, помолитися за свої проблеми і отримати милості Господні.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0