Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Центр первинної медико-санітарної допомоги та нове дитяче поліклінічне відділення відкрили у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 21 груд. 2018, 18:14 ( 8 міс. назад )

У Бердичеві урочисто відкрили новий Центр первинної медико-санітарної допомоги: знаходиться він на розі вулиць Житомирської й Короленка – у приміщенні, відомому багатьом містянам як колишнє акушерське відділення, а потім як відділення гнійної хірургії.

Центр первинної медико-санітарної допомоги та нове дитяче поліклінічне відділення відкрили у Бердичеві

На 1-му поверсі Центру розташувалися кабінети вузькопрофільних спеціалістів дитячого поліклінічного відділення: офтальмолога, невролога, кардіолога, гастроентеролога, хірурга, ортопеда та отоларинголога.

На 2-му працюватимуть сімейні лікарі та педіатри, котрі обслуговуватимуть близько 20,0 тис. дорослого та понад 6,0 тис. дитячого населення. Серед іншого, інформують медики, тут буде можливість зробити електрокардіограму, виміряти очний та артеріальний тиск, перевірити зір, отримати щеплення, провести швидкі тести на виявлення різних захворювань тощо.

Ключові медичні заклади не повинні бути розпорошені Бердичевом, а концентруватися на території Центральної міської лікарні – свого часу з такою ініціативою виступив міський голова Василь Мазур, і розташування у цій будівлі Центру ПМСД, і перенесення сюди дитячої поліклініки, і, власне, сама реконструкція виступили черговим результатом обраної ним стратегії розвитку місцевої медичної галузі.

Змінювала будівлю зовні та зсередини переможниця відкритого конкурсу приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник»: її працівники утеплили фасад, замінили вікна та двері, укріпили та відремонтували стелі, підлогу, укріпили міжповерхові сходинки. Окрім того, у приміщенні були відремонтовані комунікації, оновлено електромережу та встановлено ліфт.

Всього дана реконструкція обійшлася у понад 12,0 млн. грн.: 6,6 млн. грн. виділив міський бюджет; 5,4 млн. грн. – державний. За сприяння народного депутата України Олександра Ревеги, до закладу придбали нові меблі та комп’ютерну техніку на загальну суму 885,0 тис. грн.

Спільно будували – спільно й відкривали: за участі Василя Мазура, Олександра Ревеги та голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.

Одним із «символів змін» та результатом злагодженої командної роботи вважає оновлений Центр ПМСД у Бердичеві Ігор Гундич. Очільник області зазначив: можливість реалізовувати подібні спільні проекти з’явилася завдяки коштам Фонду регіонального розвитку, створеного за ініціативи Президента України. І у Бердичеві та районі, запевнив, їх втілюватимуть і надалі.

Успішним прикладом дієвості процесу децентралізації в Україні називає новий бердичівський Центр ПМСД і народний депутат України Олександр Ревега.

Все, що є успішне у Бердичеві – то успіхи всієї області, а тим, чим гордиться Житомирщина, гордиться Україна, нагадують у місті. Нове приміщення Центру ПМСД сконцентрує в собі усі види допомоги дітям, переконують керівники місцевої медицини, а ще виступлять однією з рушійних сил у головному їхньому завданні – наданні якісних послуг населенню.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0