Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Центральній районній лікарні - 50

Time Додано: неділя, 16 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Центральна районна лікарня відзначила 50-річний ювілей. Урочистість відбулася у районному Будинку культури. Людей у білих халатах привітали голова райдержадміністрації Леонід Бакановський та голова районної ради Юрій Михальчук. 50 років для закладу – це молодий вік, зауважили вони, і теперішній медичний персонал продовжує кращі традиції його попередників – ветеранів праці. З далекої Тули завітав на свято, що поздоровити своїх колег, колишній головний лікар закладу Володимир Олійник.

Центральній районній лікарні - 50

Володимир Олійник, колишній головний лікар Бердичівської ЦРЛ: “Дорогі мої колеги, друзі, я дуже радий, що приїхав до вас. Це ваше і моє свято. Ця лікарня фактично побудована на ентузіазмі. Дякуючи

К. М. Філіповій. Мені ця допомога була підтримкою. А ентузіазму вистачало”.

За 50 років персонал районної лікарні зумів досягти значних успіхів у покращенні медичного обслуговування населення, відмітили на урочистості. Цьому сприяє і зміцнення матеріально-технічної бази закладу, говорять лікарі.

Олександр Бєрлізов, заступник головного лікаря з медичної частини Бердичівської ЦРЛ: “З 2003 року працює головним лікарем Ю. П. Попадиченко. Ми прийшли разом з ним. За цей період ми відкрили нову лабораторію, придбали нового обладнання на 200 тисяч гривень: ультразвуковий апарат, багато кардіографів, 3 нові машини “Швидкої допомоги”. Значно покращилося обслуговування населення, особливо тих людей, які лікуються у стаціонарі”.

У депутатському корпусі районної ради – 7 медичних працівників. На 50-річчя лікарні прийшли близько 25-ти депутатів. Це, кажуть районні керівники, свідчення поваги до тих, хто займається медичною справою.

Олена Рудик, помічник депутата Верховної Ради України від фракції БЮТ: “Ми спілкувалися з керівниками і виявили, що відкривається кабінет акушерства та гінекології. Наша партія “Батьківщина” та фракція Блоку Юлії Тимошенко у Бердичівській районній раді вирішили подарувати цьому кабінету телевізор, а депутат Верховної Ради України О. Ф. Бондаренко усім працівникам ЦРЛ щирі вітання. Від партії “Батьківщина”, від БЮТ вона дарує райлікарні DVD”.

Вітали працівників районної лікарні і депутати обласної ради: Олександр Дмитрук та Анатолій Коновалов. У цьому медичному закладі багато кваліфікованих фахівців, зазначив міський голова Василь Мазур. Він висловив сподівання на те, що у майбутньому міська та районна лікарні стануть одним підрозділом. Почесні грамоти і подарунки медикам вручили також представники управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

Для працівників районної лікарні майстерні виступи підготували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Вікторія Кучерява

Chatbubbles Коментарів: 0