Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик” потрібні кошти на ремонт

Time Додано: середа, 04 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Діти-інваліди потребують вашої допомоги. У реабілітаційному центрі “Промінчик”, де вони мають змогу поліпшити здоров'я та пристосуватися до життя немає навіть нормального туалету. В умовах фінансової скрути грошей у міському бюджеті на все не вистачає, тож колектив і вихованці закладу вирішили звернутися за допомогою до небайдужих людей.

Центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик” потрібні кошти на ремонт

Тимофій Клим, директор центру “Промінчик”: “Із бюджету нам виділили кошти на фонд заробітної плати. Ми — єдиний центр у області, що має підтримку з міського бюджету. За умов скрути, просити більше ми не можемо”.

Центр “Промінчик” розташований у напівпідвальному приміщенні. Найбільша біда — загальна каналізація. Вона забиваються, протікає — усе тече до реабілітаційного закладу. У приміщеннях важке повітря, постійно пахне сирістю. Кілька разів центр топили сусіди згори, від того здулося покриття, а на стінах з'явився грибок. Коштів, які за втручання спеціальної житлової комісії відшкодували власники квартири на ремонт не вистачило. У кошторисі на роботи закладено 18 тисяч гривень. Самостійно таких коштів “Промінчик” зібрати не в змозі.

Юлія Крук, кореспондент: “Долучитися до благодійної акції і допомогти центру реабілітації дітей-інвалідів може кожен. потрібно лише купити ось такий календарик”.

Кошти на ремонт реабілітаційного центру допомагають збирати водії міських таксі. Вони розповсюджують акційні календарики, за них продавцеві можна дати скільки не шкода. У службах радіотаксі також зібрали гроші, на які “Промінчик” закупить фарбу.

Ігор Самохвалов, директор ТОВ “Марс”: “Ми вирішили підтримати акцію, бо це добра справа. Хочу звернутися до усіх небайдужих людей, аби вони теж її підтримали”.

Тимофій Клим, директор центру “Промінчик”: “Ми домовилися, що за кожну копійку я відчитуватимусь чеками і триматиму усе на контролі”.

Ще одна мрія вихованців “Промінчика” - великий автобус. Реабілітаційний центр не має власного транспорту, аби відвезти дітей на відпочинок хоча б за місто. Дорогоцінний подарунок керівник закладу проситиме у обласної державної адміністрації.

Юлія Крук

Андрій Пкньківський

Chatbubbles Коментарів: 0