Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Центр первинної медико-санітарної допомоги та нове дитяче поліклінічне відділення відкрили у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 21 груд. 2018, 18:14 ( більше 1 року назад )

У Бердичеві урочисто відкрили новий Центр первинної медико-санітарної допомоги: знаходиться він на розі вулиць Житомирської й Короленка – у приміщенні, відомому багатьом містянам як колишнє акушерське відділення, а потім як відділення гнійної хірургії.

Центр первинної медико-санітарної допомоги та нове дитяче поліклінічне відділення відкрили у Бердичеві

На 1-му поверсі Центру розташувалися кабінети вузькопрофільних спеціалістів дитячого поліклінічного відділення: офтальмолога, невролога, кардіолога, гастроентеролога, хірурга, ортопеда та отоларинголога.

На 2-му працюватимуть сімейні лікарі та педіатри, котрі обслуговуватимуть близько 20,0 тис. дорослого та понад 6,0 тис. дитячого населення. Серед іншого, інформують медики, тут буде можливість зробити електрокардіограму, виміряти очний та артеріальний тиск, перевірити зір, отримати щеплення, провести швидкі тести на виявлення різних захворювань тощо.

Ключові медичні заклади не повинні бути розпорошені Бердичевом, а концентруватися на території Центральної міської лікарні – свого часу з такою ініціативою виступив міський голова Василь Мазур, і розташування у цій будівлі Центру ПМСД, і перенесення сюди дитячої поліклініки, і, власне, сама реконструкція виступили черговим результатом обраної ним стратегії розвитку місцевої медичної галузі.

Змінювала будівлю зовні та зсередини переможниця відкритого конкурсу приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник»: її працівники утеплили фасад, замінили вікна та двері, укріпили та відремонтували стелі, підлогу, укріпили міжповерхові сходинки. Окрім того, у приміщенні були відремонтовані комунікації, оновлено електромережу та встановлено ліфт.

Всього дана реконструкція обійшлася у понад 12,0 млн. грн.: 6,6 млн. грн. виділив міський бюджет; 5,4 млн. грн. – державний. За сприяння народного депутата України Олександра Ревеги, до закладу придбали нові меблі та комп’ютерну техніку на загальну суму 885,0 тис. грн.

Спільно будували – спільно й відкривали: за участі Василя Мазура, Олександра Ревеги та голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.

Одним із «символів змін» та результатом злагодженої командної роботи вважає оновлений Центр ПМСД у Бердичеві Ігор Гундич. Очільник області зазначив: можливість реалізовувати подібні спільні проекти з’явилася завдяки коштам Фонду регіонального розвитку, створеного за ініціативи Президента України. І у Бердичеві та районі, запевнив, їх втілюватимуть і надалі.

Успішним прикладом дієвості процесу децентралізації в Україні називає новий бердичівський Центр ПМСД і народний депутат України Олександр Ревега.

Все, що є успішне у Бердичеві – то успіхи всієї області, а тим, чим гордиться Житомирщина, гордиться Україна, нагадують у місті. Нове приміщення Центру ПМСД сконцентрує в собі усі види допомоги дітям, переконують керівники місцевої медицини, а ще виступлять однією з рушійних сил у головному їхньому завданні – наданні якісних послуг населенню.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0